• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak jdu kočko chrupkati,vladís si dal kávu a já půjdu spát :wink: ,tak hezký zbytek večera vám oběma :wink:
20. bře 2010 ve 23:22  • Odpověz
Tak dobrou, Len, a ať se Ti zdá zase o těhu :wink:
20. bře 2010 ve 23:25  • Odpověz
čus Mařeny
21. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Zdravím taktéž Mařenu :wink:
21. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
tak tlumočim co psala Zlatuše

Na dnešek jsem nespala ani minutu.V 5 jsem padla skoro do bezvědomí.Filípek měl hodně bolavé bříško a Adámek taky plakal.Ten zas řádil na včerejšek.Jsem KO.Prsa mám jak balvany.Jedna holka je na me nasraná,že pláčou.Každý den je úplně jiný a já urvaná.Pozdravuj holky nemám na nic čas.Chápeš,viď?

Tak co jsem jí odepsala si snad umíte představit
21. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Ann,dík za info o Zlatce :wink:
Chudák, je to teda krušný :unamused:Snad je brzy pustí, doma jim bude líp, taťka Honza pomůže :wink:
21. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
největší úleva pro ní bude až bude doma a někdo pojede s klukama na prochajdu
21. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
To je jasný. A nevíš, kdy jí s klukama asi tak pustí?
21. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
to vůbec nevim,ale po císaři myslím po týdnu
21. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
No tak to je vopruz :confounded:
21. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Jé, mě se dneska nic nechce, vaření mě nebaví, chci dělat šunkofleky,ale nemám fleky. Chtěla jsem tam dát třeba vrtule nebo kolena a manža pindá, že to pak nebude ono :angry: Zadupat pod zem :sweat_smile:
21. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
aan díky za zprávičku..já na ní furt myslím na holčičku ,taky než se zaběhne do toho svýho režimu to bude drsný ,ale pak to bude v oukeji ,ty začátky jsou krušný ,to si umíme představit :wink: zlatce se to vrátí až si budou spolu kluci hrát ,to bude mít už vyhráno..
21. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
já vařila zapečenýho pangase se smetanou s bramborem ..zase žádná dietka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,až dopijem kafe a dokouknem dobrou vodu ,tak pojedem mrknout na chatu
21. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Já už mám taky šunkokolínka :wink: troubě a jestli se mu to nebude líbit, tak ať drží dietku, taky by potřeboval zhubnout :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
jé šunkolínka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Len, tak o na chajdě pěkně zkoukněte :wink: Kdyby vydrželo počasí a nepršelo by, tak jdeme večer k tchánovcům na zahrádku opéct buřty :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
chci mrknout na nějaké proutky že bych to zapíchala do truhle a svázala hore a navázala jajíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jéééé, to by bylo pěkný :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
My budeme na Velikonoce pryč, tak už jsem vyzdobila teď, abych si to užila :dizzy_face:

Já mám takovou radost, že už je tady jaro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
viděla jsem to v jedný hospě na okně a bylo to jednoduchý a fakt pěkný :wink:
21. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
taky bych chtěla nějaké oteplení ..už jsem vyprala zimní bundy a slyšet ráno ty pípáky by nebylo špatný
21. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Vidíš, jeden z důvodů proč se vyplatí chodit do hospody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
U nás pípaj, už tak 10 dní, jak o život
21. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Koukám, že dobrá voda už skončila, tak mi za chvíli zmizíš, co?
21. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
jo vladís si šel vykouřit chobot na balkon a mizíme .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak se mějte snad nebude pršet ,mokrej buřtík by mě teda nechutnal :confused:
21. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tak páááááá a vyber nějaký pěkný pružný proutky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
hezkou neděli všem :wink:
tak jsem v rychlosti přečetla a zpráááva dne je info o Vlásce, díky Aann :wink: ....hmm, už vím, proč si to nepředstavovala, jaké to bude, ....a to je ale zvláštní, že má kluky u sebe, jsem myslela, že jim je vozí jen přes den a v noci hajají jinde...., ale teď vlastně nevím, kde by byli :confused: .....
Len, ta tvoje taktika vidět dopředu všechno černě mě právě přivedla na ta sezení :pensive: . Jinak máš krásné sny i opičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kathy, šunkolínka dobrý :grinning: :grinning: , my jsme měli brambory a rybu na majoránce a kari. Co se týče velikonoc, já mám zatím jen barvu na vajíčka :frowning2:
21. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
....tak jsem si teď udělala exkurzi po novém koníkovi :dizzy_face: ....a čumím, co tady všechno je možné.....jsem nikdy do základů nešla :pensive: .
......a protože tu nikdo není :frowning2: , tak jdu.....něco podělat :grinning: :grinning: :grinning:
mějte se hezky!
21. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Tak jsem koukala na "S Italem v kuchyni" a normálně jsem slintala nad tím čokoládovým dezertíkem a doma žádnou mňamku, asi si dáme s manžou vínko :wink:
21. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
čus děvčata ,mám vyrobeno na Velikonoce :dizzy_face: ,ami kluky si vezmou asi kdyby viděly ,že je na tom vláska bídně ..ale třeba si je dneska vezmou, když chuděrka padá na tlamku :frowning2: hele kathy nech toho s čokoládovým dezertíkem .. :confounded: nedělej chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.