• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: kathy u nás leje od večera celou noc a ted jako blázen :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
chtěla jsem se po ránu najíst a výsledek bude stejnej jak včera půjdu hladová ,,s tiom rozdílemm ,že nebudu mít spálenou trubku ,ale pro změnu vylámaný zuby ze včerejších langošů..který se nám tedy moc nevyvedly co se týče konzistence
13. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj Len, tak u nás na severu je polojasno a trošku svítí sluníčko, tak to brzy přijde určo i k vám :wink:
13. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
Jééé, domácí langoše jsem už dlouho neměla, já je teda neumím, ale naše mamka jo. Ale dobrý jsou jen čerstvý, druhý den bych je už nejedla :sweat_smile:
13. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
ahoooj jdu jukat co novýho

Kath ty kytky jsou fakt nádherný.Vykopla sis cibulku? :wink: Hned jsem u starých fotek zavzpomínala jak jsme měly srazíka :slight_smile:

Ami-já jsem cucala tamtum a už jsem po dvou dnech vyléčená.No ještě jsem si dala teda paralen

Leni tak ta makovice tě určitě bolela z toho plynu,protože jsme byli v nějakým zahradnictví a tam je měli.Musela jsem asi během 5 minut odejít
13. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
doufám,že u nás už taky nebude lejt,myslím,že už to fakt stačilo.A jdem ještě k tomu na očkování tak táhnout vejce,deštník,kabelu to by byl děs
13. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
ty jo langoše to bych si taky dala.Měla jsem je jen jednou v životě.

Ami co dieta jak pokračuješ? :angry:
13. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
čau ve spolek :wink:

krakeni jsou napapaní a teď leží v postýlce v obýváku a bloumají po okolí :wink: tak toho využívám a posílám zdravici :wink:
13. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
jo, dneska by měla zajít fan, tak jsem zvědavá, jestli jí to vyjde :confused: ale snad jo, měla by dneska být v Praze, tak jsem zvědavá, v jakém blázinci dorazí :astonished:
13. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Zlatí a Ann :wink:
Budu si muset udělat taky nějaký výlet do Prahy, abych konečně na živo viděla ty vaše ratolesti :wink: :sunglasses:
13. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ann, cibulky jsme si tam objednali a v říjnu nám je pošlou, teď jsou ty naše ještě v zemi na polích v Holandsku :grinning: :dizzy_face:
13. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
ahoj katy, tak z tebe bude mičurinka?? :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Zlatko, no mičurinka, já to strašně ráda kupuju, ale tak polovina kytí mi chcípne :sweat_smile: :grinning: Len, je jisto jistě lepší mičurinka :dizzy_face:
13. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
katy, to ti rozumím, já taky moc rád kupuju kytky do bytu, ale jak je tady málo světla, resp. krátkou dobu, tak mi většina pochcípá, ani si je neužiju :confounded:
13. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
Zlatko, koukala jsem na nový fotečky kluků - moc jim to tam sluší :slight_smile: A k Hrochovi, jo?Měli by být zvyklí k Mušce, ne? :grinning: :dizzy_face:
13. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
ahoooj ve spolek :grinning:
já jsem dnes zase jednou přišla první z práce, což znamená, že můžu první zapnout pc a i u něho sedět :dizzy_face: ....tak vás jdu hned přečíst a něco snad i napsat, protože pozdějc bych už nemusela být připuštěna :grinning: ....
13. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
Zlati, taky jsem koukala na miminka, ty mají teda kukadla :dizzy_face: :dizzy_face:, jsou moc roztomilí......, ani se nenadějem a nebudou jen koukat k Hrochovi :wink: . Jinak prdelky už se jim zahojily?
13. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
Kathy, ty budeš mít takový exemplář zasený doma???? :confused: Co přesně jste si objednali? Něco, co jsi nám ukázala?
13. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
ami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si se připustila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
Aann, Šíma se musel zase potkat s doktorama :pensive: ? Tak snad ho to očkování nebolelo, co mu píchali?
Na tvůj dotaz ohledně hubnutí jsem ti původně chtěla odpovědět stejným smajlíkem, jaký jsi udělala ty, tj. :angry: .......Pak jsem si řekla, že nebudu labuť :grinning:, tak asi takhle: protože jsem se teď 2 týdny moooc nehýbala, tak se to nepohlo :unamused: , dokonce jsem snad i kilo nabrala, režim jídla dodržuju stále stejný, tak možná to byla jen nějaká stávka těla. Navíc s tím nachlazením se mi moc nechtělo potit se při cvičení, potila jsem se jen tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
13. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
jééé Zlati, jseš tu....taky, já už myslela, že si tady píšu sama :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
přípustila i spustila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
Len, jak se prosím tě dělají langoše?? :confused:. Já je vždycky jedla ze stánku...., nikdy doma dělané. Já vařím drahému na večeři polívku z pytlíku...., no holt, nemůže být každý den posvícení, že? :grinning: To říkám, jako kdyby u nás nějaké kdy bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
hmm, píšu jako hotentot.....správně: zasetý, seš.
Tak dnes mi na ORL řekl dr., že to byly afty, píšu byly, protože česnek zkombinovaný se slivovicí zabral a dnes už tam byly jen drobky, dostala jsem tabletky na imunitu a zvýšení vitamínu B6, na výsledky stěrů si mám volat v pátek.
13. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
oprava opravy: zasazený,
jdu radši zamíchat tu polívku :angry: , já se vrátím, potřebuji konzultaci :wink:
13. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
Ami, vzali jsme si kolekci 6 druhů tulipánů a jsou tam mezi nima i ty plnokvětý, i ty jako karafiáty, pak hodně špičatý....... :dizzy_face: Já si jich dám pár do květináčů na balkón, zbytek půjde k mamče a tchýni na zahrádku :slight_smile: , jestli teda do tý doby nekoupíme nějakou chajdu nebo pozemek na chajdu :sweat_smile: :grinning:
13. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
týýjo zlatko to jsou bobánci úžasný!!!!!!!!!!!!takový kukačky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,holky my dneska zase sázeli v dešti a bahně ,ale chci využít přírodní závlahy ,že tam nebudu muset jezdit zalévat než se to chytne ..už se to tam rýsuje pomaličku ..pořád vymýšlim další a další blbosti,ale praktické :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,já moc na kytky nejsem ,já mám ráda trvalky .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže mičurinský znalosti fakt nemám..
13. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
čus očkovaný jsme nebyli až za 3 týdny,ale stejně řval jak tur
13. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
úplně nesnáší,když na něj ta doktorka hrabe

Zlati kloučci jsou úžasný a tady jsou si hrozně podobný
Budu jukat až zítra tak čus.Jo a jinak ségra asi odrodí do konce týdne...řikala to dr,ale já tomu nevěřim.
13. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
katy, nám směřujou okna přímo do dvora, kde je hroch. :wink:
13. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.