• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
krakeni nespí, takže ani nedočtu, páááá :pensive:
13. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Zlatí, ahaaa, tak to jó :wink:
14. dub 2010 v 07:09  • Odpověz
Dneska jdu na tu kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi Dr.řekne :confused:
No a pak v práci až do večera - je to róďo :unamused: , ale zase budu na koňovi :slight_smile: , budu sedět v kabinetě a čekat, jestli se za mnou zastaví nějaký rodič - oni totiž za mnou moc nechodí :sweat_smile: , ale být tam musím.
14. dub 2010 v 07:12  • Odpověz
Ami, ty si už večer nezašla, a co ta konzultace? :sweat_smile: :grinning:
14. dub 2010 v 07:13  • Odpověz
Holky, co začít plánovat zase sraz - někdy v červnu, zase ke konci :dizzy_face: ?
14. dub 2010 v 07:41  • Odpověz
To už bude hezky teplíčko :wink:
14. dub 2010 v 07:41  • Odpověz
Tak jdu dát sprchu, snad do tý doby někdo z vás nakoukne :dizzy_face:
14. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
čus nakukuju s chlebem v ruce a pak mizim směr blbákov
14. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
nepamatuju si co to bylo za den ,co jsme měly sraz..sobota?tak dívky s ohledem na prac.dobu
14. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahoj Len, tak jsem se dočkala :wink: Dobrou chuť k snídani a pevné nervyv blbákově :grinning:
14. dub 2010 v 08:12  • Odpověz
no budu to potřebovat ..asi jako ty .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,je dojedýno a dneska musim dřív ,to tam drobet přeluxnout ..šéfka má velmi bystré oko :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale sama je lemra líná
14. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
Tak hezký den :dizzy_face:
14. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
jinak mě nepřijde že by si kluci od zlatky byli podobný ,Adámka od Filípka poznam,na fotkách teda zatim..oba jsou k sežráníčku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak pic kočky ,mizim
14. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
nazdárek
14. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Kath- já taky nechodim za učitelama.Teď vůbec nevim jestli se píše za učitelama neba za učiteleme a jak si to řikám pořád dokola tak vim lautr prd

A hned napiš co ti dr řikal
14. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Len-žereš chleba? Bych si dala taky už jsem ho neměla 3.měsíce,ale zase mám dostatek fenyklovýho čaje :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty bys kluky poznala,když maj ty čepice????????
14. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Mur se na tý Moravě asi uchlastala nebo co
14. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tak holky, Mudr.řekl, že máme zelenou ve snažení, předepsal mi listovku a vzal krev na prolaktin a za měsíc jdu k němu zase.
Jo a taky mi řekl, že se při tý revizi podařilo vzít plodovku jenom z tý jedný dutinky a že se jim zastavilo srdíčko, protože nebyli geneticky v pořádku :cry: Tak teď jen doufat a věřit, že příště to bude v pohodě :wink:
14. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
Kath-tak to je dobře a můžete na to vlítnout.Jenom k tý listovce bych ti ještě přidala beta karoten,Ečko a selen :wink:
14. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
půjdeš taky řikat na SRPŠ,že to jsou flákači nic neuměj,nechodí do školy jsou nepřipravený :pensive: :sweat_smile:
14. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
Ann, tak já si ty tabletky doplním :wink:
No my stejně asi ještě počkáme, protože se manža o mě hrozně bojí a bohužel byl u toho, když mi Dr.v nemocnici říkal čekat půl roku :unamused: Budu ho zkoušet ukecat :slight_smile:
14. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
Nejdu, nejsem třídní, já sedím v kabinetu a když někdo přijde, tak od počítače budu říkat : "Nedbalý, líný, neprospívá......" :grinning:
14. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
Ty sviňky svinutý mi smazali nick :angry: :rolling_eyes:
14. dub 2010 v 16:12  • Odpověz
Stala se ze mě Mur a Ami :sweat_smile:
14. dub 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
Tak hlasim ,ze jsem navstivila Zlatku a jeji prcky :slight_smile: Kluci jsou nadherni ...Zlatka ma postavicku jako modelka a jako mamince to moc slusi :slight_smile: Prckove jsou hodni aspon teda pokud jsem tam byla ja :slight_smile: asi se chteli pochlubit jak jim to jde nevriskat :grinning:
14. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahoj Fan,
Myslím si, že všichni prckové jsou před tetama hodný, aby jsme to těm maminkám pak nevěřily, když je pomlouvají :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
ahoj kerá ty seš?????????? :confused: :confused: :confused: :confused: už mám v těch podobách bordel .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,samý klony tady ...
14. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
no musis jit s dobou,dnes se klonuje kde co :grinning:
14. dub 2010 v 17:32  • Odpověz
Fan, moc se nesměj, za chvíli ti taky foto smažou :confounded: Já budu muset pohledat nějaku jinou fotku, když se jim ta stará nelíbila, tak nebojte, klonem nezůstanu :wink:
14. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
to je fuk ,hodim tam foku moji celulosky a bude vymalovano :grinning:
14. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.