• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
leni, někdy je zablešená chajda romantičtější než nějaká exotika... :wink:

tak já končím, jdu chrupat, papa :wink:
7. dub 2010 v 01:19  • Odpověz
jéé zlatka nám podala vyčerpávající informace :wink: ,mě by ještě zajímal ten porod ,až budeš mít chvilku jestli ten epidurál u císaře byl dobrej ,já si to neumim představit ,že nade mnou mluví a cinkaj nástrojema ,myxslím ,že bych stejně hrůzou omdlela :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
čusííííííík
7. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ami to je jedno jestli piha mění barvu prostě tam padej.Ty co jsem si myslela,že budou vadit dr tak ty ani tim strojkem neprohlížela zaměřila se úplně na jiný
7. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Zlatko já jsem nemohla nikde zastavit a při mý smůle nešla žádná grupa ,,íček"
7. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Zlatko zkus si na ten svůj flek dát ten sudocrem,protože na kožnim ti na to daj kortikoidy.Dali mi je taky včera na suchou popraskanou dlaň tak jsem je nešla ani vyzvednout kvůli Šíšovi-kráva mi řekne ať se namažu a dám si bavlněnou rukavici.Nebo mi na to docela pomáhá kalciovka
7. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ségra měla doma porodní asistenku od Apolináře a ta řikala,že nejhorší pleny,který můžou být jsou Pampr....
7. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Len já bych taky umírala.Mě stačilo,když jsem včera ležela a umrtvovali mi ty pihobradivece a kuchali.Já čuměla do nějaký vitríny a ani nedutala
7. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
aan já byla mrtvá už předtim než jsem tam došla ...a nakonec jsem necítila ani to umrtvení ,asi tou hrůzou nebo co ..jinak já jsem děsná bebinka a pak aby mě nevyndavala stehy tak jsem si je vyndala doma,taková jsem já doktorka :grinning: :grinning: :grinning: ,v práci jsem zase dobře vymrzla a za půl hod. jdu na pařáty nový..už se těšim že mi je zkrátí..hele kdybys mě dneska viděla ,chtěla jsem se do šanonu kouknout na převodky ,co já vim jak jsem to otevřela ,samozřejmě jsem nevěděla na co je tam ta packa a nakonec jsem to ulomila a všechno se mi vysypalo :confused: :confused: :confused: tak volam vladísovi že jsem rozbila šanon jestli je něco doma a nebo at dotáhne z práce a pro jistotu jsem se zeptala na co je tam ta páčka :grinning: :grinning: :grinning: ,opak mě napadlo hledat v tom bordelu ,zvané skladiště jiný šanon ,našla jsem a rychle to přendavam a v tom ve dveřích vedoucí :rolling_eyes: ,no musela jsem se přiznat ,že jsem ho rozbila ..no nejsem já chytrá? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :confounded: ona chytrá že to sprabví ,ale jsem jí zatajila ,že z toho něco jako nejtek ulítlo a nakonec jsem z ní udělala blbce že nevim co s tim křápem teda je ,když ani ona to nedá dohromady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to si zase vladís myslí co má doma za blbce achjo
7. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
já doktory úplně nesnášim :unamused:
Tak si rozbila šanon,no.To se snad nic nestalo :wink:
7. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
Zlatko-zkus klukum pleny Happy Bella.Dávala jsem je šíšovi tak do druhýho měsíce-používaj je v nemocnicích a do dneška jsem mu nenamazala ani jednou prdku.Když má pampersku tak má zapařenou prdel po těhle plenách vůbec a v Huggies taky ne.Tak tohle můžeš taky zkusit.Kdybys mi to řekla dřív tak jsem ti dala balík na zkoušku.4 jsem odvezla ségře
7. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
aan jo nebýt to taková pipka tak neřešim nějakej blbej šanon ,tam se řeší všechno víš kočko moje :confounded: ,tak mám mini pařátky ,je to pěkný ..jenom francie :wink:
7. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
francie je nejlepší :slight_smile:
7. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
holky to neuhodnete co hodinu dělam ,čtu si naše chlimty přesně před rokem a to byl panečku nářez .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
normálně červená knihovna ,takže je to tady milé dámy pěkně slabej odvar co jste se tu rozrodily .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahoojte holky!! Moc zdravím.
Zlati,taky nechci delat chytrou,ale latkove pleny..neevim teda.jen jestli muzu taky prispet,tak kdyz malej musel nosit siroke baleni a bylo mu v tom zrejme horko,tak mel hodne cerveny zadecek.mazala jsem mu to porad bepanthenem,ktery jsem pouzivala od narozeni ,ale jak mel to siroke baleni,vubec to nepomahalo,pritom to tak chvali a je to pekne drahe...
tak jsem zkusila na radu lekarnice zasyp a taky nepomohl.Pak jsem doma nasla krem,ktery pouzil jednou manzel kdyz mel vlka z kola a to mu zazracne pomohlo.vecer jsem ho namazla a rano mel ukazkovou prdelku :slight_smile: je to krem babylove calendula creme.Prodava se v DM drogerii,je to ta jejich znacka veci pro mimina a je i levny.On tu pokozku tak jakoby vysusi jako treba zasyp,ale zaroven i hydratuje,neni to takove suche jak po zasypu,tak kdyz tak vyzkousej :wink:
No jinak te obdivuji pri dvojcatkach kojit,musi to byt mazec,,,kojis je najednou a maji treba hlad stejne?? asi to ma kazdy v jinou dobu ze...no ty prvni 2 roky budou asi narocne,ale pak to ty deti vynahradi :slight_smile: Tak se mejte vsichni fajn
7. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
ahoj ve spolek, momentálně zlatíčka spinkají, tak v rychlosti jukám :wink:

leni, zajímal tě můj císař, tohle jsem psala holkám na dvojčatech, co se chystají na císaře, tak jsem to sem zkopírovala, ať to nepíšu znova :slight_smile: a nechala jsem tam i jejich jména...

elly, neboj se císaře v epidurálu, nic neuvidíš (bála se, že uvidí, co mudři dělají...), budeš mít před sebou plachtu, jen budeš cítit jakoby tahání, nebolí to, jen to je takový divně nepříjemný. v naší porodce smí i mužský na sál, teda my jsme se s manželem domluvili, že bude na chodbě před sálem a že prcky uvidí hned, jak je odnesou na měření a vážení, takže je viděl o pár vteřin později než já a kdyby tam byl, tak sedí u mé hlavy a přes tu plachtu taky nevidí. co bylo legrační, jak si ty dva mudři spolu povídali, už nevím o čem, ale tak v pohodě, jako by nebyli na sále, ale na kávě dodávalo mi to na klidu je poslouchat... jsem po císaři 18 dní... takže to mám v živé paměti jo, jinak já měla oba hlavičkou dolů ve 36tt a při příjmu nemohla sestřička natočit monitor, hledala srdíčko Béčka a nemohla ho najít, až přišel mudr a že mi udělá utz, ať se s tím nemusí hledat a zjistil, že se béčko otočilo do polohy KP. O to víc jsem byla ráda, že mi naplánovali císaře, na porod to u mě nevypadalo, takže kdyby mi to vyvolávali, dopadla bych s největší pravděpodobností stejně na sále, takhle mě picli ve 38+1 tt - plánovaně. a bylo.

j.cien, neboj, na sále to nebolí, na JIPce tě dopují léky proti bolesti, o ty jsem si říkala i navíc. horší bylo, když druhý den po císaři jsme musely vstát a jít se osprchovat a mě zrovna odezněly tišící léky, myslela jsem, že to nepřežiju a přežila... a pak mě okolo desátý odvezly na normální pokoj, řekly, tady je tvoje postel, děti přivezeme odpoledne, ukážeme, jak se přebalují a starej se... další den ukázaly, jak se koupe a den na to jsem koupala sama... jen mi broučánci hodně plakali přes noc, tak jsem chodila za sestrama, že to jsou asi prdíky nebo co... teprve doma jsem zjistila, že to bylo nejspíš tím, že měli hlad, chudinky, přidělený dávky, co jsme dostávali jim nestačily...

určitě tady byl tenhle odkaz, je to video porodu dvojčat císařem. tak jestli chceš vidět, to co neuvidíš, tak se můžeš podívat.
http://www.dvojcataolomouc.estranky.cz/clanky/clanky-o-porodu-dvojcat/spontan...

hani, těch zážitků je tolik každý den :wink: užívám si to včetně vožvejkanejch bradavek, který pěkně bolí, no ale nedá se nic dělat. jen si nedovedu představit kojit rok jako moje kamarádka. :astonished:
7. dub 2010 ve 23:50  • Odpověz
aann, teď jsem to pochopila, že jsi jela kolem autem, já myslela, že jsi drandila kolem s kočárem :grinning: jo a sudokrém mi na flek nepomáhá, uvidím, co mi 27. řeknou na kožním. už mi to je jedno, rozlézá se mi to hodně :confounded:

a jinak dneska měli prckové prdelky venku, hezky je větraly :wink: stálo mě to asi 30 plen, protože pořád čurali, ale byli spokojení a vykopali se nožičkama do aleluja :slight_smile:

leni, tak šanon jsi zdemolovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dagi, děkuji za radu, uvidím, jak to bude vypadat a co řekne paní doktorka :wink: kdyžtak se jí zeptám, co ona na to, protože zásyp třeba vůbec nedoporučuje, taky jsem se ptala na nějaký olejíčky a ty taky ne... tak uvidím, ale i tak dík :wink:

no nic, sice kluci spí, ale já bych mohla taky, takže papapapa
8. dub 2010 v 00:00  • Odpověz
dobré dopo

Zlatko já vím,že nic nedoporučujou ani po koupání moc nemazat.Já jsem šíšu mazala první 3 neděle,když se mu loupala kůže a ted mi dr řikala,že když má tak pěknou kůži,že nemám mazat vůbec ničim
8. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
dagi jsem taky slyšela,že si pochvalujou tu babylove kosmetiku
8. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem nasr..á, čekám na 3. porevizní mrchu a ta sviňa má už 3dny zpoždění a to jsem objednaná 14.4. za týden k MUDr.gyn na kontrolu, aby jsme dostali zelenou na snažení :angry: :confounded: Doufám, že jsem v poho a nebudou žádný komplikace. Možná jestli mi v tom neudělaly bordel ty antibiotika. Já se fakt picnu :frowning2:
8. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
kathy 3dny sem ,3dny tam,,nebud netrpělivá :grinning: :grinning: :grinning: ,všajk víš jak to je ,když jí čekáš ,nechává na sebe čekat potvora rudá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já top měla zase 3dny a konec tak nevim,jestli to byla mrcha ,nebo nebylůa ..já už se v sobě nevyznam.. :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zlatko no nevim jak to popisuješ nechala bych se raději klepnout palicí než být u toho vzhůru ..páč jak se znam bych furt čekala ,kdy to zabolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Kath-to víš,že to máš po antibiotikách anebo...............???? :astonished:
Leni to si asi už měla.Můj menstruační cyklus trval vždycky 3 dny,akdyž jsem to měla jednou za 3.měsíce tak jsem byla šťastná proto jsem žrala antikoncepci.Jinak ted jsem to taky ještě nedostala a všechny kolem mě po šestinedělí už normál
8. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
Tak mám náladu pořád na bodu mrazu, ale sežrala jsem doma, co jsem mohla, tak to vypadá s tou mrchou nadějně :sweat_smile:
8. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
čus ženky ..jdu vás dočíst
8. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Ale nevím, jak na to bude Dr.koukat, když jsem se tam objednala na kontrolu a budu třeba mrchovat :confused:
8. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
holky já měla mrchu odjakživa 7dní a od té doby co jsem do sebe prala hormony tak 3dny a dost,ale taky 2krát za měsíc..dneska to v práci šlo.
8. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
čus
já se z toho počasí fakt zvencnu.šíma mi strhnul náplastě z těch pih svědí to jak svině,ale vypadá to ok.
Jinak se svojí váhou jsem velmi spokojena :wink: :wink: Zato ta palice to je hnus.Musim si vymyslet nějaký účes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj,
koukala jsem na předpověď a víkend bude zase na dvě věci :angry:

Mrcha ještě nedorazila :unamused: Po práci si půjdu spravit náladu a zajdu někam do krámu, snad něco ulovim :wink:
Ikdyž v tomhle depkoidním stavu se mi na sobě žádný hadřík většinou nelíbí :confounded:
9. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak koupila jsem si triko a rifle - už je mi líp :slight_smile:
9. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.