• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na jakou ? balkonovku nebo postelovku?
1. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
no teda ... :confused: :confused: :confused: :confused: myslíš že jsem našla zdraví na hnoji? nechat se budit v noci ,aby mi něco cpal do huby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
Leni - bodujes s tou kurbou :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no vidím, že jste všechny stejné ,jenom ten chtíč vás ovládá :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
my jsme taky nekuraci :grinning:
1. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
jo - u me je to to jediny pro co ziju ....aspon myslenkama :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
holky vy mě tady dočista zkazíte ,koupili jsme vladísovi niové kraťasy a maj super kuřácký kapsy ..vejdou se tam cigára i podpalovátka a taky se tam vejde šnuptichl kdyby ho popadl kuřáckej kašel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj, zdravím v letu užívám si těch našich zlatíček, že ani nezajdu... tak uvidím, kdy a jak se to stabilizuje. teď oba spinkají, tak já jdu taky. jinak 14 dní od porodu jsem na původní váze. nějak nestíhám myslet na jídlo... :grinning: papapapa a myslím na vás :wink: to jo :wink:
2. dub 2010 v 00:13  • Odpověz
tak mě ty dva broučánci nechali spát do pěti, docela dobrý. teď mám přebalíno a nakrmíno. mlíka mám málo, takže takhle ráno dávám suché...

maličko listuju dozadu. Moc děkuji za přání :wink: až se stabilizuju, napíšu o pobytu v porodnici víc.

teď se mi zase klíží oči, tak to jdu ještě zalomit...
2. dub 2010 v 05:57  • Odpověz
kočičko moc děkujem za zprávičky ...chápeme ,že toho máš plné kecky,ale tolik štěstí si musíš vychutnat každým porem ,to je jasné ..strašně rychle to z miminka vyroste tak si je užívej
2. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
ahojky,

Zlatko - jak pise Len uzivej plnyma douskama, my tady budeme jeste strasit za par let, tak ti nikam neuteceme, ze holky? :grinning:

Leni - kuracky kapsy fakt neznam, ja si to predstavila jako u pyzama, ze ani nemusis sundat kalhoty, jen ho vystrci a muze... :grinning:
2. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
jdu si dat kaficko a pustim se do obidku, dneska ma prijit elektrikar, to zase bude jizda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
mur vy si tam budujete nějakej zámek ne? na stáří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kolem baráku hradní příkop...s kozama a jinejma rohatejma..
2. dub 2010 v 17:02  • Odpověz
Leni - s kozama jo, ale tema mejma :grinning: elektrikar nedorazil - proc me to uz nechava v klidu - vite nekdo? :grinning: :grinning:
nakonec jsem vymekla a dala zalohu, jsem nenapravitelny optimista :pensive:
ted me sejri muz, bezduvodne, ostatne jako vzdy :grinning: tak se mi chudak vyhyba jak muze, pac pri kazdem stretnuti litaj ode mne jiskry :unamused: :zipper_mouth:
jdu zase makat, musim jeste vyklidit jednu pidi mistnustku
hezky vikend a velikonoce!!!!! ja ted makam, i v pondeli a pak jedeme na Moravu, tak si hezky uzijte a cca za tyden paaaaaaaaaaaaaaaaa (me to ale stejne neda a juknu uz driv :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
2. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
aha tak elektrickej ohradníček nebude ? ty prosimtě nebydlíte vy v horách ,že se k vám žádnýmu řemeslníkovi nechce?
2. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
ahoj ve spolek :slight_smile:
Přišla jsem vám popřát krásné a veselé Velikonce, ať si je užijete všechny dle svých představ! :wink:
2. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
nazdár
2. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
vůbec tady není můj ranní pozdrav :rolling_eyes:
2. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
no nazdar
2. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
jaký no nazdar

Zase se mi dělá na hubě opar-bych se posrala
2. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz
no jako že zdravim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koukam na kamenák,asi mě ty hlášky zabijou :angry:
2. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
na to já nečučim.já si pláču u 13.komnaty.Chci si nalakovat nehty,ale jsem doma sama a jako naschvál se vzbudí určitě mlaďas
2. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
jste nejeli ani na chaloupku?
2. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
ale jo jeli odvézt kamna a nakrmit micinky a zase domu ,je to tam všechno mokrý a studený ,at si tam jede vladís sám
2. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
posílám pozdrav, krakeni se uklidnili, tak snad jim to chvíli vydrží, já musím jít spát... nebo odpadnu. tak papapapa
2. dub 2010 ve 23:01  • Odpověz
autor
Vesele Velikonoce vsem a spoustu božího požehnání :slight_smile:
3. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
blondfan tobě taky přeju veselé Velikonoce a všem holčičkám zde...
3. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
čus na mě tyhle svátky nejsou,ale taky přeju
čučela jsem Zlatuně do alba sice nevím,který klučina je za 18,a který bez dvou za 20,ale ten vpravo je Zlatka a vlevo leží Jeník-zatim teda než se začnou měnit :wink:
3. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
hezkou sobotu!
Na nás padla taková úúúnava, že ty svátky asi prospíme :confused: :confused: , jestli je to počasím, nebo tou posunutou hodinou :frowning2: .....vůbec netuším.....a to jsem si v týdnu dávala předsevzetí, jak budu šmudlat kuchyň a zatím veliký prd :pensive: .
3. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
No jo, kluci jsou v albu Zlatky....., já bych řekla, že je to naopak Aann, že Adámek je mamka a Filípek taťka, ale spinkají hezky bumbrlíčci , že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.