• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahojky Len, to už je tak dlouhooo :grinning: :grinning: :grinning: !!! Ty máš dnes volno?
26. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahojky Aann, tak já to asi blbě četla :pensive: , ty jsi dubnový býk nebo květnový? :wink:
26. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
tak že bychom proležežli celý den....to zase ne, taková idyla to teda nebyla :grinning: , ale je fakt, že je to příjemné nic nemuset, navařeno bylo od včera, uklizeno taky.......
Jinak tady nechčije.....jen fouká :grinning:
26. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
ahoj bobanci,
jenom v cuku letu, varim segedacek, manzu jsem vyslala pro knedlik, musim pro suchy pradlo a pak vyhodim kopyta.
Aann - to je sranda s tim krmenim, jak se to ted resi, co? jak jsi popisovala prvorozeneho, tak tam se neresilo nic, sunar a nazdar.
Holky - s tema kytkama, to jste dobry, vy uz mate vysazeno, ja to zacnu resit az budou mit vsichni rozkvetly balkony...a to si rikam, ze pristi rok uz to bude jinak a ono prdlajs.
Ami - jo holka, musime vydrzet, ja si rikam, ze chlap najde snad brzo, ale znate dobu. Preci jen je on, kdo domu nosi vetsi penize a pri dnesnich splatkach vseho- no neni o co stat. ja jsem nervozni vic jak on, ale ono se to sklidni az zacne chodit na pohovory...aspon doufam :grinning:
vsechny zdravim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
Ami-duben přímo čarodejnice.Anebo se to pak povede na maminu ta je květnový býk-2.5

Ahoj Mur,neboj vždycky se všechno uklidní
26. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
aan ty jsi posledního dubínka?to je krásný datum.. :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
aann - to si budu uz pamatovat, carodejnice jsou moje srdcova zalezitost. musim bezet.paaaaaaaaaaaaaa
26. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
zdravím!!!!!!!!!!!!!čarodějky
27. dub 2010 v 07:58  • Odpověz
kuk, brý ráno. dneska jedu na kožní, to jsem zvědavá, co mi řeknou na můj seznam neduhů... taky jim chci ukázat pihy... abych tady netrhala partu :grinning:
27. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahoj breberky :wink: Přeji krásný den :dizzy_face:
27. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
Holky, normálně mi do truhlíku chodí kosák asi na žížaly, vždycky mi rozhází hlínu po balkóně, asi vzteky, že nic nenašel. Vůbec nevím, co sním mám dělat, hajzlík jeden :angry: U jsem po něm hodila i šutrem, ale stejně zase přiletěl
27. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: katy, dobrá zábava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
čus ženy

Leni ty máš porouchanej stroj nebo ty zprávy píšeš každý zvlášt :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Zlatko dej pak vědět co u mudry
27. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Kath-k nám taky lítal kosák,ale psovi na granule.Po týdnu nemohl vylítnout ani na bránu a vypadal už jak havran jak byl nafouklej.
27. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
zapichni tam vetrnik ,nebo neco co se leskne a dela rachot :wink:
27. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
Fan, normálně nezastrašil ho ani větrník, ani navázaný alobal,
Kytky jsem zatím schovala domů, třeba si mezitím najde jiný záhon a ty moje truhlíky nechá na pokoji :sweat_smile: A nebo musím počkat, až mi trochu povyrostou, protože v jednom truhlíku mám ty surfinie už velký a není skrz ně vidět na hlínu a tam mi nechodí.
27. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
ahoj holky,
Kathy - taky sjem resila podobny problem, nedavala jsem ani alobal ani vetrnik, obrnila jsem se trpelivosti a jeho to prestalo bavit :grinning: jen jsem musela nekolikrat denne zametat balkon a v :grinning: v :grinning: vzeslo mi ze zasazenyho asi tak 1/3 :angry:
jinak je taky sleduju, nejvetsi zabava je, kdyz muz rozhazuje travni semeno a oni mu to zobou rovnou za zadama :grinning: to jsou pak nalety jako hrom :grinning:
27. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
teda holky vidim, že řešíte problém s ptákama :confused: ,já zase řešila krtka ...vyrobila jsem si větrníky z petek,veliká nádhera :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale ten pracant mě fakt už sral dlouho a co myslíte ,za týden krtek ležel kožak na trávě ,asi ho klepla pepka z mých vynálezů a zatim dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
obalila jsem kilo žampionů a tak se zase dietka nekoná,shánim budku na ptáky ,jako krmítko myslim..nemyslím třeba truhlíky z petunkama jako má kathy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kde to seženu?kromě zverimexu tam je draho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 17:27  • Odpověz
Len, tak s nataženým krtkem to je dobrá story :grinning: Zkusim do truhlíku ještě něco zapíchat a třeba taky nátáhne brka :sweat_smile:
27. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
Len, krmítko by možná mohli mít v těch obchodech pro zahrádkáře - Bau..xu, Horn..chu a nebo v nějakých velkých květinářstvích
27. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
čus
jj tam maj krmítka určitě.A na co chceš krmítko? To aby měly kočky ty ptáky blíž :sweat_smile:
A prosim tě ty taková kutilka a neumíš ztlouct boudu? No to bych se divila
27. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
aan já chci ale hezkou budku a ne co má soused kutil.. :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,okoukla jsem domácí možnosti a myslím ,že nic hezkýho nestluču..raději si to koupim,tuhle jsem málem měla na chatě záchvat mrtvice ,najednou tam sousedovi vyrostla na klacku chaloupka,už jsem viděla černě ,že je to holubník a už jsem viděla ty čmelíky a hovna všude ,naštěstí se z toho vyklubala sprcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
vladíse mám na chatě do zítra ,ladí satelit ,kterej jsme celou sobotu ladili dle kompasu a prd..volal že už to má tak si aspoň užije 10programů péčka :rolling_eyes: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahoj ve spolek,....no vy jste mi zase prodloužily život o padesát let :grinning: :grinning: :grinning: , se tady řežu o sto šest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Jinak s kosem ani s krmítkem neporadím :pensive: Kathy a Len .....
Jinak oznamuji, že jsem objednaná 14.5. do CARu a dnes měli posílat žádost na pojišťovnu, a to jsem tam jen volala a objednala se!! To jde nějak rychle, abych se ještě na to všechno stihla psychicky připravit :wink:!. Jdu tam 19 DC a pak se uvidí, zda bude dlouhý nebo krátký protokol, osobně je mi to jedno, jenom doufám, že mi nebude hrozit jako předtím hyperstimulák, tak snad to pohlídají.
Tak asi tak....zatím hezký večer všem, jdu si obalit nervy kriminálkou NY :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
ami tak to je super zprávička ...je dobře ,že je to rychlý ,nějaký natahování neni dobrý na psychiku ,to už tady všechny známe . :wink:
27. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
na noc vidět krimošku tak jsem jak ten krtek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ami jak ti u toho může být dobře ,nechápu ,já viděla tuhle kinkonga a bylo mi z těch oblud hnusno celou noc a to jsem šla spát hned jak ho chtěli zabít,protože to já potom pro něj brečim a pak mi bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
Len :grinning: , mě hrozně baví sledovat vyšetřování.....já ti nevím, čím to je.....já jsem strašně ráda, když ho pak dostanou, já ti mám takové zadostiučinění a takový dobrý pocit ze spravedlnosti....., které je teď tak málo :pensive: . Jo a někdy brečím vzteky, zvlášť u zpráv, když někdo něco provede a dostane pár let..... :angry:
A na co se díváš ty?
27. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
Ahoj ..Len ...potrebuji se taky zbavit krtku,co na ne funguje? dekuji...
Jinak vsem preji dalsi krasny den ....
28. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.