• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
pa hezký svátky
10. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
Leni tobe nechutna mineralka korunni??Co na ni bylo :grinning: Sis mela dat vinko :wink:
10. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
to je jedno jestli se vylítne po mazancích nebo po hormoších.Ty mazance jsou aspoň dobrý
10. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
korunní je fakt dost hnusná
10. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ano Ani ted si nas dala do late,javim,nemam hystercit,ale de to po tolika hormousich??? :grinning:
10. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz
tak to nevim,ja piju spis Magnesii,ale ta korunni je hodne mineralizovana,tak asi proto ma takovou zvlastni chut :wink:
No to je fakt,ty mazance jsou aspon dobre,no tak jdu taky do hajan,zitra jdem na obed k nasim a budeme mit beranka,tak se take nacpu :grinning: vam pak podam zpravy,dobrou noc
10. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
ahojík prdelky ta korunní byla neperlivá ,což neneávidim a byl to pěknej hnus ,nesnášim vodku z vodovodku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale dala jsem si čertovskou pochoutku as rýží a maj novýho kuchtu a bylo to bezva,ani blbě mi nebylo ..a to jsem iu odpolko umírala ,já to řikam ,furt to je z nedostatku sexu .. :wink: ty jo tady se jedly mazance to bych nespala do rána se žáhou ...ale mnamy mnamy ..máme 1 beránka ve skříni z lídlu a tim to hasne ..manža jede zase na chatu za chvilku návrat večer ,tak dneska mi to neva ,jdu k mamce do večera ,tak je slezinec ,babinec a semelou se živý ,mrtvý a zase proběhne sázka jestli jsem v tom ,čili nic..ale aspon se nebudu doma nudit ..
11. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
jinak vyndaný mam maso vepřový tak asi nějakej řízek ,dala bych si zapečenej se šlehačkou a bramborama ,škoda že nemám anglickou ,ale mám špek ,teda jako špeků mám plný břicho ,ale uzenej by to mohl nahradit ,ovonět ..no možná do toho půjdu ...a co u vás ? a neřikejte mi že jsem neměla jíst maso jo? na to si nehraju
11. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
ty jo vy jste toho nakvákaly to je hrůza ,vidim jak sem dagi pěkně zapadla ,tak to je fajn,akorát že já včera nemohla ,jako já nemohla usnout pak ,ale manža by zase měl kecy ,že bez vás nemůžu bejt a tak ,tak jsem ho nechtěla dráždit ..
11. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
tak co dagi kdy budem cikat na testy ?už ses rozhodla ?já taky myslim že je to v řiti ..ale co se neposerem ne ? půjdem do mrazáku pro nanuky a to by bylo aby nebylo ...
11. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
aan já jsem to jako nepochopila že tě jako budou hlídat dozrávání den po dni ,tam je to nějaký na hranici nebo co?nebo nedozrávaj všechny nastejně ? teda ty tě dávaj ...ještě že jsi tak silná nátura ..člověk je u těch doktorů tak malinkej a jen čeká co s nim provedou ,odevzdanej do cizích rukou,tak at se dopr..snaží ,zadara to taky neni ..
11. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
no tak jsem si tady hodila monolog.to je od vás hezký ,že tu zase budete až manža dojede z chaty a já budu čumět do stropu a přemýšlet kdo je na koníku a co se asi probírá :angry:
11. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Dobré ráno všem.Tak já jsem v práci a je to tady dnes mrtvé.Přeji vám všem veselé velikonoce a bohatou pomlásku.
11. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
jé blondfan ty můžeš tukat i v práci? a do kolika děláš?
11. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
můžu.pracuji do 15h
11. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
tak aspon že jsi ve spojení se světem a v čem spočívá tvoje práce? bereš objednávky?
11. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
mám v troubě masíko zapečený se šlehajdou ..manža už ujel a ještě než ujel tak měnil autu gumy a poslední kolo ho vytrestalo ,sjel mu hever ..a šla jsem prosit sousedy o hever ..ten jeho tam byl šprajclej ..ještě mu doma řikam ,ne že to na tebe spadne ..venku je takový horko ,úplně se mi udělalo blbě,.
11. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
tak já teď sedím a čtu si ,jo objednávám na masáže ...jednoduché
11. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
já bych si dala maso.možná už zítra si dám nějaké masíko
11. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
to se nenadřeš tak to je fajn..a ta adopce je tam nějaký pokrok?
11. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
v úterý jdeme dělat psychotesty
11. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
připravujete se na to nějak nebo na to prdíš a spoléháš se bna vlastní rozum?
11. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
na to se nedá připravovat...ani nevím co se nás budou ptát
11. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
tak budem držet pěstě ..já půjdu ten den na pracák ..
11. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
tak to ti budu taky držet pěsti ať moc neprudí
11. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
já bych jim tak nejraději hodila neschopenku na palici ,důležitý jsou tam to je hnus ..
11. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
to víš.....ale neboj ,budeš těhu a máš pokoj
11. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
ajsou tam na tebe hodný?
11. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
zatím je to ok...trenéři jsou tady pěkní a projde kolem mě spousty krásnych mužských
11. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
a taky hodně štíhlých holek :rolling_eyes:
11. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.