• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám ti to napsat ještě jednou nebo to stačí :wink:
24. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj, posílám bleskovou zdravici a snad zítra bude víc času, abych napsala aspoň pár slov.

Páááá a dobrou noc :wink:
24. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz
tak včera posle a dneska prga. tak přeju pěkný den, venku svítí sluníčko, super!!! už se těším ven!!! :wink: :wink: :wink:
25. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahojky :wink: Tak víkend počásko super :dizzy_face:
Jinak v pátek jsem se na oslavě u našich pohádala s mamkou o politice - fakt úžasný, někdy bych jí přišlápla :angry:
25. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
V sobotu jsme s manžou korzovali se známýma s kočárkem ve Stromovce - byla to rychlá hurá akce, a moooc se povedla :dizzy_face:
25. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
No a dnes jsme byli dopo na bruslích, pak jsem poprvé v životě dělala k obědu chřest - docela se mi povedl :sweat_smile: , no a odpo jsem uklízela.
25. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
Tak to mám za sebou víkendový raport a teď co vy? :wink:
25. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Len, kytky už mám v truhlících na balkóně asi tři týdny a dobrý - dala jsem surfínie a muškáty :slight_smile:
25. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
Fan, teda ta letenka je dobrá, ale já si myslím, že nikam nepoletíš, páč budeš 2 nebo 3 v 1 :sweat_smile: :grinning:
25. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jdu k TV, tak hezký večer :wink:
25. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
holky jsem přijela a vaše rady čtu až nyní ,ale díky ..takže kytky jsou v truhlích a záhonech ,ale kolem je petka uřízlá ,co kdyby .. :confused: ,ale ne u všech ..trvalky at si prostě poradí samy ..a budu doufat ,že to nepozdechá ..byli jsme i na chatě č.2 a koukal jsem ,že tam se jahody fakt vyvedly ..a to se tam o to nikdo nestará ..jsou hozené na folii oboje ,ale tady na jílu se jim líbí víc..
25. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
jinak nemám ráda neděli ..mám prostě zkaženej celej den ,že druhej den se musí do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,jinak jsme zase makali,jak jinak a zase se debatilo o děcku ..vladís už několikrát řekl ,že se bojí dalšího zklamání a že se rozhodnem dle výsledků z imuna ..
25. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
tak to je vtipný, celý den jukám a když tady drncám mladýho, protože má prdíky a nemohl zabrat, tak vy se zjevíte... no nic, třeba se zítra uvidíme. zatím páááá a dobrou :sunglasses:
25. dub 2010 ve 23:06  • Odpověz
zlatko tak snad jste je řádně vyklepaly z těch kalhot :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já šla hned spát ,byla jsem nějaká ztahaná z toho krátkýho víkendu
26. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
zlatko tak snad jste je řádně vyklepaly z těch kalhot :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já šla hned spát ,byla jsem nějaká ztahaná z toho krátkýho víkendu
26. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
dobrý ráno ve spolek :wink:

ahoj leni, Filípkovi se prostě spát nechtělo, drncala jsem ho všemožně skoro 2,5 hodiny, prostě se prokňoural, probrečel, provstekal a prokroutil od krmení ke krmení. pak naštěstí vytuhnul a noc byla na 2 vejlupky docela ok :wink:
26. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
čus děvuchy
My toho moc taky nenaspíme.Mladýmu už asi nestačí mlíko,protože se mi budí každý 2-3 hodiny
Mám dilema jestli mám vydržet nebo už koupit nějakou umělinu
26. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
sedim u PC mladej mi chrápe v náručí a já jsem po tý noci K.O
26. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
aann, nemáš náhodou tu tříměsíční krizi s mlíkem? nebo jak se to jmenuje? Já kojení už neřeším. Dostanou prso a když se začnou po 5-10 minutách vstekat, frknu jim flašku a basta. Je to sice časový masakr, ale aspoň mě prsa nebolí od zadrženýho mlíka, ale jenom od toho, jak je vožvejkávaj :pensive:
26. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
ahoojky všechny :wink:
26. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
Dnes mám dovolenou..... :dizzy_face: , je to fakt pohoda být doma a nebýt v práci......
26. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
Chvilku jsem tu nebyla a takového čtení tu je :wink:
Zlati, krásné fotečky, bumbrlíčci jsou vlastně stejní jako ty :wink: . Ta poslední je taky moc hezká a sluší ti to, se těším, až tě uvidím live :dizzy_face:
Aann, co synoveček, vyklubal se o víkendu, jak si předpovídala? :wink: .
Mur, vítám tě zpět, je mi líto, že se nezadařilo :pensive: , ale vydrž a všechno bude :frowning2: , manžovi držím pěsti, aby brzo našel práci, taky jsem to před 2 roky zažila a není to nic záviděnihodného :frowning2: , drž se holka!
Kathy, děkuji za info ohledně listovky :wink: , pojem samonasírací je dost dobrý, přídávám se do klubu, též si v tomto směru vystačím zcela sama :grinning: . A jak to čtu, tobě jde všechno tak hezky od ruky: sport, vaření, sázení, učení.... :dizzy_face: :dizzy_face:
Len, přidávám se k alergii a k tomu, že nemám taky ráda neděli :stuck_out_tongue_closed_eyes: , obé bych zrušila :grinning: :grinning: , hned!!
Fan, držím pěsti na píchání :wink:
26. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
Minulý týden nebyl pro mě zrovna veselý :frowning2: , mé nejlepší kamarádce, která je 38 tt, zemřel tatínek, tak jsem to prožívala s ní, byla jsem na pohřebě a pak byla i s ní, abych jí trochu podpořila :pensive: , snad se mi to podařilo..... obecně se smrtí nějak furt neumí sama vypořádat.....pořád mě nějak děsí...no :pensive: ...
26. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
A teď trochu pozitiva....dnes jsem dostala fujtable a to po 35 DC :dizzy_face: , posledně to bylo 37, předposledně 45, takže se zase normalizuju a zítra se objednám do CARu, sice nejsem nijak zdravá, ale než se vyřídí formality, tak bude (musí být) líp.
A jsem ráda, že jsem doma i kvůli nim, jsem měla šílené křeče a takhle jsem se mohla aspoň natáhnout :pensive:.

Jdu si vypít kafe, které mi bylo uvařeno.....my jsme doma totiž oba :grinning:
26. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
Tak zatím pa.... :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
ami ahojky holčičko tebe už jsem neviděla sto let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
ty jo tak vy jste si to užívali v postýlce oba ,tak to je paráda ..ani nevzpomínám kdy jsme naposledy nějak proleželi den v posteli :confused: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
ahooooj tady zase chčije :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
Zlatko já nevim.....taky si myslím,že chce být přicuclej,ale už jsem koukala na tu nemléčnou kaši s banánem.Příští týden to řeknu dr a uvidim co bude pindat
Nejhorší je,že jsem třeba tohle u Jakuba neřešila ani jsem nečekala na to co řekne dr.Prdla jsem mu po šestinedělí sunar a bylo :pensive:
26. dub 2010 v 15:44  • Odpověz
AMi já jsem nepředvídala,že Tobís přijde o víkendu to řikala dr.Já pořád tipuju na moje narozky :dizzy_face:
26. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
Len ta na to já si taky nevzpomínám.Doufám,že myslíš válendo grando s nějakým frajerem-tak to už je fakt dávno...trošičku mi zaslzelo oko :cry: :cry: :cry: :cry:
26. dub 2010 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.