• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj, ahoj, ahoj, jsme doma z prochajdy, kluci jsou přebalení, nakrmení a teď jim větráme prdelky, který jsou už mnohem lepší, ale mají chuděry citlivou kůži... větrání spočívá v neustálém vyměňování plínek, protože divoši čurají jako o život :astonished:
14. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
katy, kde máš fotku???
14. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
Normálně mi jí Zlatko, smázli - bez upozornění :angry:
14. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
Přijde mi, že to tady moc řeší - ty fotky, stejně tam může mít někdo fotku podle jejich pravidel, ale na té fotce stejně nikdo nepozná, jestli to je on
14. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
halo, halo, tak jsem zase první.....doma samozřejmě :grinning:
14. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Budu muset vyštrachat nějakou nepoznatelnou, aby mě tady nevyhmátli snažící se studenti a studentky, co už jsou dávno ze školy
14. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
jééé, je nás tady nějak moc.....stejných :confused: :grinning:
14. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
čau ségra :wink: Kde jsme nechaly Mur - tu třetí z trojčat :grinning:
14. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
Za chvíli půjdu dom, už tu bloumá jen pár lidí - za mnou byly celkem 4kusy, z toho 2 bratranec s manželkou :grinning:
14. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
ahojky..., no jo, já mám sestru, ....tu ještě nemám :grinning: , no Mur se nám schovává někde na Moravě :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
můj bratranec samozřejmě - má tady dceru :dizzy_face:
14. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
já jsem si též chtěla dát fotku, ale náš pc nějak nedělá fotky ve formátu jpg. :frowning2: ....., tak jsem se už na to vykašlala, si říkám, že jste mě už viděly....a určo vám to stačilo :grinning:
14. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
Kathy , ta hláška: Nedbalý, líný, neprospívá je dost dobrá, jsem se nasmála :grinning: :grinning: :grinning: . Dcera od bratrance prospívá? :wink:
14. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
no nic moc - slabý průměr
14. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
Zlati, už prochajdujete, jo?? :slight_smile: A jak se to bumbrlíčkům líbí? :dizzy_face: :dizzy_face: Usnou hned?
14. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
Co jí nejde?
14. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
Holky, pádím domů. Pááááááá :wink:
14. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
Aann, to si Šíma oddychnul, když nebyla včelička...., viď?
14. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
Pá...
14. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Včera jsem se vás chtěla zeptat na dvě věci: když půjde na další IVF, budou mi dělat zase hormonální profil? A co vlastně tím zjišťují? A když mi ho neudělají, mám na něm trvat? Je to nějak důležité?
A pak jsem se chtěla zeptat na bílkoviny v moči, vloni jsem měla zvýšené hodnoty a než jsem to s praktickou dr. začala řešit, šla jsem na KET, pak jsem si na to vzpomněla po revizi a říkala to gynekoložce a ona říkala, že se to musí přeléčit. No a já nevím, co léčit a co mám praktické dr. vlastně říct....., vlastně ani nevím, co ty hodnoty znamenají :frowning2: . Prý sledují tu bílkovinu v moči i v průběhu těhu, tak proč to mám teď léčit?
Děkuji za odpovědi :dizzy_face: :dizzy_face:...
14. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
Ami, asi jak kde, mě třeba dělali hormonální profil jenom poprvé, a protože jsem měla zvýšený prolaktin, tak pak jen kontrolovali ten prolaktin.
A to druhý teda nevím, tak skoč k Dr. a nech si udělat rozbor moči - úplně klasický - a uvidíš, co najdou. Ale přeléčila bych to
14. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
Díky Kathy, já jen, když mám dlouhé cykly, tak jestli to má vliv taky na výsledky hormonálního profilu, předtím jsem měla fujtajble ok :pensive: .
Ale co mi bude léčit? Co je to vlastně bílkovina v moči? Mám praktickou dr. již starší a po určitých zkušenostech jí musím nějak nasměrovat, co mi má udělat. Vloni mi dělala bakteriologický i chemický rozbor moče, ale nikdy neřekla, čím ty vyšší hodnoty jsou :frowning2: . Kdyby to bylo třeba aspoň vidět, tak jí to ukážu, takhle se bavíme strašně hypoteticky a ona pak mávne rukou, že je to dobrý :pensive: . Já bych se na to normálně vykašlala, ale zase něco zanedbat a pak se tlouct do hlavy, to se nechci, no :pensive: .
14. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
kathy mám dotaz myslím ,že jsi tu psala něco o obratli v bederní krajině ,už jsi o.k.? mě totiž přijde ,že mi ta lopata bolí od kozího obratlu z druhý strany ..nejhorší to mám k večeru a v noci ..úúúúúúúúmírám...co s tim?????????
14. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Ty už jsi z práce doma,ju? :dizzy_face:
To jsem ráda, že jsi po kontrole u dr. v pořádku a zase se můžete snažit. Já beru ještě vitamín C a zinek :wink: . Listovku máš nějakou spešl, nebo je to taková ta normální 400 mg?
14. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
ahoj Len :wink:
14. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
Len, to tě bolí přímo pod lopatkou? Teda, jestli se můžu zeptat? :wink:
14. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
hoj ami..já když měla bílkovinu v moči tak jsem měla nějaký zánět
14. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
asi jo ,já přesně nevim kde mi to bolí a bolí to i při nádechu ..už 14dní a ani to nepřestává
14. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Ami, mám listovku tu silnou na předpis, teď nevím kolik tam je, kouknu a písnu :wink:
14. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
zánět? A nevíš už asi čeho?
14. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.