• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aha, asi jsi tam byla moc nenápadná, nebo řekli ti nějaký důvod?
14. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
blahořečím za půdu, co tady máme, nedokážu si představit sušit v bytě 50 plen denně... ale to je taková vsuvka, můj mozek se omezil na plíny, čůrání, kakání a papání... docela fofr. stačily na to 4 týdny :astonished:
14. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
Nikdo mi nic nenapsal, prostě smázli a hotovo. Já se přihlásila, čtu si naše téma říkám si,kdo k nám píše, to co já a najednou čumím, že to jsem já a nemám foto
14. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz
Zlati, máš to ale hezký starosti, taky bych brala - ikdyž jedno vydání by mi stačilo
14. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
leni, šéfovat a kontrolovat se dá pěkně, ale vysavač musíš vzít do ruky ty, co? :confounded: to mi připomělo kámošku, co byla děsný bordelář, ale když si pozvala paní na úklid, jezdila pak doma po nábytku bílým hadříkem a sprdávala jí, jak to špatně uklidila... no comment... :confused:
14. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
Tak už jdu fakt chrnět, pa :wink:
14. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
katy, to je bžunda, někdo píše jako ty a ono jsi to ty :grinning: :grinning: :grinning: taky bych koukala překvapeně :wink:
14. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
tak dobrou, já u toho jím polívku - bramboračku, tak hltám, co jste napsaly :wink:
14. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz
manža totiž prudí a já teď musím poslouchat, když ho chci přemlouvat na snažení
14. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ale nechce se mi :sweat_smile:
14. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
katy, no tak to musíš poslouchat :fearful:
14. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz
aann, ty se držíš furt diety? a jak jsi na tom? ještě musíš něco hubnout?
14. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz
katy, tak to je fajn, že jsi ok a můžete se snažit. A že se manža bojí, to chápu. Ten můj se taky bojí, ho tady ukecávám na sex a on že do konce šestinedělí ne. Tak to ještě musím 2 týdny vydržet :pensive: Jen ten důvod zastavení srdíček mě mrzí... Ale příště už bude vše v pořádku, nevěřím, že by se to mělo opakovat :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz
teď jak to dočítám, tak si připadám jako imbecil... na všechno se ptám se zpožděním...

jo a fan, já a modelka? ehm, ehm... ale je fakt, že kila jsou pryč. Jen bych chtěla ještě takových 8-10 zhubnout, ty, co jsem loni nedohubla. Ale nebudu na to spěchat, hlavně, aby se mi srovnalo břicho a nezůstalo takový, jaký je teď... nesmím být netrpělivá, já vím...

a prďátka jsou opravdu často hodní, jen někdy mají svůj den a kňourají.

asi bych to mohla jít zalomit, netuším, jaká bude noc. tak zatím, i když jsem to chtěla dočíst.. ach jo...
14. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz
ami, ty jsi prdloušek :wink: to je jasný, že jsme tě viděly. Tak až se uvidíme, tak já tě vyfotím a pošlu ti fotku mailem a ty si jí budeš moct dát do profilu, co ty na to? :wink:
14. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
ami, kluci v kočárku většinou spí, jen někdy se jim něco nelíbí nebo nemůžou zabrat, tak je musíme udrncat, což na těch kočičích hlavách fakt není problém...
14. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
ami, mě dělali hormonální profil jen před prvním, před druhým a třetím nedělali nic. jen nový rozpis. první jsem měla dlouhý protokol, druhý krátký a třetí zase dlouhý.. s močí ti neporadím, o tom vím prd...
14. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz
holky, my jsme ale kriplíci, co? čtu ty vaše neduhy... tak se zádama se přidávám, jak kojím, tak se u toho šíleně kroutím, ach jo... a záda trpí jako ďas... :confounded:
14. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz
jinak leni, no nekup telku, když můžeš mít pivsony :grinning:

tak jsem dočetla i ty umělý palmy :grinning: a chválu na mojí vizáž, to mě pobavilo, fan přehání, hlavně ty kruhy pod očima jsou super, tak já tedy jdu do hajan, ať aspoň chvíli chrupu, počítám s tím, že krakeni se za chvíli vzbudí, tak dobrou :wink: :wink: páááá
14. dub 2010 ve 22:49  • Odpověz
ahojky hezký den přeju všem ..jé zlatkla se nám hodně zapojila to je dobře ,aspon jsme se něco dozvěděly ..ami já si tě teda pamatuju za čerstva,vás včechny ,jenom mě byste se lekly milé dámy .. :confused: :rolling_eyes:
15. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
ahojky, dobrý ráno, teda já měla noc, kluci se budili na etapy, takže jestli jsem spala v kuse 4x půl hodiny, tak je to hodně. teď tady kňourají, ale já na to dlabu a jdu to zkusit zalomit. manža je doma, protože jdeme do poradny a já bych sama kluky neunesla, tak mám možnost na hodinku schrupnout :wink:
15. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
no čus vy drbny tak já jdu na to-myslím dočítat :wink:

Kath smázli fotku a mě v albu šištičku :pensive:
15. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Ami -myslím,že víc jsem si oddechla já,že ta včelička nebyla,ale nedovedu si představit,že by měl řvát ještě víc než ted,když ho jenom prohlížela
15. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: vy jste opravdu hrozný doktorky

Ami tu bílkovinu taky můžeš mít z antibiotik.Tys je přeci brala,né?
Leni taky si myslím,že seš skříplá a blbě ses nadechla jednou se mi to stalo taky a bolí to jak svině
Zlatko šíma řve od tý doby co mu braly tu krev.Jinak doma necekne....teda nepočítám hlad,akdyž nemůže zabrat

Holky,že ta Mur šla už na další pokus?? :dizzy_face: Měla být přeci v březnu na tom imunu nebo si to pletu? :pensive:
15. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
Zlatko-ségra je ve 38 tt a dr jí řekla,že ten její psychoušek se už tam nevejde-se nedivim,když má 55 kg.(myslím segra nééé Tobís)
chlastá víc magnézky aby vydržela,protože jí porodní asistentka řekla,že je do neděle na nějakým dr sezení nebo co....má jí rodit ta Míša Klimková od Apolináře
15. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
Zlatko už ty kilča mám dávno dole.Už jdou pomalu dole i ty co jsem chtěla shodit navíc,ale u těch se krotim,aby ten můj mazánek měl co papat
15. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
teda holky to se mate jak vam to jde...to ja dietuju a prd ..jsem jak baca :confounded: no proste zeru a to je ten problem
15. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
tak hlásím návrat z poradny vč. prochajdy :wink: místo zalomení, kterým jsem vyhrožovala jsem šla do sprchy, abych byla aspoň jako člověk, když už budu totál hotovson...

Filípek má už rovná 4 kila a Adámek má 3,76 kila. Oba se pěkně činí, paní doktorka tomu nemohla uvěřit, kolik přibrali :wink:
15. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
tak dneska kluci taky v poradně řvali. byli totiž napapaní a chtěli spinkat a nezajímalo je, kolik váží a jestli jim vyrostla hlavička...

aann, tak já měla Klimkovou na příjmu, sepisovala se mnou vstupní dotazníky a já byla přiblblá, pořád jsem se ptala jako čí to má být anamnéza, tak si asi myslela, že jsem dost inteligenčně nesolventní... taky jsme při vypisování mé adresy narazili na politiku a zanadávali si na ně :grinning: Je taková svérázná, ale asi bude dobrá :wink: Nebyla jsem si jistá, jestli to je ona, tak když jsem jí pak čučela na jmenovku, což bylo asi dost nápadný, tak houkla, ale já jsem se představovala... tak jsem řekla, že vím, ale že jsem mimo a mám sklerózu.

jinak já jsem kilo přibrala, ale to bude tím, že mám pekelnou zácpu. musím víc pít a jíst ovoce, ale nějak na něj nemám chuť. spíš je mi od nevyspání zima, tak nemám chuť pít a jíst věci z ledničky. ale to se srovná.

no nic, jdu se napapkat, manža uvařil mňamku - těstoviny s rajčatama na slanině s parmezánem :wink:

nezáviďte :grinning:
15. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
čus holky ,tak zlatko to jsem nikdy najedla ,hm ,ale dala bych si ,já vařim takovou děsnou klasiku ..a pak se divim ,že jsem jak bečka a vladís to samý .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty aan ty snad vůbec nic nejíš????????
15. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.