• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Len, ty jsi šikulka :slight_smile:

Normálně mi jde huba šejdrem :sweat_smile:
21. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
já ted dojedla pangase a zítra budu sušit hubu ,vladís zase jede do čtvrtka na cvičení tak se vařit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
kathy, ne o čokoládě ne :frowning2: :frowning2: , a taky jsem na to koukala :grinning: .........a pak jsem si šla vzít svoji porci zeleniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
len, též jsme měli pangase, to je taková rychlovka..., jak bylo na chatě? :wink:
21. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
na chatě to byla klasika ,kočky řvaly a tak jsem jim nasypala granule ,kouikaly na mě jestli jsem se nezbláznila ,po měsíci jim nabídnu granule bez masíka,ale když ze mě nic jinýho nevypadlo tak se daly do chroupání,jen velká černá si důležitě lízala prdku,asi mi tím chtěla dát cosi najevo :confused: :confused: :confused:
21. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
napíchala jsem po 6prutech z každé strany truhle a nahoře svázala drátem a zavěsila jsem tam 3vaja umělá barevná a do spoje jsem dala mašli a navrch truhla jsem tu zem pohodila umělou travkou a dala 2vaja umělá ,dřevěná,malovaná .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevypadá to špatně :wink:
21. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
v kuchyni jsem do džbánu dala pruty a vaja na ně a kuřátka jsem tam rozesadila ..a můžou velikonoce přijít :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nejvíc jsem se nasmála když mi řikala kámoška jak na Velikonoce přišli k jejím rodičům koledovat romští přátelé a na jejího otevřivšího otce ,,panímámo dejte vejce malované ,, ten je hnal :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
čus děvuchy
Ty jo kdy jsou ty Velikonoce já jsem už 2 měsíce mimo mísu.Potřebuju jenom vědět kdy je v pondělí volno na Velikonoce nic nezdobim.Tak já teda umyju zítra okna-jestli mi to teda Šištička dovolí,no musí jinak má smolíka.
No možná udělám nádivku

Ami děti ti šoupnou a nikdo se s tebou nemazlí.Říct,že jseš unavená tak se ti vysmějou
Leni už jste prodali chajdu?

Kath mě se u itala líbila ta sýrová bábovka minulý týden,viděla si? a dnes jsem to sladký neviděla zaplaťpánubohu
21. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
aan chajda je bloklá do začátku května ,až pak jí můžem prodat osobně ..zatim máme obě :wink: ,ty jo na okýnka asi prdim já ..možná je ošolíchnu okenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ann,
já zase prdím na okýnka :sweat_smile:

Minulý týden jsem to neviděla, ale recepty má fakt dobrý, občas si je ajdu na netu :grinning:
21. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
mě se strašně líbí jak on mluví .. :grinning: :grinning: :grinning: ještě víc než jak vaří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem se teprve dnes dostala na PC a nastesti jsem Vas hned nasla,zatim bez problemu,tak to je fajn :slight_smile:
No teda Zlatka to nema jednoduche :unamused: jeste po cisari,kdy to fakt ten tyden boli a jak se nevyspi...no síla,tak snad to doma bude mit lepsi,rodinka pomuze...ale stejne to musí být zapřah dvojcata,reknu vam,ze jsem si prala dvojcata,ze by to bylo pri jednom,ale zaroven se i bala.. :wink: Nakonec jsem byla i rada,ze je jedno :slight_smile:
No jinak me pousteli po cisaři 5.den po porodu,den porodu se nepocita,takze to u Zlatky vychází na ponděli,pokud to nemají jinak,nebo se prihlíži k jejímu zdrav.stavu.Vse se zkratilo,kjdysi po spontannim porodu pousteli az po tydnu a jeste se o ditko starali a po cisari byla v nemoc,2 tydny.Dneska je to vsechno driv a reknu vam ,ze po 5 dnech jsem byla jeste slaba a vyrizene,je to rána a operace...
No a taky hned druhy den vas posilaji ven z postele a osprchovat se..zadne leharko :slight_smile:
Tak hlavne ,at to Zlatka ustoji,ty první měsíce budou síla
Jinak holky,já jsem štastná,malý už mi 2.tyden spí celou noc od pul osme do 6,7 rána :slight_smile:
no ale skoro nespí pres den ,jen dopoledne na hodinku a odpol.ne jen chvili v kocaru,no ale hlavne,ze spi v noci
Tak se mejte krasne a pekny jarni tyden,bude teplicko :slight_smile: :slight_smile: konecne budem vyrazet ven :slight_smile:
21. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
posílám fotky
21. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
tak fotky se mi neodeslaly,nejak to blbne a je to pomalé,tak přístě,jdu do hajan,brou nocku vsem :slight_smile:
21. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
dagi to je škoda s těma fotkama :frowning2: ,jsem ráda ,že jsme se našly ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty jo jsi nějak podobná ami a můrce :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
bre ranko :grinning:
u nas azurova obloha,nadhera, jdu docist :dizzy_face:
22. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Aann - diky za zpravy o Zlatce, ja ji pisla vcera sms a mozna ji pusti uz dnes, mozna.

Kathy - sunkokolinka? ty jsi ale kouzelnice :grinning:

Len - tak nauc sefku jeste nejakej figl na PC :grinning: treba budou nejake premie, ne? :wink:
22. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Kathy, LEn - inspirujte me s vyzdobou :sweat_smile:
ja bych chtela nejspis jen nejak poopravit venec, co uz visi 3/4 roku u dveri a uz je trochu zmuchlanej, tim asi koncim, bananovy krabice jsou vyzdoba samy o sobe :grinning:
jinak remeslnici splnili moje ocekavani - byli tady 3DNY a pak uz nic. Dnes pry urcite prijdou, je devet pryc, tak jsem zvedava :rolling_eyes: nas... jim a ne podstrojovat - jsem vytahla maso na rizecky a salat mam v lednici :confounded:
22. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Kathy - kam jedete na velikonoce? zeby zase do sklipku? :grinning:
22. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Ami - ahoj :dizzy_face:
stale dietis? jak si vedes?
22. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Leni - ta tvoje vyzdoba muze byt moc hezka - co jsi pouzila za proutky?
22. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
koukala jsem na predpoved pocasi do konce tydne a do patku skoro letni teploty-az 17stupnu,slunicko, zato o vikendu prseni a 8st - a ja mam zrovna volny vikend :rolling_eyes:
22. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Len - s tema podobiznama tady - akorat by mi mohli zkratit trosku vlasy :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
mela jsem tu navstevu a ted mam rizky v troube, tady nikdo, tak jdu jeste pofackovat kuchyn
22. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
holky, uz jenom cteni o velikonocni vyzdobe me inspirovalo, tak jsem venku nejdriv zacala zametat - ted je to nejoblibenejsi cinnost vsech okolo v baraku, jak jsem vypozorovala :grinning: :grinning: plno lidi venku na prochazce a lidi, co jsem v zivote nevidela me celi rozesmati zdravi :sunglasses: jaro dela divy :sunglasses:
kez by udelalo divy i s nama :dizzy_face:
doma mam ve vaze jak proutky (chudak zlatice), tak i kroucenou vrbu a na tom plastovy jasne zluty vejce s beruskama(ty teda nejsou moc velikanonocni, spis infantilni, ale me se libi :pensive: )
no a taky asi sundam ten unavenej venec vedle dveri a trosku mu nacechram korpus a obuju ho do jarniho :dizzy_face:
22. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Dneska je fakt náááádherně :wink: Čumákovala jsem do sluníčka :dizzy_face:

Mur, já mám taky ráda berušky, jednu plyšovou infantilní vozím v autě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Kathy - to jsi hodna, ze jsi me podrzela s beruskama :grinning: a kam ze se to chystate na velikonoce?
manza je doma, kouknu pozdeji, zatim pa
22. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
Jedeme na vlastní triko autem do Holandska :dizzy_face:
22. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Mám volno ct a pa a k tomu to velikonoční pondělí, tak se toho musí využít :wink:
22. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
čusík dneska jsem málem v práci zůstala i spát ,ty lidi jsou nemožný ..půl hodiny po zavítačce prudí a nakonec nic nekoupí ,no chápete to? já teda ne ..zachovala jsem dekorum ,ale už se mi otevírala rybička v kapse :rolling_eyes: ,zkusim ten výtvor vyfotit ,je to strašně jednoduchý a hezký :wink:
22. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Jee Kathy - to bude nadhera, pak prihod fotky tulipanu :wink:

Leni - vy jste jim jeste pul hodky po zaviracce vyhovely?

jdu k telce, paaaaaaaaaa zitra
22. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.