• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
holky dneska mi tam jedna hodná pani přišla nabídnout svého syna,ona už tam za mnou byla asi 4krát a dneska si začla stěřovat ,že je z toho smutná ,že synek nikoho nemá a nakonec ,že ho přivede ,at mui řeknu něco hezkýho ..no holky ..asi si rozšíříme služby ..
15. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
čusík
Zlati-šíša tam řve,protože se mu chce po každý spát.Jinak Klimkovou má dohozenou od svých klientů z práce.Jo a jinak jestli se cpeš rajčatama tak kluci můžou mít ty prdky rudý po nich.Já jsem ještě si nevzala vůbec žádnou zeleninu,ale za to znám snad všechny odrůdy jablek :unamused:
15. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Leni já mám pestrou stravu a ta se skládá-oloupaná jabka
jogurtová mléka danone
vývar
pangas s řapíkatým celerem a bramborem na páře
suchá rýže nebo suché těstoviny
ovocný čaj,neperlivá voda,caro
lipánky
To je jediný mix co jsem měla od porodu.Dneska jsem si dala cm plátek štrůdlu a jsem hysterická,že jsem sežrala ořechy

Leni a to si ho měla politovat nebo pochlácholit nebo co?
15. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
leni, tak já těstoviny miluju :wink: ale nemysli si, chleba s máslem a se salámem je taky mňamózní. dostala jsem na něj chuť, tak si ho jdu dát :wink:
15. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
leni, vidíš, kam se nakonec bude ubírat tvoje kariéra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
asi mi budou za chvíli říkat ,,Lenča utěšovatelka,, :confused: :confused: :confused: ty jo já na něco hrábla a mám ty písmenka miniaturní ,ani na to nevidim ,co s tím?????????????????
15. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
aann, já měla rajčata poprvý... a v lednici na mě čeká červená paprika už asi týden. nějak na ní nemám chuť. jak jsem psala, vidím to na chlebsona :grinning:

tak šíša je ospinkánek? :wink: to se zlepší :slight_smile: a třeba to jednou zvládnete bez řevu :grinning: ale ona je asi mudra zvyklá, co? většina dětiček na ní tam křičí... Filípek se jí tam dneska počural. :wink:

takže ségru čeká normální porod, jo?

aann, to si teda dáváš do trumpety :confounded: to by mi bylo na nic. 3 měsíce tohle žrát dokola :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
leni, čauky, tak si zvětš zobrazení!!!
no a čim?????????????????
15. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
já mám vpravo dole lupu s procentama...
15. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
kde dole na liště?
15. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
já to mám nad ní na liště internetu
15. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
hlásím zvětšeno pro slepce díkes,posílam hubana
15. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
tak jdu ordinovat pak ještě mrknu pa zatim
15. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
to jsem ráda, že to bylo tím :wink:
15. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
tak ordinuj, já jdu zavolat tchýni, zajímá se, jak jí rostou vnoučci :wink:
15. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
čus, krakeni jsou nakrmení a já si dávám káfičku :slight_smile:
16. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
čus dávam si snídaničku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
včera mi sem vlezl vladís ,tak jsem to po ordinačce zalomila ,koukám jako většina zde nepřítomných :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
jinak zlatí čumim jak kluci přibíraj a co bradavky už jsou spravený?jak je teda krmíš postupně nwebo naráz?nebylo mi to osvětleno ..na můj dotaz se nedostalo
16. dub 2010 v 08:28  • Odpověz
tak já mizim ,dneska budu dělat v práci zase velkej úklid to je hrozný jak to letí ,mě to přijde že furt jenom stojim na štaflích a uklízim,včera jsem si koupila jarní bundičku a brýle ,tak taková menší radůstka a vladís koupil telku do kuchyně ,dostal k tomu 22piv ,plechovek dobrýho samoseru a satelit na chatu ,až nám vypnoiu analog ,abysme snad nebyli nucený místo televize dělat nějaké nepřístojnosti :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
čus, já už dala i obídeček :wink: mamina včera přinesla maso se špenátem a knedlíkem od nich z jídelny, no, snědla jsem to, ale domácí je domácí...
16. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
leni, prsa jsou celkem ok, jen mlíko je na prd, ten, kterýho kojím je na každým přisátej tak 10-15 minut a pak stejně řve, protože chce dokrmit z flašky a pak vyžunkne stejně jako ten, co měl jenom flašku. a to mám mlíka ne dost, ale málo ne, když odstříkávám, tak toho je tak 60 ml a do falšky dostávají 110 ml, tak by člověk čekal, že kojenej vypije jen 50 ml a on dá celou flašku... tak snad z toho má aspoň nějaký živiny, když mi vysávaj jako o život... zkoušela jsem kojit oba, ale to potřebuju asistenci druhýho, protože si je sama nepodám, tak na to dlabu. vždycky dostane jeden kozy - obě a pak flašku a druhej jen flašku a příští krmení si to vymění. je to časovej masakr :confounded: nejradši bych se na to vybodla, ale když je to pro ně dobrý a mlíko nějaký je, tak to vydržím, ale urvaná z toho nejsem.

představ si: přebalit cca 10-15 minut, podle toho, jestli se počural a převlíkám, pak 20-30 minut kojení a cca 15 - 20 minut flaška = 45 minut v nejrychlejším režimu, ale taky přes hodinu. pak krknout, většinou ještě přebalit, protože při papání pošlou něco do kaťat..., položit do postýlky a doufat, že nebude vřískat. pak třeba v noci na 1/2 hodiny usnu a začne pištět druhej, ten je bez kozy, ale stejně to je hodina. tak jestli spinkaj třeba 3 hodiny mezi krmením, pro mě to je hodina...

ale doufám, že bude líp :wink:
16. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
leni, jaký nepřístojnosti myslíš? Nemyslíš doufám to, co já už nevím, co je?? :astonished:
16. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
no cococo???? kde jste jako????????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
16. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
čus jdu hodit aspoň zdravici
16. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz
Zlati s tim žrádlem neni fakt co závidět,ale už jsem stará bréca tak se musim udržovat.Ale poslední dobou mám chuť na koláče,ale držim se :wink: Kdyby mi zůstalo,že nebudu žrát pečivo tak bych byla nadšená
16. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz
Jdu na vás juknout před spaním :grinning: , dočtu až zítra :wink: .
Dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: !
16. dub 2010 ve 23:56  • Odpověz
čus, zdravím při sobotě :wink:
17. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
aann, ty si prdlá, ty bréco... a nepřeháněj to s tou dietou, ať tě na srazíku poznáme :astonished:
17. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.