• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ami, budu, dám je asi zítra, když budu doma sama

Mám teď hodně práce ve škole, páč je ve středu róďo
11. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
Kathy, manžel je tady služebně?
Aann, ty taky? :confused:
11. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
Jinak maminy prý teď hodně řádí příušnice a neštovice - manža píušnice neměl, tak je z toho na větvi
11. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
Kathy, tak já se zítra mrknu :wink: ......to ti nezávidím....učit děcka nebo komunikovat s rodiči.....nevím, co je horší :confused:
Aann, já taky nemám nic nového a vzhledem k tomu, že na mě furt padá ten hajzl, tak by mi nepomohlo ani kdybych se oblíkla nově od hlavy až k patě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
Ami, jede zítra a původně si myslel, že večer pojede domů a v úterý znova do Práglu, ale je samo lepší, aby tam přespal a šel s kolegy na pívo :wink:
budu dočítat asi až zítra mladej řve jak tur :frowning2:
teď je takových hnusných nemocí.....to je mi těch prďousků, kteří něco takového chytnou, hrozně líto :pensive:
11. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
Ann, že by prdíky? nebo hlady?Už aby mluvil, co? :wink: A dostal nějaký dárek k těm dnešním narozkám, třeba mu je to líto :sweat_smile:
11. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
Kathy, to určitě, zvlášť, když si zdejší pobyt takhle zpříjemní...... :dizzy_face:
Aann, Šíma slaví ......po svém :slight_smile: ....tak ho ponos i za mě :wink:
11. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
Jdu se zušlechtit, abych v práci nestrašila....
Hezký zbytek večera!
11. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
Pa,pa :wink:
11. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
nojo dneska jsou Šimánkovi 3měsíce..to už je velkej kluk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,aan imuno je koncem května ..asi 26nebo tak nějak se mi nechce zvedat prdka ..až půjdu kolem kalendáře ,mrknu ..dneska jsme na chajdě sázeli a uklízeli ,dovezla jsem záclonky,díky novým kamnům je krásně teplíčko i v kuchyni,ale jak je cítit ten plyn bolí mi hlava ,nevím jestli od toho nebo od krční páteře ,mě furt něco bolí .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,koupili jsme domácí vodárnu 5.500,-v prdeli a ted budem čekat kdo nám to zapojí,ta stará se posrala dočista .. :rolling_eyes: ,sázeli jsme cyprišky a u toho nám asistoval kocour,musela jsem dávat pozor ,aby nedostal krumpáčem po škebli.. :sweat_smile:
11. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
čus, tady žehličkov :confounded: od rána jsem se nezastavila, až odpoledne na hodinu, kdy tady byli naši, tak jsme poseděli a já si dala papu, co nám máma přinesla :wink:

kluci jsou zlatíčka, jen když mají hlad, tak řvou jako paviáni... to mám pocit, že je vraždíme :astonished:

nestíhám dočítat, jdu to tady pofackovat po návštěvě

aann, tak dneska má šimonek 1/4 roku, to to letí... dej mu za mě pusinu :wink:
11. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz
zlatko pud je pud .. :grinning: :grinning: :grinning: co kdybys na ně zapomněla a jak to mají načasované? řvou najednou ,nebo papají postupně ,hjá si to vážně neumim představit ,proto se ptám jako pakoň ,pardon..
12. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
za chvíli mizim až do večera do práce ,tak tady žeru narychlo vařicí čínskou poblívku s rohlíkem,vypadá to že budu hladová se spálenou trubkou,jsem to blbě načasovala
12. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
dobré dopo
tak jdu na to čtení
12. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
kath-Jakub měl neštovice minulý rok v 18 letech.Když byl malej tak jsem ho strkala ke každýmu kdo měl neštovice a nikdy nic nechytl
12. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
Ami jak si to uhodla,že ho pořád taháme :sweat_smile: :cry: On to má hrozně rád všechno strašně sleduje
12. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
kath-řval,že chtěl spát,ale šla jsem ho hodit do vany.Jinak k narozkám dostal celodenní nošení,když nebyl celý den venku
12. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Len-zeptej se chrchlacího souseda jestli to neumí nebo nějaký starousedlík to zapojí.Vy topíte na plyn,,pohodama"?
12. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
zlatko dám a dovedu si ten řev představit.Šíma,když nemá žvanec hned tak to je bengál a mít to v dvojitým vydání tak to musí bejt úchvatný
12. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Leni já myslela,že si nastoupila na půl úvazku :unamused:
12. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoooooj,
Ami, dala jsem pár kytí do blogu :dizzy_face:
12. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
:dizzy_face: ahojky :slight_smile:
Kathy, ty teda jsou nádherné....ta směs těch různobarevných je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , vidět to live......to musí být zážitek, viď? A na té páté fotce, ty zvláštně roztřepené jsou taky hodně zajímavé, takové jsem ještě neviděla....., to tak mít doma na zahrádce :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Len, vy přestavujete tu chatičku na nějakou supr vilu, ne? :grinning: Něco jako mají v Toskánsku? :wink: :wink:
Aann, tak nějak jsem to uhodla :wink:, škoda, že ležení ocení Šíma bohužel až v dospělosti
:wink:
Zlati, věříš, že bych ani nečekala nic jiného od bumbrlíčků, než že budou "zlatíčka", vždyť jsou od Zlatovlááasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Já byla dneska na kožním, a můžu říct, že jsem dopadla jako Aann, ta znaménka, o která jsem se bála, jsou ok a ta, o která jsem se vůbec nebála, se musí sledovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak mám zakázáno opalování, prý jsem mooooc světlá, no to mně vůbec nevadí, na sluníčko jsem stejně alergická :frowning2: .
Zítra jdu na ORL, otevřít si na dr. hubu, aby se mi podívala na ty vyrážky, dle vlastní diagnózy mám asi angínu.....takže teď chroustám česnek, brrrr.....a teď mě napadlo, že budu u dr. páchnout :fearful: , no aspoň uvidí, že se to snažím léčit přírodně česnekem z Číny a nechci zatěžovat české zdravotnictví :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
aan jk topíme pohodama,máš zkušenosti?zdravím zbytek ,jsem k.o. dneska
12. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ami, ty jsem taky ještě neviděla, vypadají jak karafiáty :grinning: A pak tam taky měli takový plnokvětý tulipánky, který vypadaly jako pivoňky.
12. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásný den :wink: Dneska to u nás vypadá, že by nemuselo chcandit :dizzy_face:
13. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
Dneska jsem si udělala dlouhý seznam, co musím udělat, než se manža vrátí. Doufám, že mi půjde pěkně přškrtávat :wink: Jsem kůže líná :sweat_smile:
13. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.