• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aan to ti švihne zaručeně ..v práci ,já třeba v práci jediná uklízim..kdyby tam byla hromada sraček tak to neuklidí ačkoliv se má ulízet při ranní,tak jsem to včera uklidila vyluxla ,když jsem měla tu otočenou směnu :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
26. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
venku je zase příjemno..hele u nás s tim nařízeným gumy sexem odumře asi náš manželský život..jak vidim tu chcíplou gumu nechce se mi nic .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
tak jsem sežrala zase milion rohlů s anglickou slaninkou ..s plátěným sýrem ,no to mám i místo oběda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,za chcíli dojde mamka ,tak nevim jestli dáme jenom kávu a nebo se půjdem vyvenčit ..raději bych šla courat s kočíkem..je fakt pěkně
26. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
já vychlastala akorát caro a mám teda na něco taky chut
26. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
koukám ,že dneska slaví motýl emanuel ..kdyby tam nebylo to,, e ,,tak by to šlo ..ne že bych si to přála pro potomka tedy ..si tady tak filosofuju ,když na mě prdíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
ona ti ten bordel tam nechává naschvál určitě.
Myslím,že sex u vás je častější než u nás :wink: ,ale já na něj nemám vůbec ani pomyšlení
26. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
jako že by se chudákovi smáli a řikali mu Emane ????
26. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
aan tak za mě pomuchlej toho vonavýho šimánka,no mě prostě ty háčky nejdou :stuck_out_tongue_closed_eyes:,ale fakt jsem to zkoušela :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
no kdyny mu řikali ,,manueli ,, tak to zní celke španělsky co? eman nic moc ..
26. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
nevim jestli schválně je to bajska líná
26. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
bajska????, to neznám :unamused:
26. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
ona se vyzná v papírech a objednávkách a mě přenechala ty horší práce bych tak řekla :rolling_eyes: když se nzudim tak mi to neva ,ale když dotoho mám práce tři prdky ,tak mi to sere ,tam být v tom bordelu ..
26. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takhle nadával náš děda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
prd na háčky já když kojim tak je taky nedělám,protože nemůžu
26. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
tak si mysli ,že taky kojim.. :grinning: :grinning: :grinning: včera jdu okolo tržnice tam 3frajeři kolem 17let a na mě prej ,,ty vole ta má kozy ,,no toto :confused: :confused: :confused: hele je tu mamka už cinká klíčema ..
26. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
šíma tě taky pozdravuje :slight_smile:
26. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
tak jí taky pozdravuj čus
26. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
nešel mi jak dlouho mk ..ani prd se mi neodeslalo :rolling_eyes:
26. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
čus :wink:
Dneska jsem dostala obrovskou chuť na bramboráky, tak už je mám v břichu :sunglasses: :grinning:
26. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
bry ranko, u nas je tak krasne, leje jako z konve, tak jdu nakrmit pracku, vyndat mycku, hodit do trouby neco sladkeho na zub a najit recept na halusky k obedu.

Chudak Zlatka - z toho co psala mam koprivku jeste ted, drz se kocko a at ti baculinci delaji je samou radost!

Kathy - ty ses pustila do bramboraku? zustal nejakej? posli v IP, mam taky chut :grinning:
27. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
na chvili vylezlo slunicko, ale zalilo vydatne dneska..
uzivate soboty? ja pospavam, zatim paaaa
27. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj Mur :wink: Taky odpočívám :dizzy_face:
V noci teda sprchlo dost, doufám, že budeme mít příští týden na ten náš výlet hezky :dizzy_face:
27. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
čauky, krakenci usnuli, manža musel taky, protože je vyčerpanej, tak jsem tady požehlila pár plen a oblečků a jdu taky... nemám šanci dočítat, třeba za týden budu za frajerku s váma tady si psát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď teda frajerka nejsem. páčko :wink:
27. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
se mi to vymazalo :angry:

tak znovu - dobre ranko pri nedeli a zmene casu, nevim, jestli to na Vas nejak pusobi, ale ja strasim od 7:20 noveho casu a nic moc.

Zlatko - zdravim!!! co prtata? za frajerku jsi uz ted, tak KLIIIIIIIIIIIID :sunglasses:
28. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
manza chrupe, tak nemuzu nic moc delat - nechci ho budit, mam toho za tyden plny kecky :grinning:

s dochazkou remeslniku chnus, jsou 3dny, pak 2dny ne, jejich puvodne slibovane 3tydny se uz nyni dle noveho "stavebniho planu" protahnou minimalne do konce dubna :grinning: ja uz se jenom smeju :grinning:
28. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Kathy - a kdy vyrazite? uz ve ct? to budete mit super!!!! pak popises, ze? :wink:
28. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj Zlatíííí, máš náš obdiv :wink: Moc na Vás myslím :dizzy_face:
28. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
cau Kathy :wink: jdu vymyslet neco k snidani
28. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Mur, vyrážíme brzy ráno ve čtvrtek, určitě pak podám info :wink: Ale až po Velikonocích v po nebo v út, ikdyž možná tam bude wifi, tak třeba budu psát každý den report :grinning: :sunglasses:
28. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
My snídali čerstvou šťávu z jablek
28. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.