• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
A z mrazáku jsem vyndala bůček, dneska ho upeču a zítra k tomu bude br.knedlik a zelí - toť můj plán, ale moc se mi o toho nechce, jsem lenoch lenošíjnej :unamused:
28. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Taky jdu něco dělat
dle stavu lednice varim chleba maslo marmelada :grinning:
Kathy a jedete sami? nebo se k vam nekdo pridal?
28. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Jedeme sami. Ale úplně náhodou moje kolegyně tam jede taky s manželem a 2 dětma, ale samozřejmě oni mají trochu jiné plány - zoo, bazen,atd., ale možná se uvidíme v Keukenhofu - to je ten velký park s tulipány :dizzy_face:
Ale teď už jdu fakt něco dělat, až bude bůček v troubě, tak zase nakouknu :sweat_smile: :grinning:
28. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Kathy - park s tulipany, joj, to bude nadhera!! dasi si pak nejake fotky do alba? na ty tulipany jsem moc zvedava, ty miluju!!
tak muzik se probral, tak jdu neco solichat :sunglasses:
28. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
čusík ..jé zlatka se nám objevila ..holči přesně jak zde byla napsáno ..jsi tady za hvězdu tak se nepodcenuj ..já bych padla na tlamku ..
28. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
nazdáár to jsme se tady srazily,viď
28. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
aan mě totál vypadl net :rolling_eyes: tak jsem koukla na pohádku o vodníkách a pak makam až se ze mě kouří .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
čus mě nevypadl net vypadla jsem hned já a hlásim se až teď :slight_smile:
28. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
já čumim u toho pojištovnu,dneska to byl pekelně zapráskanej den ,mám pocit ,že to uteklo a nic jsem si neužila
28. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
zdravim pri pondelku, vikend pryc a zazitky skoro nula :frowning2:

Len - makas dneska?
29. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
holky, ja jsem tak nasrana na ty remelsniky, zase tady nejsou
29. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
zalohy by chteli, ale makat ne
29. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
dokonce si v patek vecer chteli prijet pro zalohu, chapete to? tak jsem rekla, ze to teda ne, ze zaplatime plnou cast, ale pri predani...
a vysledek ? ani noha :angry: hlavne, ze za matros jsme jim dali hned 26tis, jak ho dovezli a to jeste neni vsechno.
me to tak sejri :angry: hovada jedny :angry:
29. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
a mame pokracovani, prave mi volal muz, ze hosi neprijdou, pac maji poslednich 30kč v penezence, doma odpojenej proud a ja nevim co jeste.
me z nich klepne, to jsou vsichni remeslnici takovy hovada?
29. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
čus ženy
Co nového
29. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Mur jsou.Zavolala bych si jiný.Neni práce tak si myslím,že řemeslníka najdeš rychle.Tyhle už bych tam nechtěla,protože už vim,že asi práce jim moc nejde
29. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Kath na fotky jsem nezapomněla.Chtěla bych to stihnout do prázdnin :wink: -velikonočních
29. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
cau AAnn - co Sima, sleduje porad knoflik? :grinning: no my jim narovinu rekli, ze jim zaplatime az to budou mit hotovy, uz jsme se jednou spalili, dali jsme zalohu a pak ty lidi uz nevideli. prace neni a dobryho remeslnika aby clovek pohedal, chnus, no..
29. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
čus

mur- na knoflík už nečumákuje.Už je to velkej chlapák už kouká na všechno a už se naučil i rvát za vlasy.Ted jeho největší oblíbenec je žlutej medvěd na chrastítku a rvát se s plenou.

Hele a na ty řemeslníky budete čekat až milostivě přijdou?
29. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
teda mur s tima řemeslníkama to čumim ,v týhle době sehnat práci je unikum a oni si ještě vyskakujou ,co je to za hovada :confused: jibnak mur já mám ranní
29. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
dobrý večer :wink:
29. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
jsem se vylízala z virózy....vlastně u nás všichni lehli, jak v naší rodině, tak v rodině přítele :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ....asi se mi budete smát, ale prý za to můžou ty konstelace, prý se to mezi námi čistí :pensive: ; no jo, ale jak se to čistí!, někomu to jde spodem, někomu horem (se omlouvám za podrobný popis), já dopadla ještě dobře, já mám jen rýmu a kašlu, ale ostatní příbuzní jsou úúúplně k.o :frowning2: ...., no až se všichni dozví, že za to můžu, tak mám po ptákách, teda po konstelacích:unamused:
29. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
A jak se daří vám? ......tak já si to jdu přečíst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
mur, takhle se nechat zlobit řemeslníky! Hezky se s nima rozluč, nebo jestli máte s nima nějakou písemnou smlouvu, tak pěkně uplatni sankce, ať platí za svoji neschopnosti!
len, taky to nemáš v tom obchodě lehké, koukám :pensive:, no on si člověk nevyberel všude je něco :pensive:
kathy, to jsem ještě neslyšela mazat si chilli na tělo, ale jestli funguje jako kopřivy, tak určo nebudeš mít ve stáří revma :wink:
aann, jak dopadla návštěva v práci? Moc tě pozlobili? :wink:
fan, já jdu do 2. IVF, volat budu koncem dubna, u nás se žádný duch svatý nesnesl a novodobou pannou též nebudu :frowning2: , takže nám nezbývá nic jiného, než zkumavky, mističky a pipety..... :pensive:
zlati, máš můj obdiv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
no neříkejte, že tu nejste :confused: ....., tak zítra nenakouknu, jdu do divadla, ....zítra do ABC, v dubnu jdeme do Divadla Radka Brzobohatého a v květnu jdeme do divadla U hasičů na Janžurovou a její rodinu...., takže už nebudu za kulturního barbara :pensive: Před 14 dny jsme byli na Lasicovi a Polívkovi, na "-2", doporučuju, moc dobrý!!!! Sranda, ale i takový smutný, ale humor převažoval :grinning: :grinning: :grinning: ...
29. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
hmmm, tak co teď já tady sama :confused: ?
29. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
se tady bojííííím......uuuuuuuu :fearful: :fearful:
29. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
bububububububbubububububu
29. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.