• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ono s tou podobou je to fakt těžký, hlavně mám pocit, že se miminka mění každým dnem a aby člověk posoudil podobu, musel by znát celý přbuzenstvo, hlavně jak píšeš - třeba děděčky. Moje kolegyně má holčičku, která je už od miminka (teď jsou jí 3) strašně podobná její mamce (babičce), ze srandy říká, že porodila vlastní mámu :sweat_smile: :grinning:
6. dub 2010 v 07:25  • Odpověz
Ann, kde jsou ty fotky Šimonka? Zaúkoluj manžu :sweat_smile:
6. dub 2010 v 07:33  • Odpověz
Len, co práce?
6. dub 2010 v 07:33  • Odpověz
Přeju krásný den :dizzy_face:
6. dub 2010 v 07:34  • Odpověz
čus holky ...zlatka se objevila to je krása ,mám radost z každýho příspěvku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,kathy dneska jdu zase dřív ,páč pipka volala ,že mám přijít o 2hod. dřív ,což pro ní značí ,že bude v práci celé 2hodiny a jde domu .. :rolling_eyes: nejhorší je ,že přesčasy se neproplácí takže já z toho mám starou baču :rolling_eyes: ,jinak to v práci ujde ,ona tam má větší konflikty z lidma než já,takže tak ,já se snažim ty lidi odhadnout a budto jim cpu a nebo je necham být ..každej chce něco jinýho ..konečně uplatnim svoje psycho názory .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ona chce prodat za každou cenu a jak si někdo nic neveme dává to hodně najevo ,je nasraná a i vynadá ,to já teda nedělam ,neni důvod ..chápu ,že jsou ty hadry drahý a když nesednou tak proč by si je brali.. :wink: přijde někdo jinej a odejde spokojenej ..to mě pak taky těší . :wink:
6. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
Len, tak to děláš dobře, je lepší se ze zákazníků nenasírat - nervy máš jenom jedny :sweat_smile: Stačí pár spokojených zákazníků za den, pak máš radost i ty a člověku to i líp utíká :wink:
6. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
čus bus

Kath jestli chceš poslat foto tak mi hoď mail.Já jsem zase zapomněla jak se to stahuje ty fotky.Mur ty taky samozřejmě jestli chceš :wink:
6. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
čus Zlatko
V neděli jsem jela přes Malostranský za ségrou a myslela jsem,že z těch turistů chcípnu.A víc jsem chcípala z těch dlažebních kostek celou cestu jsem řídila jednou rukou a druhou Šíšovi držela hlavu jinak by si jí chudák umlátil.

JOOO a dneska jsem jela zase tam tudy a viděla jsem vás S Honzou a chlapečkama jak jste na vycházce.No tam asi vycházka neprobíhala asi sváča u pana Mc :wink:
6. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
Ann, e-mail máš v IP :wink:
6. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
Dneska jsme byli na další kontrole s kyčličkama tak zase v pořádku a 1.6 už snad půjdem na poslední.Já si nechala dneska vyříznout pihu a dr mi našla nějakou miniaturu,kterou posílala na histologii a mladej psal maturitní z č.j takže dneska nabitej den

A co vy ?
6. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj Ann, gratuluju k úspěšný kotrole s kyčličkama :wink:
U nás se píše písemná čj zítra
6. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
Taky bych potřebovala asi dvě pihy vyříznout, ale moc se mitam nechce, bojim :confounded:
6. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
tak tam běž,když bys náhodou brala hormony tak at se ti nezvětší jako mě
6. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
ikdyž tu co posílali na histo tak to byl mm x mm. Se divim,že jí vůbec viděla
6. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
jinak tu č.j píšou snad všichni až zítra
6. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
katy, tak to jste dobrý, my ještě nemáme vyvolaný fotky z jedný dovolený asi před 6 lety.. a ze svatby máme v albu jen ty od profíka, ostatní jsou na cd, který po těch všech šíbováních ani nevím, kde je...
6. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
katy, já taky chovám svýho tátu :grinning: je to legrační, byli tady známí a chechtali se tomu, že nám v postýlce leží můj malý táta :slight_smile:
6. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
leni, dneska jsem tady díky tomu, že tady byla mamina a vyžehlila asi 50 plen, jinak bych se na pc mohla koukat tak od prkna...

pro vysvětlení, kluci mají červený zadečky a nic nechce zabrat, tak nám mudra doporučila látkový pleny, je to očistec, ale jestli to pomůže... jen nedělám nic jinýho než krmím, přebaluju, peru a žehlím. ani najíst se nestihnu :confounded: což se zase odráží v kvalitě mlíka, musíme dokrmovat. tak mě to kojení ani nebaví, když vím, že stejně mu pak dám flašku, ale třeba se to zlepší...
6. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
zlatko nechci být nějak chytrá,ale myslí,.že pochcaná hadrová jim moc nepomůže.Zkusila si namazat prdky tim sudocremem
6. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
zaltí hlavně hodně pij a polévky jsou dobré na mléko,no já si myslim co aan asi bych zkusila jinou značku plen papíráků...súíš vychytej co jim vadí nebo nevadí za mastičky ,někomu pomůže jen zásyp ,jinýmu rybí mastička ..nejlepší bejval a je pytiol.. :wink:
6. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
tak holky já to dneska asi tady zakřikla ,dneska mi tam docela vytočila jedna ženská ,dělala to snad naschvál ,jak najatá byla tam hodinu samá otázka kolem krámu a nechala mi slíct 2 figuríny a 10riflí a stejně furt nespokojená ikdyž jí to seklo a nakonec si za 1min.18hod. vzala 1 pásek,horší bylo ,že já nic připraveno na odeslání mailu,teprve jsem dělala uzávěrky a ještě oblíkala figuríny ..no ty volís ,jsem se divila ,že jsem jí vyprovodila s úsměvem..to byl očistec tohle. :rolling_eyes: ted jenom doufám ,že jsem něco nezkazila a že mám vš edobře uděláno a spočteno ..to byla rychlovka .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
neboooooj všechno máš v pohodě,nehysterči
6. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
zdravím všechny po svátcích :wink:
6. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Kathy, to je dobře, že jste se v pořádku vrátili z výletu :wink: , na ty tulipány se těším, mají je krásně barevné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zlati, dr. jim na ty zadečky nepředepsala žádnou mastičku?
Len, tak z té tvé "pipky" v práci bych měla docela strach..., kdyby si na mě prodavačka vylívala zlost za to, že si nic nekoupím, tak tam bych už asi nikdy nevlezla :pensive:
Aann, gratuluju ke kontrole nožiček, ....to se bude Šímovi za pár měsíců lítat :grinning:

U nás nic nového :slight_smile:, taky jsme byli doma ... :pensive:
......no a k té pize, já mám na ruce znaménko 5 mm, zvětšuje se a je nerovnoměrné a taky se docela bojím :frowning2: , zatím nemění barvu, je světle hnědé, tak snad z toho nic nebude, k dr. se chystám už měsíc..... :frowning2: .....
6. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
já jsem si nechala taky vyndat pihu bradavičnatou :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,bya prostě nma blbým místě pod kozenou a vadila mi na podprdu a tak šla holka ven raději..to jste mi jako daly ,že hormony můžou rozjet pihy ,já jsem totiž kropenatá jak vajíčko za poslední rok..a to jsem nic neměla skoro .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak buď jsou to stařecké a nebo hormonové :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Aan nehysterčim to ne ..jenom se v mysli vracim a kontroluju..na nic jsem zatim nepřišla ,většinou na to přijdu do 10min. :grinning: :grinning: :grinning: co jsem zapomněla udělat..plánujem dovku ,tak jserm zvědavá jak to vyjde ,vladís si bude žádat od vojáků na Dyji Bítov,nám se tam moc líbilo před 2lety,taková malá zablešená bouda,venku kurty a daj nám najíst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,nedaleko zřícenina a blízko památky a vůbec příroda bezva
6. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
jo a měli dobré pivo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jestli to vyjde ,určo si to užiju víc než na Mallorce kde je vedro jak blázen a všude řvou ožralí poláci a němci .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
6. dub 2010 ve 22:17 • katunka82
krátká pauza, trošku jsem dočetla a teď zbytek, teda snad mě nikdo nevyruší :wink:

aann, to si děláš srandu, že nás vidíš a nezahalekáš?!?! byli jsme u mudry s prckama a jejich prdýlkama a pak jsme byli v potravinách pro mlíko, abych měla do kafíčka (samo, že bez kofeinu...) a cestou je to kolem Meka, ale tam jsme nešli :grinning:

taky jsem veleráda za náš kočár, sice to byla raketa, ale není to žádná rozhrkaná herka... nedovedu si představit jezdit s nějakým levným polským šuntem, to by se na těch kostkách brzo rozpadnul...
7. dub 2010 v 01:09  • Odpověz
aann, tak super, že má Šíša kyčličky ok, nás to čeká příští týden. a ty pihy bych taky nějaký potřebovala odstranit, no uvidím, nejdřív musím na kožní s rukou, mám tam takovej ošklivej flek, co se mi udělal z kovovýho cvoku na rukávu a od tý doby se zvětšuje a rozlejzá a svědí to jako kráva...
7. dub 2010 v 01:11  • Odpověz
holky, děkuji za typy, mažu vším :confounded: sudokrém, rybilka - ta je na prdlajs, bepanten, nějaká mastička přímo od mudry koupená v lékárně, genciánu, pudr, pytiol, ale ten tam nedrží, protože mají ty prdýlky mokrý, tak teď jedeme odvar z dubový kůry, přikládám obklad. dneska jsme větrali prdýlky snad hodinu a půl, to bylo kolem načuráno. Filípek se dokonce trefil na Adámka... a my jsme od nich už počuraný všichni... dokonce jeden vykuk začal chrandit, když jsem měla otevřený šuplík s mastičkama, lékama atd., tak si to namířil tam :grinning:
7. dub 2010 v 01:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.