• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ty jo u nás na čarodky lilo jak z konve ,proběhla trachtace i na chatě,ale já tyto oslavy nemusim a z důchodcema už vůbec ne ...takže jsem se vymluvila na svůj zdravotní stav a za 2hodky měli po ...v sobotu už jsem krátila thuje jako čert ..jak vezmu křoviňák do ruky a nebo nůžky to je strašný ..nemůžu přestat ,tak to co jsme měli minulejk rok na 3dny šílený práce ,letos jenom nijak moc pracně zaříznu a moc toho nezbylo..jenom to počasí naprd..a neděli z duše nenávidim už od školních let,to mě neba pracovat ,už mám zkažíno ,že se jde za povinnostmi..
2. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
čus
Leni neděle je od slova nedělat tak co by sis taky vymýšlela za práci.
Jinak u nás na čáry taky nepršelo.Začalo prý až v noci a neděle byla taky krásná.Za to ted má pršet celý týden.To jsem strašně nadšená,že nevylezem :frowning2:
Zítra jdem na to očkování-hrůza :cry: :cry:
Jo a jinak ségra zůstala v poro při kontrole jí prdla voda tak tobís už na nás asi jukne
3. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
jé tak at jí to rychle uteče a máš synovečka na světě :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
tak se teda narodil Tobiášek 3440gr a 50cm
Tak Leni první den za tebou :wink: :cry:
3. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
tak gratuluji tetko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je ale klučina ,tak akorát a doufám že dodáš i fotodokumentaci :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Všechny vás zdravím :grinning: , u mě nic nového, a protože nemám, čím přispět, tak jsem si vás jen přečetla a občas zase nakouknu :wink: ....
Len, to je mi líto, že tě alergie tak přemohla, tak teď, když prší, se ti udělá líp, že?
Aann, tak se synoveček vyklubal, gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Co sestra, netrpěla moc? :pensive: .
Zlati, kluci krásně rostou:wink: .
Mur, u vás dobrý? Ty jsi určitě v pracovním procesu, viď?
Kathy, větrník dobrý nápad...onehdy ukazovali v tv, jak se dělají domácí, ale já radši, když je udělá někdo jiný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Opatrujte se!
3. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
po dnešním skoro celodenním vyřvávání obou princátek jsem totál ko, že ani nemůžu najít klávesnici... jsem snědla celý piškoty pims, abych dobila energii... tak tedy papa a dobrou.

jé, Tobiášek je tady :wink: to je pěkný!!! :dizzy_face: teto, Šimonek bude mít kámoše :wink: :wink: :wink:
3. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
ahoj,
nedocetla jsem, jen zdravim a reaguji na Zlatku. Kamaradka takhle v noci pri kojeni dobijela energii taky sladkym a pak v nouzi i kostkovym cukrem, jinak by nebyla schopna fungovat. a ted ma po 2 detech postavicku jako lusk, tak vydrz holka :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz
Aann - dodatecne vsechno nej nej, mas jeste dortik i za me? :grinning:

Len - dobrej zazitek v praci, teda..

Kathy - tak dobry jo? neupekli te co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky jsem se libala pod tresni, teda visni, zadna vasniva libacka - ale muz prekvapil - i v desti me tam objimal a tak na 4krat okusoval :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
Aann - tak jses tetka - gratulka sestre!!!!!!!!!!!! hezky miry

Ami ahoj, jo holka, dnes mi .skoncila rachota, zitra volno, zrovna jsem dotelefonovala s mamou, zitra nastupuje do spitalu, dnes nemeli misto, jen ji supli na 4 hodiny na kapacky, ulevilo se ji, predtim ji trestila hlava jak bejk, testy z krve vsechny zvyseny, vypada to na zanet jater nebo snad zloutenka. a to neni zadny bolestinek, ale i o vikendu volala, ze kdyby pry jsme se uz neslysely...

takze damy, my zensky vydrzime vsecko!!!!!brou, jdu si dat stricek a vytuhnu.
3. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
kdyz se sere, tak ve velkym aneb na posraneho i hajzl spadne :grinning: :grinning:

tak to vypada ted u nas :angry:
3. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
čus holky ,dneska se mi musí povést nějakej mega průser nebo nevim ,celou noc šílené sny a doted jsem se neprobrala ,takovej ten stav ,že někam jdu a nevim kam a pro co ..do všeho narážim,nemohla jsem se namalovat a chce se mi furt spát.. :pensive: venku leje jak z konve ,tma ,to bude sakra dlouhej den ..do krámu nikdo neleze ,to je pak na budku .. :frowning2: můrko tak at vám to dobře dopadne .. :wink:
4. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
jo a k té líébačce ,jelikož se třešen po mím podzimním zástřihu ,vzpamatovává jen tak zlehka a pár větviček kvete nad záhonem ,několikrát mě muž vybídl at si lehnu na záhon ,že mě teda líbne ..což jsem odmítla ,vzhledem k věku a sousedům :grinning: :grinning: :grinning: ,takže další rok nepolíbená :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
ahoj
Mur to se takhle řiká,jo? vůbec to neznám,ale je to dobrý :slight_smile: A taky jsem si dala za tebe dortík,neboj :wink:
Zlati,že by to byly prdíky?
Leni u nás už neleje,ale je kosa.To je taky hnus
4. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
čus holky u nás leje a je kosa jako blásen,kde je to teplo z víkendu :confused: ,v práci to byl zase hnus fialovej a dorazil prudič šéf a měl zase debilní kydy ..
4. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
4. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
co to máte za speciální čepku?bodejd by se tvářil vesele ,když mu dáš na hlavu plenu ještě po tobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
jednou ti za takové fotky zaručeně poděkuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ale musím říct ,že ikdyby měl na hlavě pytel od brambor tak se nedá zapřít ,že jednou to bude velkej lamač srdcí
4. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
tak holčičky moje mějte se moc hezky ,jdu chrupat a zítra zase do blbákova :confounded:
4. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
čus bambus :wink:

tak máme za sebou návštěvu kardiologie. Filípek má šelest na srdíčku, tak ekg bylo ok a na sonu bylo vidět, že tam je něco nedovyvinutého (foramen ovale apertum) mezi chlopněma nebo co, ale není to prý nic dramatického. nevyznám se v tom, ale prý to bývá u dvojčátek nebo nedonošených mimenek v tomhle věku. závěr mudry mě uklidnil:dop. běžnou pěči, zvláštní opatření nevyžaduje a další kontrola za 3 měsíce. Tak jsem trošku klidnější, i když mě to stejně rozhodilo... našla jsem v lékařským slovníku, co to je, tak kdyby vás to zajímalo...

http://lekarske.slovniky.cz/pojem/foramen-ovale-apertum

jinak tenhle slovník je super, aspoň nejsem za totálního debila, když dostanu zprávu :grinning:

byl se mnou manža, s druhým prckem korzoval v přilehlé zahradě, ale stejně jsme tam byli dlouho, že cestou domu byl řev. když jsme přišli domů, tak jsme nakrmili a já pak na 2 hodiny vytuhla :grinning:

jdu trošku dočíst, teda jestli mi to pašáci dovolí :grinning:

posílám hudlana všem, hlavně Šimonkovi :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
aann, Šimonek je fakt boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
tak koukám, jakou hrubku jsem to včera napsala. haha, prej dobila energii. no nic, to bylo tou únavou :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
mur, tak aspoň prvomájová romantika v tom pokakaným období... držím palce, aby to brzo přešlo... :pensive:
4. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
jdu jenom v rychlosti juknout a říct,že Šíma dostal injekce do obou stehýnek.Já jsem teda na to vůbec nečučela,ale už byl za velkýho chlapáka a nebulel,když na něj dokyna hrabala.Slyšela jsem jak si pláknul,když ho ďobly,ale dobrý.Teď vypadá,že žádný teplůtky nebudou ťuk,ťuk,´tuk.

Len-ty volééé jaký pleny po mě???? Ty už by se dávno rozpadly :grinning: :grinning: tyhle jsou po Kubovi (y) -napsala bych tvrdý,ale nevim :pensive:

zlati přečtu zítra jdu taky hodit chrupec tak čusííík a zítra

Leni pevný nervy v práci
mur pevný nervy doma i v práci
Zlati pevný nervy doma :wink:
4. kvě 2010 ve 23:17  • Odpověz
zlatko nevim jestli tě to uklidní ,ale to mám já..sledovali mě do 15let věku a od té doby nic ,pocituju to pouze při zvýšené námaze,třeba dlouhý tratě u tělocviku,jinak nesmim do sauny a jinak gut..mě se ta díra neuzavřela úplně nikdy ,míchá se tam krev okysličená z neokysličenou ,ale jen minimálně ,má to spousta lidí :wink:
5. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
aan jako obvykle jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: ty volééééééééé,ty konce pleny něco pamatujou ,tak teda promiň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
oceňuju jak jsi ten závěr pěkně shrnula všem pevné nervy ..tak hlavně ,aby vám nehycovaly stehýnka,tobě se můžou leda zapalovat lýtka :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejdříc jsem napsala lejtka ,ale pak jsem si řekla ,že po ránu budu za chytrou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
zdravím :wink:
Manža zase doma prudí a já nesmím na koně :unamused: Tak tady budu jenom občas :confounded:
5. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
Ann, Šíma je s tím turbánkem boží :dizzy_face: :grinning:
5. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Zlatí, mě něco podobného zjistili v 18, že mám mírný prolaps mitrální chlopně - prý se mi to tam trochu míchá, ale jinak nic zvláštního, prý to má každý druhý, akorát o tom moc lidí neví, protože jim ten utz srdíčka nedělaj. Já na něj šla, protože jsem se hlásila na vojenskou farmacii a tam mě takhle ve vojenský nemocnici vyšetřovali a prošla jsem :wink: Akorát jsem si pak uvědomila, že mezi zelený mozky vlastně nechci :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.