• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj ami, jsem si říkala, kdepak jsi? :fearful:
17. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
ahojky:wink:
17. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
já vám mám takovou rýmu, jsem oteklá až k uším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kašlu jako tuberák, vůbec nechápu, co jsem zase kde chytla :confused: :confused: :confused: , ......jsem taková "bez chuti a bez zápachu" :frowning2: , tak se opatrujte všechny... zatím pa
17. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
ale na něco jsem zapomněla :dizzy_face: :dizzy_face: .....malým zlatým bumbrlíčkům je dneska celý jeden měsíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak posílám pozdravení a poňuchání :dizzy_face: :dizzy_face: ...., hezké fotečky zlati....jééé kalhotky s méďanama ....a kapsičkou:wink: , takoví malinkatí a už jsou modelové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
ami, jsi sluníčko, tak snad tě bacil rychle opustí :wink: letí to, co? už je to měsíc...
17. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
dnešek utekl jako voda, snad toho zítra stihnu víc :wink: papa a dobrou
17. dub 2010 ve 23:46  • Odpověz
Zlatí, posílám pusinku Adámkovi a Filípkovi k 1.měsíci :dizzy_face: :grinning:
18. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj katy, kluci děkuji :wink:
18. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
ahooooj

Dodatečně malym kulichum vše nejle a teta koníková jim posílá trošičku mučeníčka....ale oni jsou na to ještě malinkatý tak jenom pusinku a aspon štípanou :zipper_mouth:

Včera proběhla 2 hod.prochajda na Kampě a po Charles bridge-snad jsem to napsala dobře :wink: a zase jsem se vzdálila na tu naší vesnici :confounded:
Už bych potřebovala pořád takový počasí

Ami nalož se do pořádně vařicí vany a vem si tam sebou čaj s rumem a jseš vyléčená na to ta ta
18. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
Zlatko :grinning: :grinning: ; kdybys nenapsala,že to jseš ty tak řeknu,že si udělala čb foto
18. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky,
Zlatí, teda podoba veliká, přesně jak píše Ann :grinning:
18. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
holky, sama jsem byla překvapená :wink: dneska jsme totiž vyrazili k našim a protože manža měl obavy, že je Adámek moc vykulenej, tak jsem ho utišovala, že se má podívat na mě nebo mýho tátu... tak jsem zapátrala po fotkách a bylo jasno :grinning:
18. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
Zulati jsou to ,,božani"
18. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
čus zdravím!!!!!!!!!!!!!jsem doma z 5 z chajdy ,též se připojuji ke gratulce k 1 měsíci života ...to je sranda jak jsou ti podobný :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,očumla jsem ti fotky a kluky jak pěkně rostou ..ten kočárek takhle vozíte ,jeden vepředu a jeden vzadu ty sedačky?
18. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
čus, tak jsem uklidnila zoo, bylo to maso, jak spali na prochajdě a vůbec přes den docela hodně, tak od šesti do dalšího krmení a pak ještě řvali na střídačku... teď snad už spí.

aann, to je pravda :wink:

leni, hlavně Adámek :wink: jo, na tom kočáru jsou nasazený autosedačky a protože by se nevešli vedle sebe, jsou takhle jedna nahoře a druhá dole :wink: korbičky jsme nechali doma a vezli jsme je v těch autosedačkách. docela se lidi koukali :grinning:
18. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
leni, super, že jste chajdovali, závidím, taky bych chajdovala, místo toho jsem zavřená v bytě. no to se nedá nic dělat.

holky, jdu chrupat, papa a zítra juknu. pááááááá
18. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj cholkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem zpet mezi :grinning: vami :grinning:
18. dub 2010 ve 23:13  • Odpověz
tak za prve mi po vas bylo smutno
za druhe jsem vas tajne pres tyden smirovala
za treti nebyla chut neco psat,pac mame doma obdobi na pikacu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2010 ve 23:14  • Odpověz
tak neco malo vim, ale stejne budu muset v klidu jeste docitat
18. dub 2010 ve 23:14  • Odpověz
jestli si dobre pamatuju, tak Fan jde v kvetnu zase k mudrcum a razi do dalsiho Ivf
18. dub 2010 ve 23:15  • Odpověz
my byli u nasich na Morave a bylo bozsky, diky rozhovoru s mamou mame ted asi obdobi na pikacu, pac se ptala co potomstvo apod, znate to... a ze od znamych dcera ma adopcatko apod...tak jsem nad tim dumala a rekla si, ze prekazka v tomto smeru neni (jako rodinnym v sirsim smyslu) a ackoliv jsem drive nad tim uz dumala, tak to pro me do tohoto rozhovoru nebylo pripustne, nevysvetlim proc, proste tak :grinning:
18. dub 2010 ve 23:19  • Odpověz
zacla jsem shanet vice info na netu a ted tim krmim manzela, tak proto to obdobi na pikacu, ja uz mam za sebou otazky typu - co kur.. je zajima, jestli vydelam tolik a tolik, kdyz u cikanu to nikdo neresi....proto to blaznive obdobi :grinning:
18. dub 2010 ve 23:22  • Odpověz
jen tak mezi reci, mame za sebou za posledni 2 mesice 2IUI s darcem a taky bez vysledku a ja jsem momentalne v rozpolozeni, ze na to hazim bobek, muz je naladen a jine fronte, tak tady spolu bojujeme :dizzy_face:
18. dub 2010 ve 23:24  • Odpověz
to abyste byly aspon malinko informovane, co se tady v trave u nas deje :sunglasses:
18. dub 2010 ve 23:25  • Odpověz
jinak musim dohonit Kathy a jeji vylet do Holand
co Lena a jei chajdy?
Zlati - jak ti dupou kralici? alias krakeni?
Aann - porad jsi na rapikatym celeru?
Ami - zahlidla jsem, ze jsi nejaka marodna - uz lepsi?
18. dub 2010 ve 23:26  • Odpověz
:angry: jo, a jinak jsme stale v jedne cimre a bananovkach, pac kluci chodi jak na piano....
18. dub 2010 ve 23:27  • Odpověz
no tak jsem vas tady "povzbudila" a jdu zaborit hlavu do polstare,pac zitra je taky den
18. dub 2010 ve 23:28  • Odpověz
ahojky mur, už jsem si říkala, že ti budu psát smsku, co je s tebou... tak to je dobře, že jsi zase mezi náma :wink: doma jsou mračna? to se spraví, uvidíš, erupce jsou čas od času všude. :unamused: no jak čtu, co píšeš, tak nic moc, je to na nervy, tyhle debaty a rozhodování a přesvědčování toho druhého, když ty sis to už srovnala v hlavě... moc na tebe budu myslet a držet ti palce!!!! s tím IUI mě to mrzí, uvidíš.. a ještě když bojujete v jedný cimře, to je na mašli... už aby tahle etapa byla za váma. :confused:

mur, kluci jsou jediní, co dupe. doufám, že si zadupeme i my s manžou, dokud nebudu mít po šestinedělí, tak nechce :confounded: ale broučánci jsou úžasní, sice nevím, co to je pořádně spánek, ale pořád doufám, že se třeba zrovna dneska vyspím a když ráno umlácená vstanu, tak zase doufám, že dneska :pensive:

tak já přeju i ostatním brý ráno a jdu si udělat kafe, když už asi neusnu. páááá; a mur, choď mezi nás :sunglasses:
19. dub 2010 v 06:41  • Odpověz
já vás taky zdravim děvčata :wink:

Já piju ovo čaj a šíma je napojenej tak můžu vás dočíst :slight_smile:
19. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Mur já tušila,že jsi určo navštívila dr.Je mi taky líto,že to nevyšlo,ale až se sklidníte doma tak tam // najdeš.Je jaro tak se to musí chytnout.
Holky,přesně minulý rok jste se mnou čekaly na moje //.

Jinak jsem včera šímu narvala do těch kšír co se nosí na břiše a žádnej skaut to asi nebude.Vůbec se mu to nelíbilo-to bude po mamince
19. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.