• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
fuj, to jsem se lekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
....len tys jediná mě slyšela, jak tady pláááču, že jo, že jo, že jo :wink: :wink: :wink:
29. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
ami tak díky za novinky z kulturního života u amilapů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ty krabe s tim čistěním ,no nevim tys to vzala šmahem ,z jedný vody načisto,celou rodinu a okolí ,tak až mi bude blbě tak to bude tim ,že tě znám :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
a co teda už do sebe hrneš něco podůrného?
29. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
podpúrného ,vypadlo mi písmenko
29. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
a ted zase ůůůůůů..achjo ..
29. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
není zač :wink:
no, počkej, za všechno zase nemůžu :frowning2: , hlavně teda ne za to okolí :grinning: :grinning:
podpůrného? :confused: na tu chřipku? nedám dopustit na paralen :pensive:
29. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
no já přemýšlela dloooouho nad tím "podůrného" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
koukám ,,jak se staví sen,, ten designér je teplej jak vejfuk :grinning: :grinning: :grinning: myslela jsem na těhu,nějakej ten vitamín...
29. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
táta by asi chtěl rád ,aby ch se podívala jestli by se nedalo postavit něco inýho ,ale já myslim ,že ne...
29. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
nenašla jsem zdraví na hnoji ,to dá rozum ,že jo ...jo a jinak mě to potěšilo ,že ses lekla ,aspon někdo ,táta už si na mě zvykl ,jsem takový domácí strašítko
29. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
na to my nekoukáme, máme puštěnou "jedničku", tam je taky nějakej teplej magor :pensive: . Já jím Femibion 800 už 3. měsíc, doporučila mi to gynekoložka. Jinak C a zinek, přítel C, selen, zinek, A, E...., já stejně zase budu mít asi estrofem kvůli tomu nedostatku progesteronu :pensive: .
29. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
tak já jdu chrápat,nasrali mě v tom ,,snu ,,zklikvidovali takovou pěknou původní linku ,kdybych jí měla jak bych byla ráda .. a nechlai si dát super lesklou ,bych tam přišla za měsíc se podívat na ten lesk .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
tak papa armilko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hezké sny ..
29. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
ty bys měla odvahu pustit se do stavění? já ještě tak něco doma přestavět, dřív snad, ale dnes už ne, ještě si tak nechat něco postavit, ale nejsou cinky linky, teda penízky:slight_smile:.
....ráda lekáš....to by ses na mě vyřádila, já jsem straaašně lekavá a z toho pak vyděsím ty ostatní a to je pak moooc velká sranda.
musím jít spát....už jsou tady reklamace :pensive:
dobrou noc a přeju v práci jen příjemné zákazníky :wink: !
29. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
dobre ranko zeny :grinning:
ale ze jste se tady vcera sesly a popovidaly - Len a Ami

Holky, nasi remeslnici maji pokracovani, dnes tady jsou uz od 8.30 a makaji jako fretky, slysim samou vrtacku a dupani, makali tak moc, ze mi zacala dole tyct proudem voda, tak jsem na ne vbehla jakoze "co se to tady dopr.. deje!' no a oni rovnali lino na balkone, tim padem vsechna voda najela do spary a ja mam ted mokry matrace na kterych vegetime... auuuuuuuuuuuuuuuuu
uvarila jsem kafe a vyhazuju nohy nahoru - jinak to nepreziju ve zdravi :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,
kašlu jak tuberák, asi se mi vrátilo to moje samoléčení před 3 týdny :angry: Protože jedeme pryč, tak jsem zašla k Dr. a dostala antibiotika a jsem teĎ dva dny doma zadax :cry: :frowning2:
30. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Mur, tak pevný nervy s řemeslníky, hlavně že došli a makaj :wink:
30. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
ahoj Kathy - hlavne se z toho dostanes s tema antibiotikama a budes fit na cestu!
30. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
mur tak to by bylo něco na moje nervy bych jim už asi natrhla úsměvy :unamused: kathy tak to jsme na to asi stejně akorát že já jsem v tý fázi samoléčby .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
jak se má naše zlatka s cipískama víte někdo něco?
30. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
čusík
přečetla jsem co novýho a jdu se věnovat tomu mýmu fracíčkovi.Nechce chrápat a řve.Neumí sám usínat.

O Zlatuně akorát vim,že jí tvrdlo mlíko a aspon neni na to sama.Má Honzu měsíc doma
31. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
takže záněty a horečky ..chudák malej ..ta si to užije se vším všudyx ,no ještě že má hned 2cipíse ,už by se jí do druhýho pak nechtělo .. :wink:
31. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
Ahoj vsichni,hlasim se ze zahrobi :grinning: tak kila dolu ne a ne ...
plus mi snizili plat a tak jsem rada ,ze jdu brzy na ivf a snad budu naprcan........aaaaaaaaaaa :grinning:
je to pomalu trapne jak taky knucim nad kilama a furt mam prdel jako kolo stesti :grinning: a nikdo nechce ani tocit :wink:
Zlatka se nehlasi a asi toho ma pozehnane..
Tak se mejte a ja se zase mrknu ..az to bude mozne..pa pa
31. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
já taky jako spokojená nejsem ,ale já si za to můžu sama...dieta se nekoná..návštěva donesla mnamozní sušenčičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
cao susencicko :grinning:
mizim do vany a dadat, jsem ko a navic tady obchazi muzik, tak zadna erotika po netu se nekona
31. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
31. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
tak se pěškně vymáchej a hlavně že bude domácí erotica...u nás zasejc nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
já jdu taky do vany a to je celý co se bude dít :wink: Můžu čekat tak akorát na Šíšu až se probudí hlady

Tak zdař....Jo a jinak mě to počasí dost sere
31. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
bud ráda, že se jenom malej budí hlady ,velkýmu by asi jenom koza nestačila :grinning: :grinning: :grinning: ,vladís se budí na kuřbu .....to nechápu ..
1. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.