• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
blondfan krtek musí dostat mrtvici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak se toho šmejda nezbavíš :grinning: :grinning: :grinning: a vůbec neni hezkej jako v pohádce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ami já sleduju všechny možný seriály,ikdyž nad tim kroutim hlavou :grinning: :grinning: :grinning: ,nesnášim pohled na mrtvoly a ty jsou v krimi vždycky ,v ordinaci jim zhebnou jenom občas :grinning: :grinning: :grinning: ,nejvíc by mě uspokojili kdyby dávali filmy pro pamětníky a nebo něco zamilovaného :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,dneska jsem zažila taky po ránu šok,našla jsem celou zabalenou půlku chleba lehce chytal penicilin a já se trozhodla že inkognito potěšim sousedovic slípky a strčim mu to za dveře,je to ten co jsem s ním a s tou jeho měla takové patálie ..vyjdu si na chodbu v noční košili rozdbaná a ochrápaná s plesnivým chlebem a on stál u výtahu s čoklem ,málem jsem byla kožka jak jsem se lekla a on,,čau ty jsi nemocná?,,když viděl můj zjev a ohoz a mě v tu chvíli napadla jenom chytrá věta ,,ne takhle já po ránu vypadam :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chceš plesnivej chleba?,, holky příště seru na dobrý skutky a půjde do koše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
Ami, super zpráva, konečně se zase něco děje, musíte nás s Fan zásobovat informacema, aby jsme to mohly prožívat s Váma :dizzy_face:
28. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leni ty seš magor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jaky v dobrym :wink:
Hele nemůžeš tady holkám řikat o filmech pro pamětníky tady jsou ještě mláďata jenom já tě poslouchém :unamused:
A prosim tě na chatě najdeš kus prkna a střížku udělej z knížky a je to hotový :sweat_smile: :sweat_smile:

Ami tak to je super.žádná příprava a šup na věc

A jinak jsem vás ještě nepozdravila a nepopřála hezkého dne :dizzy_face:
28. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
Tak to trefi mrtvice me ,nez krtka :grinning:
28. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
čus, nějak jsem se zasekla :confounded: a nic nestíhám. to je asi i tím, že si vymýšlím 3 prdele aktivit, jako jsou návštěvy a pečení buchet a vaření. chjo... :confounded: teď to chvíli vypadá na klid, tak se jdu podívat na žehlicí nástroj.

hlásím kontrolu po šestinedělí, za 14 dní budou výsledky cytologie, jinak jsem ok. pochopitelně jsem ráda :wink:
28. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
fan, kdy jdeš na věc? mám tady pero, tak nabízím!!!!! ale to jsme se už bavily, jen abys na to nezapoměla!!!
28. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
jo jo vim..jen se musim prvne zeptat jak to bude probihat ..na to pero myslim ,neboj .. :grinning:
28. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoj,
pobavila jsem se nad vasimi story :grinning:

Jinak Aann, ja taky rada filmy pro pametniky - ty mlade :grinning:
jdu se zuslechtit do prace, dopoledne jsem se venovala domacim aktivitam - vysavac, koste, mopik a zehlicka - moc me to bavilo :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
mur jenom čtu tvoje aktivity a bolí mě ruce a záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já jsem přiběhla jako srnka z práce a hned jsem to tady začla oprašovat,dokud jsem tu sama,vladís válčí na chatě a už mě to oprašování po 10min.přestalo bavit tak jsem se rozkydla zase u pc ,klasika
28. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
aan na knihy nešahat,ani pípákům nevěnuju žádnou knihu na stříšku ,nic nebude ,ale já nechci žádnou obludnost ,nejlépe malej karlštejn se zábradlím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
ty kde jsté..vyvalený někde na dece co?já se vyvalila na gauč poté co jsem zavrhla delší namáhavý úklid,vzbudila mě pračka zahrála a že chce pověsit a já pomalu vymýšlim jestli budem jíst zbytky a nebo splácám narychlo palačinky.
28. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
leni, jak ti rozumím :grinning: já mám všechno vyžehlený, byla tady mamina a než jsem stihla oba vejry přebalit, nakrmit, odkrknout a uchlácholit zpět do kočáru, tak ona to vyžehlila. bylo toho celé plné křeslo, nechápu. aspoň se můžu natáhnout, dnešní noc byla zase s málo spánkem. takže to jdu zkusit :grinning:
28. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
tak to je moc prima když ti mamča helfla..každá pomoc dobrá .. :dizzy_face: už ti přeju nějakej pravidelnej režim
28. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
28. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
ty jo,ted jsem sundala prádlo a potřebovala bych taky nějakou mamku :slight_smile:
28. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
čus zajímá tě co jsem nakonec uklohnila?na přivítanou semlbábu s jahodama a jablkama,snědl to ,ale koukal divně asi si přál steak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
zjistila jsem větší množství rohlíků ne úoplně kamenných tak co s tím ,zbytek kamenných jsem hodila do robota na strouhanku
28. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
koukám na faktor strachu nechápu kam na ty prasečiny chodí ..hubou nosí pijavice a další nechutnosti ..to musí vymýšlet normání úchyl
28. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
zítra mám odpolko tak si vás tuu vychytam ,ted se snad věnujete manžílkům a mimčům nebo co .. :pensive: :confused:
28. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
Cau
Len - ty uz mas Vladise doma? no zemlbaba lepsi nez dratem do oka, ne?
Zlati - ta pomoc dobra, ke me kdyz mamina prijede jednou za rok, tak taky zehli - asi uchylka nebo co. Snad to na stary kolena nebudu delat taky :grinning:
28. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
co mate v planu o vikendu?teda jestli neodletite na carodky nekam do teplejsich krajin :grinning:
u me pracovni, tak asi tak, ale verim, ze to rychle utece, ty brdo - v sobotu kveten, to musim muzika zlomit - bo me musi libat pod tresni, jinak uschnu :grinning: tak se inspirujte damy :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 22:34  • Odpověz
mur mám víkend volný a chystáme se na chatu ,dokonce tam byla na osadní nástěnce cedule ,že se má přijít pod Májku,tam jsem nikdy nebyla co jsem živa pod Májou a tam půjdu mezi staré osadníky ,to určitě .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ikdyž je tam dost nových rozeřvanců..zřejmě popijem pod pergolou s kočkama,my pivo ,kočky mléko a bude dobře ..nemám ráda venkovní večerní akce.A ta líbačka no nevim ,třešen jsem na podzim ostřihala a ještě nestačila chuděra ani vyhnat pupínek,natož květ..stejně by to byla romantica jako blásen ,líbačka a mezitím dýchat z inhalátoru :grinning: :grinning: :grinning: ,bere mě to letos strašně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dneska jdu shánět to krmítko ,na víkend už se musí houpat na větvi .Vladís se vrátil domu ,na chatě pálil čurbes ,tak je uklizíno ..
29. dub 2010 v 07:10  • Odpověz
nazdárek
29. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
Jako Leni žemlovku bych si práskla-máslíčko,cukříček mňam mňam
29. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Teď ráno jsem trochu požehlila co mi mladej dovolil a zbytek jsem nechala na večer :rolling_eyes:
29. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
ty jo vy se máte.Mě nevyžehlil nikdo v životě- vlastně ani nic jinýho.Ještěže jsou Vánoce,že se jdem druhý den nažrat někam jinam
29. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
Ahoj vsichni ..tak jsem koukala na pocasi a v patek ma byt 26c to je sila a ja jsem v praci a to i v sobotu ...ja polibena budu maximalne pod autobusovou zastavkou ,,tady nikde tresne nejsou :slight_smile:
jinak moje vaha je neskutecna svina ...ne a ne jit dolu ,ani nepisu kolik mam :frowning2: no nic stejne budu pichat ...
se nebudu porad starat o kila :wink: no ne..
29. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
čus ale oproti minulu jsi stejně hodně shodila ..včera mi tam pani říkala jak zhubla z 96kg na 55kg a mimino jim nejde a nejde ,že to asi přehnala s tou dietou
29. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
Mur co doma? Už se to trošku uklidnilo?
Jinak co já můžu dělat o víkendu??? Kojit,přebalovat,,prát,uklízet, vařit,žehlit,akdyž se budu chtít odreagovat tak skáknu k babičce zrejt záhon jak hovado jako včera :angry:

Jinak nevim jestli mě ta třešeň zachrání :confused:
29. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
čus Fan ser na kila
29. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.