• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
katy :grinning: :grinning: :grinning: a já si myslela, že píšu szozumitelně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

teď mě poblindilo jedno dítě, takže nedočtu...
8. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
katy, taky přeju mamce brzké uzdravení. je to hrozný, jak jsou zvyklé se honit jako nadmuté kozy... ta moje taky neumí odpočívat :confounded: ale počkej na nás, třeba budeme stejné, i když nebudeme chtít...
8. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahojky při sobotě,
škoda, že letošní svátky vycházejí na víkendové dny, docela bych brala, kdyby dnes byl jakýkoliv dne od po do pá :pensive: .
8. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
Dočetla jsem.....a je mi líto maminek Mur i Kathy :pensive: ....holky, držte se.....a přeju, ať se obě brzy uzdraví!!!
8. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
Aann, takže Šimonek už dostal včeličku..., kluk jeden statečný, to je dobře, že to snáší dobře, já jsem měl vždycky teploty a většinou jsem onemocněla, proto radši nechodím na očkování proti chřipce, to by byla moje smrt :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už jsi viděla Tobiáška?
8. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
Len, hezkou pracovní sobotu....ať ti to rychle uteče....jo a dialýza je svinstvo, taťka na ni už 6 let jezdí...to, že mu nefungují ledviny, se naštěstí dá vyléčit, horší jsou ty vedlešjí nemoci - cukrovka, ucpávání cév, nedostatečná srdeční činnost...Taťkovi selhaly ledviny po selhání imunita těla, údajně následkem přechozených angín a chřipek, tělo neuneslo zátěž zánětů, .....takže není čas na hrdinství a je potřeba po každé všechno pořádně vyléčit!
8. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
Zlati, gratuluju k úlovkům v Orfilamu :grinning: , no co ti budu povídat, vždyť víš, já se taky na kde co chytnu....jsem udělala inventuru ve své skříňce na serepatičky a výsledek? 10 ks sprcháčů,10 ks tekutých mýdel, plná prd.l rtěnek, které nepoužívám, ale líbí se mi obal apod. No, doufám, že mě to přejde....s mimčem, i když určitě se u mě projeví jiná úchylka :grinning: :grinning:
Jo a kluci mi vyšli, že jsou v ascendentu blíženci :wink: :confused:
8. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz
Mur, pampely jsem ještě nejedla, nejsou hořké? A co úpravy v domečku? Už budete mít kolaudaci? :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
Kathy, ani já jsem nezdědila snahu mít všechno tip ťop, ale bohužel to taky u nás občas tak i vypadá, no :pensive: ....
8. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
hmm, asi všechny venkujete....., je tam hezky, tak si to všechny krááásně užijte :dizzy_face: :dizzy_face: ....večer nakouknu :wink:
8. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
já jsem došla domů,celý týden sušim hubu a trošku cvičim a ted jsem si dala nejméně 4 koláče :fearful:
8. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
ami no nevěděla jsem jaký ííí se píše dialíza a víc se mi líbilo to tvrdý ,takže tak ..páč to je potom tv rdej život ,holky to je hnus ty nemoce ,já jdu večer do hospy trošku dámská jízda ,mangel brání vlast
8. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
ale musim zítra vypadat jako člověk ,páč jedem ráno na chajdu a cesta autem by nemusela dopadnout dobře ,ne ,že bych se drala za volant ,ale možná by to bez igelitu neprošlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,donesla jsem si z práce CD na vypálení a vypalovat umim leda jednu přes hubu ..takže musim počkat až vladís dobrání zítra vlast a sedne si k pc
8. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
ahoj len, já si ani nevšimla, jak jsi to napsala :confused: :pensive: , máš pravdu, že je to tvrdej život, nejen pro nemocného, ale i pro ostatní okolo :pensive: ....fuj nemoci, o něčem veselejším musíme psát.....ty jdeš na mecheche? :wink: Tak pěkné,jak říkáme u nás, podrbání :grinning: :grinning: :grinning: .
8. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
....vy se máte, že už máte vyžehleno :pensive: , já jdu na to teď, .....se mi tak nechcéééééé.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
us chtěla jsem dočíst,ale šíša se posral takže snad později :unamused:
8. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
nééé us,ale čus :confused:
8. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
ami, vyžehleno nemám, neboj a prádla tady mám taky 6 půlek (rozuměj 3 prdele :grinning:)

jo a dneska jsem zase celý den prožrala a na váze je to katastrofa. počkám do pondělka, to jdu na endokrinologii a začínám se sebou něco dělat!!!!!!!!!!! jinak bych zase atakovala porodní váhu :confounded:

jdu do vany, zatím pááá
8. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
us je náhodou origo pozdrav ,nic proti němu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,byla jsem na 2 gambáčkách a cestou dom jsem spolkla mouchu, zrovna když jsem vladísovi líčila jaká jsem hodná ,že už jdu domu po svých ,v tu ránu mi přestal věřit ,že jsem docela střízlivá,když jsem se začla dávit a do toho chlámat..Zlatko ty seš prostě za modelku už ted ...
8. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
tak jdu zkusit dočíst
8. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
ono neni co bobku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
no to koukám

Kath držim palce ať je vše v poho
8. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
Leni co novýho v práci a hlavně u dr
co šíšulík už spinká?
v práci furt stejný ...nádhera prostě ..ba ne ..dobroš gutoš a u mudra? u jakého?
8. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ami viděla jsem jenom na fotkách.Dneska dorazili domu.Vzpomněla jsem si na Zlatku,když mi volala ségra,že nemůže vzbudit Tobíse.Štípala ho do tváří do zadku,lochtala pak šla za sestrou a ta mu polila hlavu vodou.Tak takováhle doktorka bych uměla být taky :confused:
8. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
my jedem 24.5. do podolí ..jinak k mudrům nelezu
8. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
a proč je jako budíte ty děti když chtěj chudáci spát .. :sunglasses:
8. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
Šišulík už spinka,ale dneska se mu moc nechtělo ani přes den.Rozhodl se,že si se mnou bude povídat.úplně strašně piští.V životě jsem u žádnýho dítěte tohle neslyšela.Standa říká,že je střiženej s delfínem :pensive:
8. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
Musela ho vzbudit,aby mu dala najíst jinak by je nepustili z poro
8. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.