• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Teď jsem si všimla, že Mur jela na Moravu, pozdravuj tam holka, ju?!!!!!!!
3. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
tak děvčata Adámek je celá zlatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten druhej poklad nevim protože je trochu z profilu jinak jsou si i hodně podobný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ted se jdu mrknout kdo hlasoval pro Adámka že je po mamce :grinning:
3. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
tak koukám,že ami hlasovala pro Adámka .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chtělo by to vyjádření od zlatky jak se to zdá jí ...možná kdyby se Filda jinask natočil ,že to bude vejce vejci ..ikdyž Adámek vypadá ,že bude mít kukadla jak zrcadla po zlatce :grinning: :grinning: :grinning: ,tímto zlatku prosíme o foto Filípka ve stejné pozici ,abychom to porovnaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
ahojky, tak u nás proběhla buřina, ale už je vyčasilo. to jsou ty hormony, všechno prožívám a řeším a manža je taky docela unavený, takže nedorozumění je tu raz-dva.

jo, jinak taky přeju veselý velikonoce :wink: já dneska obdarovala naše kindrvajíčkem a tím pro mě velikonoce skončily. teda ještě dostane HOnza vejce v pondělí a papa.

vy tak hezky prožíváte velikonoce, hlavně katy a lenka :wink: to já na to prdím. nejen letos, prostě nejsem na tradice... to se bude muset změnit, aby kluci měli zážitek :grinning:

ami, ty máš barvu na vajíčka :grinning: tu mám doma už asi 5 let i s obtiskama, ale nějak se to samo neudělá... :confounded: já bych teď potřebovala spíš barvu na vlasy... :rolling_eyes: na melíru jsem byla naposledy před ježíškem a vypadám už podle toho... tak se asi vrátím k barvení, to mi může udělat máma i doma a za pakatel... přece jen 1150 za melír a 150 za barvu a samodomo zadáčo... uvidím, co zvítězí, jestli melír, co nosím 4 roky nebo se vrátím k barvení, které praktikuju od 17-ti... :slight_smile:
3. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahooooj, zdravím z Holandska :wink:

Mám se fajn, dneska jsme byli v Amsterdamu, Ann,našli jsme i lucerničky :sweat_smile: Jinak všude spousta turistů a trošku fronty, ale my jsme šikovný a vždycky jsme nad tím vyzráli :grinning:

Je tu špatný signál wifiny a taky mám ušoupaný nožičky z výletů, tak není síla psát ani dočítat.
3. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
Zlatko, kluci jsou si fakt hodně podobný a celá maminka, ikdyž možná kdyby měli fousky a brýle, tak celý tatínek :grinning:
3. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Teď koukám na kluky a řikám to stejně jako vy,ale na těch spodních fotkách jsou kluci obráceně
3. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Zlatka ty 2 fotky nahoře tam musela dodat......tak ze mě nedělejte Růženku
3. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
ahojky :grinning: ,
tady je živo :dizzy_face: :dizzy_face: , anebo už ne? :confused:
3. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
zdravím Katy do ciziny :wink: , už jste viděli i tulipány?
3. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz
ahoj Zlati, ráda tě tu vidím :wink: , představ si, že jsem tu barvu na vajíčka i dnes použila, máme celá tři fialová vejce a celá tři žlutá vejce :grinning: .....aspoň budeme mít příští týden svačinu do práce :slight_smile: .
......tak hlavně, že se zase vyčasilo :wink:......
3. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz
aann, beru zpět :wink:
3. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz
len, taky odpočíváte?
3. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz
v práci se mi smějí, že trpím samomluvou....no kdyby věděli,že to provozuju i písemně :confused: ...
.......ještě bych mohla zkusit to "bojím se tady" :wink:
3. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz
nepomohlo to :pensive: ......dobrou noc :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz
hezkou neděli

Kath doufám,že si jim tam zazpívala Ilonu Czákovou.....Amsterdam pár bílejch vran....to aby věděli,že o nich víme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já teda rozhodně neodpočívám
tak já jdu uspávat,když jste ještě všechny v pelechu
4. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
čus ženy já vařim až se ze mě kouří ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zelí i kedlíky už mám hotové a ted už jenom kachně dopéct kozičky a je to ..vladís jel zatim nakoupit a pak se pojede za micinkama
4. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
zdravím kathy ..do daleka ...doufám ,že přijede plná zážitků ..ami já včera tady nestrašila ,byli jsme na pivku a nějak nám zachutnalo,ráno bylo krušné
4. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
aan takže jsme si tiply všechny stejně ...tak až zlatka dodá fotečku filípka ze předu tak možná budem čučet jak jsou si podobný . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne ,že by to nebylo fuk ,ale dvojek mě to zajímá .
4. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
kuk, koukám, že dneska to tady byla fofrovka :astonished: já fofruju doma a teď místo toho, abych si šla lehnout, když broučánci spinkají, tak tady něco hledám na netu... no nic, posílám velkou zdravici, zítra pěknou pomlázku a pusu od všech zlaťáků :grinning:
4. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj LEN.... kočko.......jak pak se máš...dlouho jsem tu nebyla.Už jsem to vzdala to snažení nemám na to nervy...Možná mě to ještě chytne..... :slight_smile:
4. dub 2010 ve 22:52  • Odpověz
ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj..no já taky přesně nevim kdy do toho půjdem..zatim sexujem ,nebo spíš nesexujem ,s gumou ..abych nepřišla do styku se spermatem ..a někdy se mi chce ,jindy ne ,ale když vidim fotečky kluků tady tak víš jak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,máš novou fotečku co?
5. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
asi jsem si tě přivolala ,poslední dobou jsem si na tebe dostkrát vzpomněla ,jak jsme válčily za starých dob :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vidíš? holky už jsou maminky .-.
5. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj děvčata :wink:
Hlásím návrat, bylo krásně, užili jsme si to :wink:

Teď to musím doma trochu pofackovat - vybalit, uklidit, připravit do práce atd., což mě moc nebaví :unamused:
5. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
Jo a naskočil mě opar - asi radostí, že jsem už doma :sweat_smile: A taky jsem tam přibrala :angry:
5. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
Ann, to je jasný, s manžou jsme Ilonku zpívali, když jsme pluli po grachtu :grinning:
5. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
Ami, tulipány jsme viděli,bylo to krásný, a bude čas, dodám nějaký foto. Musíme je probrat - ty digitály jsou hrozný, máme cca 6OO fotek - Japonci hadr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
katy, tak aspoň někdo si pěkně užil velikonoce :wink: myslím tím s pořádným výletem :wink:

i když mur jela na Moravu, tak ta taky výletila :wink:

my jsme byli zavření doma, protože buď se kabonilo počasí nebo jsme neměli chuť na milióny turistů.. a že jich bylo :confounded:
5. dub 2010 ve 23:18  • Odpověz
holky, já podobu většinou nevidím... to vidí ostatní, ale že bych říkala, co má po mě a co po manžovi, tak to mi nikdy nešlo. to by musel být jó klon, abych poznala, že je podobnej tomu nebo tomu druhýmu... tak jsem vám moc nepomohla, co? ale prej je Adámek celý můj táta a Filípek celý Truhlář, tak asi to tak bude :wink:

katy, taky jsem na ty digitály naštvaná, fotíš a hovno z toho... když se chceš mrknout na fotku, musíš nastartovat počítač :confounded:
5. dub 2010 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj Zlati, my ty fotky z digitálu vždycky probereme a necháme z nich tak 10% vyvolat, aby jsme měli papírový do albumu :wink: Prohlížet v počítači mě taky neba :confounded:
6. dub 2010 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.