• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mám to v albu,jo vyhověla jsem jí za 106 a ona tam byla do půl7 :rolling_eyes:
22. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
mur když jsem prvně viděla tvojí fotku tak jsem si myslela ,že jsou to naušnice a ty krajky pod krkem mi na první pohled připomínaly zuby ..
22. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Len, tak ta velikonoční dekorace z proutí se ti moc povedla - krásný :dizzy_face: Hospoda je fakt dobrá inspirace :sunglasses:
22. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
já to řikam furt ,že musim chodit do hospy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
tak vy se chystáte nebýt doma jo? jen si užijte výletování ,až budou malý tak se nikam nedostane
22. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
ty jo kde jsté??????????už aby se zlatka vrátila ,ta tady nakonec bude víc než všichni ...ikdyž bude mít v prdelce vrtulku :pensive: dneska už by měla jít domu ne?
23. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:

Leni - moc se mi libi to pozadis tema proutkama, fakt hezky!! jsi sikulka.
No Zlatka snad dneska pujde dom.
co ty - mas volno nebo odpoledni? ja se dneska nejak nemuzu probrat :unamused:
23. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
jo, zuby - mas recht :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
mám odpolední,včera jsem mur myslela ,že tam zůstanu asi na noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :astonished: ,na mě doma čekala mamka a lidi se ne a ne vyprdelit z krámu a jenom zkoušeli a očumovali ,kdyby aspon kupovali ..
23. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
nazdárek

Leni ty jseš velká aranžerka :wink: je to ok
Dneska jdem do poradny tak jsem zvědavá kolik ten můj špekounek přibral.Tipovačka,že má tak 6kg
23. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
ahoj holky,
před hodinou jsem mluvila s naší zlatovlasou mamčou, je od včera doma, právě přebalovala pokakaného a počuraného Filípka, který je mladší o jednu minutu, starší Adámek chrupal v postýlce. Filípkovi se přebalování dost nelíbilo a stěžoval si :pensive: . Vláska je unavená, ale straaaaašně šťastná, píšu vám to, abyste to věděly :grinning: , pozdravuje vás moc!!!
P.S. ....ňuchala si miminka :dizzy_face: :dizzy_face: .
Tak se zatím mějte :grinning: , já jdu zase pracovat :unamused:
23. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
čau Ami běž pracovat
Zdravim Zlatouše a noví dva skřítky
23. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
ami no jo vláska si to umí zařídit ,dvě štěstíčka a ještě naší ami posla zpráv :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky

Ami - a je na ty dva maly caparty sama nebo ji pomaha manza? bude to zahul, ale vlaska to zvladne :dizzy_face:
23. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
aann - ze by uz 6kilco? to je nejak moc, ne? :grinning:
23. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
počítám,že to bude 6kg.Až poleze tak to shodí :wink: to tak je :slight_smile:
23. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
Aann a jsme u nesmrtelneho kolotoce prijem versus vydej :grinning:
23. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
...když já to s ní/váma tak prožívám :grinning: :grinning: :grinning:.....len
Vláska se určitě objeví i na koníkovi :wink: , až bude moct. Jojo, doma pomáhá tatínek i babička a záhul to asi bude, no myslím, že nám to určitě popíše :dizzy_face: .....mur
aann, hezké pořízení v poradně, koukám Šimonek nám pěkně vyrostl....., to je dobře, ať je to pořádný chlap, stromy bude kácet, hory přenášet...., to je z nějaké pohádky :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdu tvořit hovnoty :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
hovnoty jsem tvořila dneska v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,lidi jenom otravovali..ale zato jsem šla domu včas :wink: já bych vlásce napsala ,ale nechci jí otravovat ,beztak každou volnou chvilku usne ..
23. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
čusík
Já jí ani radši psát nebudu.Jinak Otesánek má 5800g tak dobrý :wink: :wink: a 61cm.Asi oba dva chlapce budu mít dvoumetrový
Jinak Šištička nebude mít rád doktory :frowning2:
23. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
aan já jí taky nebudu otravovat,ale tak aby si nemyslela ,že na ní prdíme :confounded: ,jo šimánek je kus chlapa..a je chytrej dokoři jsou pakáž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
doktoři samozřejmě :grinning: :grinning: :grinning: ,neudělaj člověku nic dobrého a navíc si dobře pamatuje jak ho mučili s tim odběrem
23. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
Šíma nesnáší,když na něj někdo cizí hrabe :fearful:
To by si Zlatka určo nemyslela,že na ní prdíme.já si myslim,že ani neví kde má mobil natož,aby ho četla
Jdu se naložit do va než to zvíře bude řvát hlady.Tak zítra a dobrou
23. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
aan je dobře ,že se nenechává jen tak ohrabkávat :grinning: :grinning: :grinning: jen aby mu to vydrželo aspon do 18let :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,fuj to bylo ale jedovatý co?
24. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
čůůůs
24. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
ikdyž aan kdoví jak se budou rozmnožovat tyhleti mrnousci ,když už ted je to uměle :confused: :confused: :confused: :confused: ,třeba to bude bez hrabkání a rovnou do laborky a nebo se zárukou z kauflandu .. :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Leni to nebylo jedovatý už jsem mu to taky řikala a jednou jsem to vypustila před dr a ta na mě debilně čuměla
bůůs,co tu děláš??????????
že jo je to ze života
24. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
já už bych mu ten jeho raneček měla balit do ledu,když ty spermoni maj být v chladu a né rozválený ve slipech
24. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.