• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Len, tak to je mi líto, hlavně aby ta injekce rychle zabrala a bylo ti líp. Neboj, snad tu hdinu po ránu nikdo nepřijde a když tak co ti je po něm, hlavně že ti za pár hodin bue líp :wink:
30. dub 2010 v 07:22  • Odpověz
no ale že tam bude šéfka místo mě celý den ..hm tak to je paráda ,tyhle akce nesnášim..
30. dub 2010 v 07:24  • Odpověz
dobré dopo

Len co jako s opadanou kůlnou prostě jí nahodíš
30. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Leni já vim,že to neni k smíchu,ale já jsem si vás živě představila s tou budkou a jak ti pomalu u toho natejkaj oči :pensive: :pensive:
30. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
jééžiš to je trapný Kath tě lituje a já se ti směju.........ale víš jak :wink:
30. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
Len já si myslím,že hlavně nesnáší ted tebe..No a co jako ta jseš tam za ní celý příští týden
30. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
čus jsem doma ..nateklej ksicht furt ,byla jsem na alergo a dostala jsem štípavou do prdky a hromadu léků a kapek a šla jsem jí říct ,že jdu dom a dám si hadr na hubu ..a za odměnu jsem si koupila 24balená babánků v čoko :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
aan to by to na tý dílně muselo držet ty chytrá ..celé moje krásné dílo mi nafouklo a opadalo ..
30. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
jen se směj,nejsi jediná ,vlezl do krámu kluk a dostal ze mě záchvat smíchu..že tam strašim v brýlích ..zrovna tam lezli lidi jak najmutý a já se každýmu omlouvala ,že mám brýle ,že mám zánět spojivek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,když mě šéfka viděla ,vyjekla ,,kde máš oči?,,nevim co si představovala :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
tak oprava ,banánky v čoko :grinning: :grinning: :grinning: a nejsou nic moc .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale nic lepšího nemám..
30. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
tak už asi vim proč nejsou ty babánky nic moc ,já předtim měla kyselej zelnej salát :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,až budu těhu tak nevim co budu jíst :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
Holky, za chvíli odlétám na sever, tak si dneska večer v rámci možností užijte tu slávu :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
A nezapomeňte se zítra líbat pod čímkoliv rozkvetlým, co plodí ovoce :dizzy_face:
30. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
Pa pa a krásný večer :wink:
30. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
rozkaz ,kathy moc si to užij i za mě papa
30. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
ahoj,
Kathy - poradne si to uzijte, ja taky za chvili startuju koste :grinning: krasny vikend vsem!!!!!
30. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
ahooooj

Tak Léňo kupte palubky a natřískat je na kůlnu

Jj holky užijte si to.
Leni a vy jedete na ,,dáču"?
30. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
ahoooojky ve spolek :slight_smile: ,
přeju vám vše nej k dnešnímu "svátku" a dobře promazané koště :grinning: :grinning: :grinning: a Aann navíc ještě "všecko nejlepčí" k dnešním narozenináááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........
30. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
jééé Ami děkuju.Posílám ti hudlana :wink:
30. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
Teeeda to jsem ostuda.AANN vse nejlepsi ....pekne si to uzij a at se ti splni vsechna prani
1. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
Tak jsem z5 a neupálili mě a hubana pod rozkvetlou větví jsem dostala :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
Jééé, já jsem taky ostuda - dodatečně vše nejlepší :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
aann, taky se připojuju - dodatečně fšechno nejlepčí :grinning:.

nějak začali chodit návštěvy a já nestíhám nic :confounded: ale zase je to změna, když někdo zajde. takže toť moje absence na vysvětlenou. krakeni spinkají, jdu taky. pááá
1. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
jo, ještě rychlá info z poradny. prckové rostou :wink:

ve čtvrtek měli oba už 54 cm a Adámek 4,5 kila a Filípek 4,75 kila. Jsou to už velký chlapáci :grinning:

tak tedy dobrou noc a pusu na čelíčko všem :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj Zlatííí, téda ty rostou, kluci šikovní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A maminka je samozřejmě nejšikovnější :wink:
2. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
čus
Já vám holky moc děkuju a za každou z vás jsem si dala dorta tak si představte jak jsem se prasácky nafutrovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no Zlati jsou to klabani
2. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
hlásím návrat z dáči a posílam též dodatečnýho hubánka :wink:
2. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
víkend na prdel ,furt lilo ,ale aspon jsem stačila oplasknout a ted jsem si přečetla sqělý asi 3 maily jak jdu už od zítra do práce od rána do večera až do soboty :rolling_eyes: a já si dělala hlavu ,že ona tam za mě byla v pátek,jsem zvědavá kolik mi škrtla hodin nádhera ..
2. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
Tak u nás začalo pršet až dneska, jinak čarodějky na severu byly taky bez deště
2. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
Ann, já si dneska taky dala dortíka - teda vlastně dva - medovník a větrník takový ted velký - nešlo mu odolat :sweat_smile: :grinning:
2. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Len, hlavně že jsi oplaskla :wink: Ale ta práce 6 dní v kuse od rána do večera je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.