• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
joo tak to dokážu taky
20. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
já nejsem vychrtlina.To budu tak v létě,když mi ty kila budou padat tak rychle jako do ted.Zatim nemám ani chut na cíga
20. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ann, ty se s těma kilama máš, to pak nemusíš sportovat, stačí ti jenom běhání kolem těch tvých chlapů :wink:
20. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jdu koukat na Belmonda, tááák páááá a krásný večer :wink:
20. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
Kath-tak já teda běžim k pračce a k žehličce

čusík a dobrou
20. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
kathy rachota dobrý ,šéfkka mi otravuje zbytečně život .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Já jsem dnes vstávala s manžou v 5h.,tak jsem úplně hotová :confounded: Vzpomněla jsem si na Ann a Zlatku, jak tu v těhu tak brzy strašily :sweat_smile: :grinning:
21. dub 2010 v 07:31  • Odpověz
Len, to je holt úděl některých šéfek, mě taky prudí a já zase asi prudím ty, co mám pod sebou já :sweat_smile: :grinning: Nejlepší by bylo pracovat samy na sebe a nepotřebovat k tomu nikoho :wink:
21. dub 2010 v 07:37  • Odpověz
A jak musím sejřit ty studenty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 07:37  • Odpověz
Holky manža chytil na starý kolena alergii :unamused: Už oni jí měl trošku a teď se mu teda parádně rozjela- asi hlavně na pyl. Zyr.ec m nezabírá.Je strašně otravnej, že se mu špatně dýchá pusou, když má zacpanej nos. Len, máš nějaký zaričený prostředek?
21. dub 2010 v 07:40  • Odpověz
Už loni......
Zase mám nějak moc dlouhý nehty, nejdou mi psát písmenka
21. dub 2010 v 07:40  • Odpověz
Tak jsem se holky vrátila jako staronová, doufám, že mi to dlouho vydrží a nestane se ze mě opět dvojče Ami a Mur :sweat_smile:
21. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
Jdu se věnovat omladině, tak pa :wink:
21. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
čus kathy jo mám bezva osvědčený prostředek..na dva měsíce se zahrabat pod zem ,kdyste vioděly mě jak vypadam :confused: ,furt pšíkam ,nudle a svědí mě každej milimetr sliznice v nose ,krku a očích ..jsem hotová ,od pondělka .Došla jsem si pro sanorin analergin ,je na recept,sice pálí jako mrcha ,ale aspon se trochu vyspim..kathy ..o tý šéfce ,ona mě neprudí do očí ,ona ze mě dělá vola postraně ..to je snad ještě horší ..čeká na každou mojí chybičku z neznalosti ,aby o tom spravila půl vedení,kráva prostě a já se jí snažim jít na ruku jak můžu . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
čus kathy jo mám bezva osvědčený prostředek..na dva měsíce se zahrabat pod zem ,kdyste vioděly mě jak vypadam :confused: ,furt pšíkam ,nudle a svědí mě každej milimetr sliznice v nose ,krku a očích ..jsem hotová ,od pondělka .Došla jsem si pro sanorin analergin ,je na recept,sice pálí jako mrcha ,ale aspon se trochu vyspim..kathy ..o tý šéfce ,ona mě neprudí do očí ,ona ze mě dělá vola postraně ..to je snad ještě horší ..čeká na každou mojí chybičku z neznalosti ,aby o tom spravila půl vedení,kráva prostě a já se jí snažim jít na ruku jak můžu . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
Len, to teda nevím, jestli by se manžovi líbilo zahrabat ho na dva měsíce pod zem :sweat_smile: :grinning:
21. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
Tak to je zákeřná sviň :unamused: :angry:
21. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
Mě to tady nebaví, chci domůůůů
21. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
čusík
Kath se nám vrátila a mě šímu nevrátili :rolling_eyes:
Kath tak běž domů.Ty budeš spokojená a děti taky :slight_smile:

Leni tak jí taky něčim proprud třeba tim vysavačem ty máš přeci šéfa ona tam dělá stejně jako ty,né?
21. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
aan jenže ona šéfovi ve svym volnu ještě nastavuje podvozek .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ,holky od tý doby co máme zase spravenej pc tak mi to pod každým napsaným písmenkem dělá červenou tečku ..was ist das????
21. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
možná je to dobře ,zže mi tak nasírá ,aspon nebudu přemýšlet jestli jít na ivfko nebo ne ..
21. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
tak mizim prdelínky moje ,musim ještě zase do lékárny vyzvednout něco na alergii a pak hned do práce čeká mě výloha ..v noci mě napadlo ,že jsem asi jednomu chlapovi nevyndala pípák od bundy z kapsy ,potěš prsa ,jestli s tim přijde až tam bude šéfka ,já si nejsem jistá ,jsem tak nahlodaná ,že jí asi brzy něco řeknu ,včera na mě zkoušela jestli jsem tam nečorla 3trika ..holky měla to říct víc na rovinu,tak jsem nezaměstnaná ,páč bych s tim sekla na minutu :rolling_eyes:
21. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Len-tak ona je ještě k tomu čubka???? tak s tím nic neuděláš.Až budeš těhule a budeš odcházet tak jí to pak s grácií řekneš.A z plnejch plic :angry:
21. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Ann, mě to taky nevrátili, já jsem si jí tam znovu nahrála z počítače :wink:
21. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
aann, to je šílený, že to je rok, cos čekala // to se picnu, jak to letí... a koukám, že se mazánkovi jen tak něco nelíbí... takže kšíry nebudou, jo?
21. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
včera byl celkem frčák, tak jsem ani nestihla juknout... jdu dočíst, dokud to naše zoo spinká...
21. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz
mur, tak to je teda pecka, když se to sere, tak se to sere, co? :frowning2: :unamused: :confounded:

katy, jsi dobrá, že se jdeš vyřádit jinam a neboucháš na nevinné :wink: a ty jsi taky samonasírací??? super, vitej v klubu :wink:
21. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
tak jsem se všechno dozvěděla a jdu na půdu pro plíny, už jsem dlouho nedržela žehličku v ruce...

jo a jsem pěkně naštvaná, aann si hubne a já pomalu tloustnu... od porodu mám zácpu jako prase, jestli se dostanu na wc 1x za týden, tak jásám :confounded: budu se muset zeptat mudry, co s tím... resp. co na to, aby mi neprasklo břicho :confounded:

zatím páááá
21. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
Zlati-káva,cígo a klídeček.....to bysme si daly líbit,viď.a cígo by tě prohnalo a bylo by po zácpě.Vydrž to já chodila taky málo.dávej si jogurtový mlíka
21. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
Kšíry nebudou probíhat asi jenom u mě včera ho měl tatínek a byl v poho.Je už prostě vychcánek.Šíma jak se ke mě blíží tak by byl nejradši jenom přicuclej
21. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
Zlatko dáváš klukum něco na prdíky?? Mě napadlo,že by sis to mohla dávat s nima v letáčku to píšou jak ti krásně slehne :slight_smile:
21. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.