• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
kathy tak to je fajn,když si uděláš radost hadříkama..já jsem zjistila že jsem takovej hroch ,že nenavleču jediný rifle co máme v práci ,což je alarmující ..po tom posledním pokusu od prosince žrát prednison ,jsem frajerka +7kg..já kvůli tomu musela přestat s antiko ..šla jsem nemožně hore s váhou .. a ted se mi to opět potvrdilo ..každá dávka pěkně kila hore ..snad se to přes to léto nějak ze mě odpaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se na sebe nemůžu ani podívat
10. dub 2010 v 08:06  • Odpověz
Všechny zdravím ,za chvíli mizim do fachy ,jdu dřív ,abych vytáhla ještě vysávátko ,ta na to zase pekla celý týden.. a některý lidi tam choděj od zrcadla k zrcadlu bosky ,tak mám z toho blbej pocit ,aby si něco nevrazili do pařátků..v pondělí tam, budu celý den,tak nevim jestli mám dneska vůbec chodit dom ,jestli se to vyplatí :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ty jo venku ohavně ,odpolko máme jet do Obi na velkej nákup na chatu ,to zase budou kč lítat,prej je nezbytná koupě vodárny ,ta stará stávkuje ,ani nehekne ..chci nějaké thujky a popínavé růže na tu pergolu co jsme koupili minulý týden,potřebuju co nejvíc odhradit prostor od chrchloně od vedle ..on si postaví židli a čumí k nám..děsnej člověk ..
10. dub 2010 v 08:12  • Odpověz
čus
Já už bych si taky chtěla udělat radost něčim na sebe.
Mám rýmu jako prase a bojim se,aby to nechytl mladej,protože v úterý máme očkování

Len kam by se ti to jako pařilo? V létě už budeš po návštěvě lékaře takže to už budeš testit
Len nedávej růži,dej hroznový víno.To budeš zarostlá a ještě si zobneš
10. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
aan hrozno máme na pergole,ty růže jsem myslela na slavobránu,je na tom napsáno že je to taky pergola .. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to železnej ozdobnej oblouk :wink: ,hroznem zásobujem všechny kolem..
10. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahaaaaa :wink: A to tě bude bavit stříhat,jo?
10. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz
já a nůžky to je moje ,na bývalé chatě jsem ty růže měla .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky na oblouku,koupili jsme žlutíé a červené včera jsme to zasadili a ještě ty thujky a odmuchovala jsem chatu vysavačem ..vyměnila jsem si na to pytlík a málem mi ten tah vyrval i prkna z podlahy :confused: :confused: :confused: ,dneska peru vše z chaty a odpolko tam asi pojedem dozasadit,dokud nebude chata vyšmejčená,tak tam spát nebudu ,já se pak hrozně štítim..kdyby na mě měl vylézt pavouk tak umřu ..
11. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
nevim jestli jsem to psala ,že mi v pátek volali z agentury a že mi sehnali práci a já byla zrovna 5min. v práci a a šéfka se mě ptala kdo to byl,já že mi nabízeli práci a ona že jsem měla říct ,že práci mám a dlouho mít budu ..no kde bere tu jistotu že?je mi jasné že kdybych otěhu,tak bych tim dnem skončila v práci a oni by si našli náhradu a vem si aan situaci ,že bych o to přišla a byla bych bez práce i bez dítěte ..tohle je staršně pitomý u těch soukromníků ,že neni nikde jistota..a jelikož jsme tam 2 na střídačku ,tak bych jí nemohla bulíkovat do 8měsíce že ležim doma s rýmou ..abych si jistila zadní kolečka .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
kdybych dělala třeba v nějakém podniku státnim tak věřim ,že by šlo se vrátit ,ale sem těžko ..ted dobře vymetli s holkou známou ,vrátila se po 3leté mateřské ,dělala vedoucí ,zajistila soi školku všechno a oni jí při nástupu řekli ,že to enchaj obsazené jak je to doted a může jít na řadové místo prodavačky a nebo pápá..tak šla marodit a jde si sehnat jiné místo ,no já to tak růžově nevidim..s tou prací ,když se mi po půl roce ozvou z agentury a kdoví co mi chtěli nabídnout ..to jsem se ani neptala ..
11. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
čus
Taky peru a gruntuju.Vyměnila jsem cejchy.
Mě připadá,že jenom peru a žehlím.Já každýmu závidim,že má čas na sebe a na svoje koníčky a to neni šímou to jsem neměla ani předtim.Jsem asi nějaký hovado nebo co.

Jo Leni to s tebou souhlasim,že to je u soukromníka blbý.A co kdybys ted zkusila chodit do práce a vzít si volno jenom na odběr a zavádění-uvidíš,že to klapne. :wink: A jakou práci nabízeli ?Jo tak ted jsem se dočetla,že nevíš
Jo s prací to je hrozný a bude ještě hůř
11. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
o tom nemluvim aan to já bych se snažila chopdit do fachy v době pícháníé ,odběru a tak ..myslela jsem jako že by byly // a pak by se nečekaně cosi posralo ..nikdy nevíš a člověk je v řiti natotata..no nemám pravdu?to já bych o tom neřekla živej duši že se na něco chystam
11. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
mě ale jo,snad :wink:
řekni datum kdy je to imuno
11. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
zdravím ve spolek :wink:
11. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
....padla na mě zase nějaká nemoc...., nejdřív mě v pátek začalo zase bolet v krku a dneska jsem zjistila, že se mi udělaly afty, ale na takových místech, mám je na horním patře skoro až k mandlím :stuck_out_tongue_closed_eyes:! Jsem z toho otrávená :pensive: ......
11. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
A co je nového tady u vás? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
Len, tys taková zahradnice..... :dizzy_face: :dizzy_face: , jo a pavouků se taky štítím..... až moc a hystericky :confused: ! Též si myslím, že s tou prací to bude horší a jinak teda do státního podniku, kromě ČEZu apod. organizací bych nešla, tam je to o hubu, jinak já jsem setaky "cpala" do státní správy kvůli výhodě v mateřství....no a je to 6 let a zatím prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:, teda to těhu....
Kathy, dobrý kup, tak to tě beránek nepokaká...nebo jak se to říká :wink: :wink: .
Zlati, tak snad už je bumbrlíčkům líp....... :wink:
Aann, nejdřív přeju Šímovi všechno nej k jeho 3 měsícům, to už je velký kluk, viď? :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak kvůli znaménku jdu zítra k dr., taky se mi udělalo něco na prsu a kozoložka mi v únoru doporučila jít na kožní a hubou tam teda chodím už dva měsíce :angry:
11. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak ta teta červená už ke mně dorazila - já z ní mám radost :sweat_smile: :grinning:
11. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Ami, brzy se uzdrav, chce to vitamínky a žádný holý záda :wink:
11. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Len, vy to tam na chajdě budete mít krásný :wink:
Pavouky taky nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
Nevadí mi jenom takový ty mini, co přináší štěstí :dizzy_face:
11. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
Jéé, Šíma má dneska mininarozeniny, tak všechno nej a pusu od tetky :wink: :grinning:
11. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
ahoj kathy :wink:
11. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahoj Ami :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
a ty už jsi zdravá? Jsem se zapomněla zeptat :pensive: , ....jsem četla, že jsi měla antibiotika :frowning2: , copak tě trápilo?
11. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
vitamíny mi ani nechybí, jestli nejsem spíš převitamínovaná :grinning: a na holá záda jsem už stará :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já už nosím všechno do pasu a přes prdel = :grinning:
11. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
k těm pavoukům...mně vadí každý bez ohledu na velikosti, druhu a zabarvení, a hlavně mi vadí ti, kteří mi leze do mého prostoru a omezují mě v něm :confused: ....já je totiž pak furt sleduju, nejhorší pak je, když z ničeho nic zmizí......to ho tak dlouho hledám, až nějakého klidně jiného najdu :sunglasses:
11. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
Jo, už jsem zdravá :slight_smile:
Strašně moc a dlouho jsem kašlala, bolelo mě na prsou, tak jsem radši zašla k Dr,a dostala jsem Sumamed na 3dny
11. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
Já jsem teď vitamíny omezila na 1 za 2-3dny, ale zase se začnu dopovat
11. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
Právě jsem zjistila, že budu zítra v noci sama, manža zůstává v Praze :unamused: - jsem hrozný závislák :sweat_smile:
11. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
čus
mám vyřídit dík o Šími
Já mám rýmu jako prase,bolí mě v krku a celej člověk.Jsem bez aftů a opar jsem zahnala propolisem

No jo vlastně já zapomněla na beránka......nic novýho nemám to budu pěkně zesra..
no když už to trvá dlouho, tak je lepší to přeléčit.....ta antibiotika vůbec neznám, já vyrostla na penicilinu a harburetě....., a to většinou byly léky na tři týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budeš mít fotečky tulipánů?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.