• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak páčko mizim ...
24. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Já myslela loupaný z konzervy
24. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
já se těši až bude pořádně držet makovici a půjde tou posranou prdkou pod vodovod a na nějaký ubrousečky pak prdíme.To bude mít asi už jenom na ruce
24. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
bry rynko, koukam velky kecando tady probehlo a ja s krizkem po funuse, nevadi :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase se dnes nemuzu probrat :unamused:
24. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
čusík..vyndala jsem si zbytek zmrzky ..doufám ,že to neodchcípu :confused:
24. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
venku je ukázkově jarně dneska je to na mikču a vestičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
to určo vyjela vláska z mladejma na prochandu po praze
24. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
a když jsem u toho vyjíždění tak jsem dneska pozorovala v lidlu mamču z dvojkovým kočíkem a neměla šanci projet kolem pokladen na šířku ,jenom jedna ulička byla širší tak jí speciálně museli otevřít a u jiné kasy platila ,anabáze jako bejk...lidi vzteklý jak tam šachovala s tim kočárem sem tam ..a já měla oči na štopkách jak to vykoumá ..myslim ,že tenhle problém je asi i v jiných obchodech ..to nám musí vláska povědět
24. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Zdravím :wink:

Nějak mě asi ofoukl vítr, jak jsem se vyletnila na balkoně,zase mě bolí za lopatkou :frowning2:

Potřebovala bych namasírovat, zkusim manžu :wink:
24. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ann, přihoď nějaký nový fotečky Šimonka,ať vidíme, jak mu rostou svaly :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Len, s tím pitím je to teda velká buzerace, ale už jsem se s tím setkala, kamarádce takhle za pití strhávali peníze, tak šla jinam
24. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
haló, haló, prase kozu potrkalo :wink:

hlásím návrat z porodnice... pustili nás v pondělí a v tom zmatku jsem nakrmila před odjezdem jen Adámka. Filípek v porodnici vřískal jako tur, po naložení do autosedačky usnul. Adámek doma začal vřískat, proto v domění, že krmím Filípka, dostal další porci. no a Filípek stále spal. Když jsem ho chtěla po nějaké době zbudit, tak se mi to nepodařilo. Štípaka jsem ho do tvářičky, snažila mu vnutit papání a on stále nic. Tak jsem volala rychlou a skončila jsem s Filípkem v Motole. Byla jsem s nervama v prd... Nereagoval na svlíkání, poslech stetoskopem, prostě nic. probral se, až když ho sestřička píchla do prstíčku na odběr krve. No tak pak jsem se ho snažila nakrmit. Honza pro nás přijel, to už byl Filípek ok. No den propuštění jak malovanej. Mě pak ruply nervy a bulela jsem jako želva a klepala jsem se jako osika... A včera proběhla další hitovka, když jsem chtěla děti krmit, už asi podesáté ten den, když krmím co 2 hodiny, zjistila jsem, že už kojit nemůžu, protože jsem rozhousaná do krve. Když to viděl Honza, rychle jel koupit odsávačku. Než přijel, měla jsem horečku 38,5. Naštěstí odsávačka fachá super, ale já dostala zimnici a za chvíli jsem měla 39,6. To všechno udělalo to nahromaděný mlíko a tím pádem nevyprázdněný, tvrdý a horký prsa. Ještě štěstí, že tady spala máma, protože máma přebalovala, Honza krmil a já odstříkávala mlíko. Dneska pokračuju v odstřikování, ale už můžu taky přebalovat a fungovat. Ufff. Takže vás zdravím a neslibuju, kdy zase písnu. Moc vás zdravím a myslím na vás!!!!!!
24. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
jo, vložila jsem fotky našich zlatíček do alba :wink:
24. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Jééééé, ahoooooj Zlatko :dizzy_face:
24. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
¨Ty jsou krááááááássssnnnnnýýýý :wink: Hned bych je poňuchňala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Teda ty máš trápení, to by mě taky ruply nervy. Dávej na sebe pozor, je to fakt záhul, ale ty to zvládněš :wink: :wink: :wink: Držím palce a myslím na Vás všechny i na Otíka :sweat_smile: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
jééééé ahoj
Chudinky maličký ty jsou krásný a řvounek je Filous? Zlatko tvrdnutí mlíka jsem měla u Jakuba a myslela jsem,že se poseru bolestí a k tomu jsem měla horečku 42°
Kathy nějaký hodim...musim říct manžovi já to neumim zformátovat :wink:
24. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
hezký večer :wink:
co to tady nevidím, zlatovlááska napsala :wink: , holka moje zlatá, drž se :wink: . Klucííí jsou ňuňovští :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
jdu dočíst....
24. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
len, ta výzdoba je úžasná, to ty tak sama? Já ruční práce druhých oceňuju, já umím jen ty "Pisy a popelníky", moc hezky to máš barevně sladěné :dizzy_face: :dizzy_face:
aann, není Šimonek chlap? - ti nemaj rádi, když se na ně hrabká, teda pokud nejde o "tamto hrabkání" :grinning: :grinning:
ahojky kathy, užíváš si jarního sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face: . Do Holandska jedete za tulipány? :wink:
mur, držím se s tím hubnutím zatím dobře, nemlsám a tak, ale pak si tady přečtu o zmrzlinách a různých dobrotách :confused: a začíná mi Pavlův reflex-slintám jako bernardýn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A jak se máš ty? Máme hezké fotky, že? :wink: :wink:
24. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
.....jinak u nás to jde od deseti k pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes: , p. měl včera teplotu 38,5 a průjem jako prase, takže asi střevní chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já mám asi klasickou chřipku, sípu a někdo mi sedí mezi lopatkama a na prsou a bolí mě šíleně tělo:stuck_out_tongue_closed_eyes: , taťku zase museli odvézt do nemocnice :cry: a nakonec nám museli rozbourat wc, aby se dostali ke stupačce, která tekla (my tam máme dvířka, jenže oni potřebovali se dostat výš, než jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Jediné pozitivní byly akorát fujtajble :pensive: , které dorazily po 37 dnech :confused:, což jsem měla naposledy vloni v červenci po proveře :pensive:.
....to nám to jaro pěkně začíná :angry: , snad bude líp :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holčičky ,tak jsem si u zaltky 1zprávy fakt békla ,čekala jsem mazec ,ale že až takovej ,mě nějak dojalo :frowning2:
24. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
jinak k fotečkám co dodat ,krásný ,úžasný ,malinký ,.nádherný
24. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
mě teda přijde že jsou si děsně podobný .. :confused: :confused: :confused: :confused:
24. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
dobré dopo
Já bych rozeznávala chlapečky podle nosánku.Jeden ho má po tatínkovi a druhý po mamince,že jo Zlati

Ami Kath nejede za tulipánama ta se jede zhulit :dizzy_face: :dizzy_face:
a to obdobíčko máš fakt pěkný :frowning2:

Leni tak dělejte at už se rozplýváme taky nad tvýma drobkama
25. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
Ahoj vsichni..,,tak se opet ozyvam po odmlce..Pomalu se zbavuji speku a tesim se na leto..Jinak jde tady jeste nekdo na ivf? ja jsem objednana na 6.5. k apolinari....
25. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj, přeji krásný slunečný den :wink:
25. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Ami, jasně že za tulipány, nahulení už jsem stará :sweat_smile: :grinning:
25. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
včera jsem nevhala manžu, aby mi namazal ty záda nějakou mastí a nevšimla jsem si, že je tam napsáno chili, no co vám budu povídat, myslela jsem si, že blafnu plamenem :sweat_smile:
25. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Jo, a byli jsme vedle ve vsi v kině na Bobulích 2 - strašně jsem se řezala :grinning:
25. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
čus Fan, tak v květnu budu držet palce,ať u Apoli něco vymyslíte :wink:
25. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.