• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tak já jdu taky popadnout žehličku

Joo jinak mi volala ségra z monitoru,že se rozmejšleli jestli si jí tam nenechaj.měla tam kontrakce,který lítaly přes čáru.Tak já s Lukášem tipujem,že Tobís hodí čumendu 24 a dr řikala do neděle.
21. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
aann, budu je muset zajet koupit, dneska mi trošku pomohl uzený bok a na to hroznový víno, ale není to ono.

tak u nás je zvěřinec vykoupaný, napapaný a já jdu stříhat šlemu, abych se chvíli nenudila.
21. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
aann, tak šimonek je pěknej vykuk, u tatínka žádný problém, hmmm :confused:

klukům na prdíky zatím nic nedávám, domluvím se s mudrou, dneska teda střílí o 106, ale jinak to je v normě..
21. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
zdravím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
21. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
tak co matko ..máš vyžehlíno?v práci bylo zase veselo ..ale já už jí mám v paži fakt ..snad mi dopadne dobře imuno už jsem si nahlásila volno
21. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
na půdu jsem se dostala až když tady byla máma, která chytala vyplivnutý dudlíky a trpělivě je strkala zpět do zobáků... pak byl manža tuhej, tak jsem nechtěla štrachat v ložnici kvůli žehličce a prknu, takže na mě žehlení teprve čeká, no nic. nic není tak, jak si představuju... jeden kraken po koupání usnul a druhýho do teď konejšíme, jinak řičí jako když ho vraždíme. šelma chudinka ještě nepřišla na řadu.. a to bych šla spát až bych brečela... chjo...

leni, tak nakonec se to vyřeší samo, co? prostě choď do práce, jako bys tam byla každý den poslední :wink: bude ti líp :wink:
21. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
a jak to zvládá otík?žárlí?nebo už je hluchej a vzdal to ,dneska jsem ráno byla svědkem jak na ulici na procházce majitelce zdechnul pes..no holky ,já měšla husinu až na očích jak ta řvala ..lidi se sbíhali..
21. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
šelma je ostříhaná, vykoupaná a vyfénovaná :wink: byl strašně hodnej :wink: pak jsem vykoupala a namazala sebe. takže je čistá celá rodina :grinning:

leni, on nežárlí, je smutnej a když ho občas vidím, chce se mi brečet... je mi ho líto, jak za mnou přijde s hračkou a já mu jí nemůžu hodit, protože zrovna krmím nebo přebaluiju. no a už bulím... takže víc psát nebudu... :cry: prostě to je náš miláček pořád největší!!!!
21. dub 2010 ve 23:13  • Odpověz
čus, tak jsem už zase hodinu a půl vzhůru. v noci byl jen 2x budíček, ale stejně se necítím vyspalá... co vy???
22. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
zlatí až budou kluci maličko větší tak házení pejskovi bude děsná švamda a přijdete si na své všichni .. :wink:
22. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
to se mu pak kluci pověnujou tak ,že chudák bude hledat chvilku klidu ..musí se vydržet tohle obdobíčko největšího věnování ,kdy je miminko nejpřednějkší ,protože má děsně silný plíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až to rve uši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
ty jo kde stééé?
22. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
leni, já vím, jen teď mi to přijde líto. Manža na mě včera koukal a říkal, co se děje? Tak nemohl pochopit, že mě to rozbulí, ale to jsou ty hormony... :pensive:
22. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
leni, máš pravdu a když začnou plíce trénovat oba naráz, tak to je nářez :grinning:
22. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
zdarec
22. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
čus, pořád se chystám do postele, ale krakeni ne a ne zabrat.
22. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
co ty aann??? :wink:
22. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
:grinning: mě stačí,když plíce trénuje jeden a dostane ten jeho hysterickej amok,když se ho nikdo nevšímá
22. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
já má šímu napojenýho
V noci se mu taky nechtělo chrápat
22. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
doufám,že ho odložim a bude chrápat,ale myslím,že bude vyžadovat drncáky v kočáru
22. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
čus byla tu mamka ,daly jsme káves a skočim do vany a pak ještě zajdu jestli tu někdo budete
22. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
to je šílený, jak mi ty dny utíkají, vstanu polomrtvá, celý den se nezastavím, nic nestihnu a mrtvá padnu. mám pocit, že den má tak 10 hodin a ne 24... před chvílí bylo ráno. no nic, jdu se natáhnout, manža je s klukama venku.
22. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
ahoj bobiny :grinning:
docetla jsem Vas, koukam Zlatka resi spankovy deficit, Len sefovou a jinak na klidecek.
Kathy a samonasiraci? tak to jsme asi vsechny :grinning:
u nas noveho nic, pomalu si zvykam, ze mam muze doma, to nejorsi je uz za nama, po pravde - byl to hroznej sok, ale jedeme dal. nastesti to oba bereme jako vyzvu, tak i tohle prezijeme. Zajimavy a dobry je, ze jsem tyhle veci (no toto nas potkalo zrovna prvne) tezsiho kalibru resit klidem, ja prskam spis doma nad kravinama.
loucim se, podala jsem rychly report, jdeme vytahnout ven lavicku, ma byt hezky vikend, tak se tesim na burty.
zatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim pa
22. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
Tak ja se teda taky hlasim...dostala jsem mrchu a tak pocitam ,ze podle toho jak to vyjde u pojistovny,tak se bude asi pichat v cervnu....a mam dobry pocit ..mela jsem pauzu od 31.1.2009 a tak si myslim,ze ted to snad konecne vyjde.....
22. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
blondfan tak hodně jsi zhubla a to je taky moc dobře pro tělo,já bych ti to moc moc přála ,mur je dobře ,že to řešíte v klidu ,k čemu by bylo ho nervovat ,to už by se psycho položil a práci by ani nenašel a nehledal ,to je pak na švihnutí si ..chce to trošku stáhnout výdaje a načas to jde . :wink:
22. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
myslím ,že je na čase ,aby se nám vláska přejmenovala na spící Růžu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zrovna dneska taky blbej spánek a já si na tebe vzpomněla ,že bych padla na tlamku ..ještě každou chvíli vstávat
22. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
čus co novýho
23. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Zlatko mě to připadá taky rychlý a ty to musíš mít mega rychlý.
Mladej v noci chrápe a já se budim jak mě strašně bolí záda :cry:
23. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Zdravím :wink:
U nás svítí Oskar a je teplíčko, no to je nádhera :sunglasses: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.