• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no mur a oni normálně jako mluví ,to je zajímavý je poslouchat a pak bych mezi ten sněm hodila dýmovnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
Leni - ty ses uz takovej malej utulek... 9 kusancu a dalsi budou - to je hukot
29. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Mur, je to taková malá vesnice, blízko jsou myslím ještě Plasy, na brusle by jsme jeli prej někam na přehradu - tak nevím, jestli myslí až u Jablonce
29. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
já nevařim ,jsem se vyčvachtla a namalovala novej ksicht a za chvíli pomažu ,příští týden se na mě netěšte ,budu tam celý týden od rána do večera za krasomilu ,budou jim zateplovat barák
jo, nas kocour je taky velice komunikativni :grinning: asi proto mi prijde, ze ho ma muz nejradeji, ze si s nim popovida :grinning: :grinning: on i odpovi, sice nevis co, ale reaguje a to je fa
fajn..
pockej - oni vam budou jako zeteplovat obchod a barak, ve kterym je?
29. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
zateplovat. :pensive:
29. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
ne ,zateplujou jim panelák a bere si volno má 3prdky hodin a já budu mít díky ní taky :rolling_eyes:
29. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
5ev těch mrouskajících se koček je fakt hukot - hlavně v noci
29. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Kathy aha, tak to ja se zeptam manzi, kam ze to vlastne jedete :grinning: ale ty Plasy jsou uz nejak povedomejsi.. :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
jo takhle, takze ty budes mit smenu od rana do vecera..no potes koste, jak dlouho - ten tyden?
29. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
holky, loucim se, musim jit zehlit, hromada se sice zmensuje, ale stale nic moc a o vikendu nic neudelam doma. zatim pa
29. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
jo aj sobotu ...9hod. denně :rolling_eyes: ,doufám ,že nebudu řešit nějaké zboží a reklamace nebo tam z toho nadělam kůlničku na dříví :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
já taky mažu ještě si tam chci ozkusit nějakej hadérek letní :wink:
29. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
Tak pá a hodně štěstí Mur, ať se hromada zmenšuje a Len, ať si pořídíš nějaký pěkný hadérek :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
Mur, já to zblbla né Plasy ale Plavy :sweat_smile: :grinning:
29. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
No ja dnes delala peceneho pstruha s ryzi a k tomu salat s cerstveho zeli a cibule s octovou zalivkou,polevka byla z korenove zeleniny...a ted piju kavco ...asi se pak pujdu trochu opalovat :grinning: hodim speky do placu :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
Leni no vidíš,koupila si krmítko a ušetřila sis čas třeba na pletí záhonu :wink: a 20 % sleva takový nákupy mám ráda
29. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
potřebuju odjet a zrovna si mladej už 3.hodinu chrapoší :astonished:
29. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Dneska si děvčata chci dát klobásu na ohni mám na ní strašnou chuť,ale nevim jestli po ní můj organizmus nezkolabuje,když zná 3 měsíce suchou rejži a pangase na páře.
29. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
to jo letos nepleju..mám to na folii ,hlínu za nehtama mám leda z přesazování
29. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
chci se věnovat vnitřku chaty :dizzy_face: ,ten venek jenom udržuju ,tam už je to asi dovymyšlený,jenom aby to narostlo kde má ..pak se musí dovymyslet co s tou opadanou dílnou ..
29. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
ty jo to byla odpolední to byl hnus ..kdybych tam neměla 4bedny hadrů na práci tak se tam ukoušu nudou ..
29. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
kde zase stééééé? ordinujete co?já taky ,ale přiběhla jsem za váma na skok a tady ani hnát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
aan tak co došlo na nezdravou klobásku?po tý je mi blbě vždycky .. :frowning2: je teda pravda že jsem tuhle dělala pangase a dalo by se to jíst ..ale kdyby mě to aspon někdo uvařil a strčil pod hubu ,abych to jedla denně jako aan..jinak bych to asi nezvládla
29. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
Krásné ráno :wink: A holky dávejte si bacha, ať vás někde nepřivážou k hranici :sweat_smile: A jinak sraz na koštětech jako vždycky o půlnoci za kostelní věží,ju? :dizzy_face: :grinning:
30. dub 2010 v 06:39  • Odpověz
Len, já když jsem prodávala a nechodili moc lidi, tak jsem se taky užírala nudou - hnus, byla jsem schopná přeskládat celý zdravotnický potřeby, jen abych se zabavila
30. dub 2010 v 06:40  • Odpověz
Jinak já jsem včera večer skončila u žehličky, měla jsem pěknou hromadu, trochu jsem jí snížila. Poslední dobou se mi nedaří to ze sušáku hned vyžehlit
30. dub 2010 v 06:42  • Odpověz
dobré ránko hlásím ,že jsem polomrtvá ..dneska jsem v olala šéfce ,že půjdu na hodinu do práce a musim na injekci na alergolo´gii ,ve 22hod. mi totálně natekly oči a ksicht ..a to mi zůstalo doted ikdyž jsem si dávala obklady a kapala kapky na alergii,spouštěcí moment byl,když vladís donesl krmítko do obýváku a radili jsme se jak to natřít a čim a pak mi to hodil do ruky at sundam cedulku ze spoda,do 10min. jsem neviděla ma oči ,ale ta bolest ,jak když mi někdo švihne klackem do oka ..takže trapas ,jdu na hiodinu do práce budu mít v krámu sluneční brýle a budu se modlit ,aby tam nikdo nevlezl
30. dub 2010 v 07:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.