• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
standa psal,že mu zítra budou dělat testy na autoimunitu nebo co a já pojedu do velkoobchodu pro chlast do práce
9. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Leni vy už tam po těch kočkách snad šlapete kolik jich tam máte a co na to tvoje alergie?
9. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ami klíště neměl o tom bych na milion% věděla,protože by se každou minutu sledoval a měřil i teplůtku,aby se mu něco nestalo :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
já už nevim kolik jich bude ,ale hodně ..třeba to nepřežije ,už se to stalo víckrát ..na kočky alergii nemám ,jinak já kočky ráda nemam ,ale je mi jich líto ..asi tak..
9. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
zdravim ve spolek,
mam za sebou uzas vikend, penetrovali jsme, malovali a stale nejsme u konce. U konce jsem leda tak ja, pac me boli cely clovicek, ale da se to zit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aann - to mate teda veselo, manza v nemocce, ted jsi na vsechno sama, coz? jdu do hajan, zitra pokracujemem a pak do arbajtu. paaaaaaaaaaaaa
9. kvě 2010 ve 23:15  • Odpověz
Ami - gratulka k tetce :grinning: nedelnatko je super :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 23:16  • Odpověz
co Zlatice
9. kvě 2010 ve 23:16  • Odpověz
dobrý den dámy ,venku velmi nechutno jest :confounded: ,zalezla bych pod peřinu a nehla se odtud :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak mizim ,musim dneska dřív ,musim uklízet :angry: tak páčko a nezlobte :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
To je nějaká novinka,že je super mít dítě v neděli nebo co to znamená ?? :confused:
10. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
Mur-pro mě navíc byl jenom nákup do práce :unamused: Ještě že mám staršího syna...Musím se pochválit jak jsem ho dobře vychovala
10. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Leni tady je taky hnus.By mě zajímalo jestli bude nějaký léto nebo aspoň teplo
10. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
mě by aan stačilo kdyby bylo světlo :confused: ,celý dopoledne tma jak někde,špatně to na mě působí ,jinak mi to dneska šíleně rychle uteklo ,ale zase některý den v týdnu budu natahovat .. :rolling_eyes: za druhou kolegyni
10. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
ahoj a ahoj, jednou na pozdrav a jednou na dobrou noc :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
čus jdu na rychlo číhnout
10. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz
novýho nic tak sežeru pribiňáka a jdu to zalomit.
Tady chčije jako prase
10. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
čus koukam nic novýho ,tak to jdu zalomit do práce :rolling_eyes: ,zatim jsem do sebe zlomila chleba se sýrem a paprikou,včera jsem si zapomněla chleba doma na botníku a měla jsem sebou ovocné čočky ,tak padly za vlast kvůli hladu :confounded: a to jsem měla v plánu drobet zhubnout ..venku pokračuje nevlídno,jsem zvědavá co tam na mě čeká zasejc..vrátila se šéfka a s ní intriky jak prase .
11. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
mohl by tam přijít nějakej příjemnej fešák s pěknýma trenclema .. :dizzy_face: hned by se líp pracovalo :grinning: :dizzy_face: ,jestli někdo jen tak nakukuje ,tak by to mohlo i zmást kde pracuji což? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
tak se tu opatrujte z robátkama i bez nich a já mažu...do blbákova
11. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
ahoj, jen zdravim.
Leni - vsak my vime, kde pracujes, tak klid :grinning: ostatni nemusi vedet, ze tam visi i cervene lampionky :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Aann - vidis, ted se uroci vychova - kdyz mladej pomaha :wink:
11. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
jdu povasavat a udelat neco k obedu nez pomazu jak pise Len do blbakova - no u nas je to vice nez vystizny :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
čus jukám
u nás je blbákov doma

Leni myslíš nějaký pány....třeba jak jsou v tý reklamě na mrože :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
myslíš mrože jako nanuky? :confused: tak dneska tržba hnus a udělala jsem celou výlohu,jsem čekala ,že budou námitky ,prej se jí to líbí,zrovna tam natáčela televize ,takže dneska nebo zítra se tam bude vykvákávat vedle prodavačka z krámu a oni jestli jim chci taky něco říct ,já spocená ,nasraná, haksna figuríně nešla zaboha nandat,tak jsem s díky odmítla ,doufám ,že mě tam někdo nezabral,třeba jak funim a čumí mi kalhotky z kalhot :rolling_eyes:
11. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
jjo myslim zmrzku :wink:

budeš na nástěnce za nejlepšího zaměstnance měsíce :slight_smile:
11. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
na tu reklamu se musim tedy soustředit :confused:
11. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
dobré ránko všem ...nikdo mě nepůjde vyprovodit do blbákova? :frowning2:
12. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
koupila jsem si sekačku a je nějaká moc namletá ,je to je divný v hubě .. :angry: zlati co jizva už je cajk?včera jsem si vzpomněla na šimánka,že měl výročí
12. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
ta prodavačka od sekačky se nějak rozmluvila a říkala ,co jsou lidi za hovada sprostý..tak je to holky všude ,je to epidemie .. :grinning: :grinning: :grinning: já musim říct ,že trefim tak 2lidi týdně ,který mě fakt oprudí až.. všude :grinning: :grinning: :grinning:,jinak mě lidi nevadí ,mám ráda kontakt ..nemusí být zrovna fyzický teda :wink:včera mě tak lehce nadzvedla jedna bába , kupovala minulej pátek klukovi jeansy a že přesně ví číslo a nakonec tam byla asi předevčírem, že jsou dlouhý a jednala s šéfkou,já tam byla včera sama a ona s nima přišla na zkrácení a já se divim a ona si mi začla stěžovat na šéfku a ona mi tohle řekla a tohle řekla.. a já jí jenom říkam ,že at počká že se objednávali at vydrží jestli nepřijdou kratší ,že je nemám na krámu a šéfka přišla ...já tomu nevěděla hlavu patu ,jen mi bylo divný ,proč jí rovnou neřekla,at si počká ,protože se dělala ten den objednávka ..baba odešla a ona mi povídá ,že s bábou jasně vyběhla a ona se vrátila na zkrácení a já jí vyšla vstříc a to jsem neměla..baba vysílala ,,a pani mi tu říká ,že počkáme ,že je škoda to střihat ,když možná přijdou,, a šéfka se vykrucovala ,nechtěla být za blbou ,že jí to neřekla asi hned :grinning:,tohle byl normálně střed zájmu :unamused: ta baba mě tam dusila v pátek dobrou hodinu,tak jsem věděla ,že je konfliktní..jenže šéfka je to samý a ty dvě si nevyjdou vstříc ,ta chtělůa uidělat babě just ,jenže to já nemohla vědět..tak už víte proč tomu říkam blbákov?
12. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

posílám zdravici a hlásím, že bobánci jsou teď hodní, tak jdu pofackovat domácnost, neboť jsem měla včera 2 návštěvky a nestihla tady nic. Na půdě je zase kvantum prádla a tak...

Takže se tady mějte báječně, já se zase zjevím. Pááá
12. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj
Tetka Len je hodná,že si vzpomněla. :dizzy_face:
Jdu dneska koupit kaši už druhou noc se strašně budil a chci,aby se taky naučil pít z lahve.Je strašnej závislák a stačí,když si ho posadim na klín a hned se otáčí,že by chlastal
12. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.