• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ty jo sekačku z kaší bych si taky dala.Ale dobrou :wink:
12. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Leni nebuď udivená.To je naprosto normální -bohužel :pensive:
12. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
aan už je chytrej ví kde je ňaňa.. :wink: tak mi dneska šéfka potvrdila ,že je na mě šéf alergickej ,že už si toho všimlo více lidí..no mě to nepřekvapilo ,já to cítim taky ..
12. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
potřeboval by tam blondýnu bez názoru..to neni nic proti koníkovým kamarádkám ,vy mozek máte všechny tak kde má být ..naštěstí ,magorů mám kolem sebe mraky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
čau divošky, posílám zdravici a hudlana, ať víte, že žijeme. Včera bylo budulínkům 8 týdnů, letí to pekelně.

tak aspoň vkládám nové fotky, abyste věděli, jak se máme a jak nám to doma roste :slight_smile:
13. kvě 2010 v 06:33  • Odpověz
leni, tak to doufám, že nehážeš všechny blondýny do jednoho pytle, to by mě fakt mrzelo... i když já jsem peroxidová :grinning: to je asi tak všechno, co jsem dočetla. Kluci spinkali 6 hodin, ve tři chtěli napapat a já od té doby ne a ne usnout, tak tady straším na pc a odpovídám na resty v mailu... hrůza, ještě takových 60 hodin a budu mít maily vyřízený. Ale to asi klukům nevysvětlím. tak tedy pááá a zase hodím oko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 06:37  • Odpověz
zlatí dočítáš fakt zběžně ,páč bys věděla ,že jsem koníkovky ihned vyjmula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak kluci koukam zaberou celou sedačku :grinning:
13. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
všem přeju pěkný den!!!!!!!!!!!!!!!venku zase hnus fialovej,já na vás mrknu z práce ,ale nepíšu .. :sunglasses:
13. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
nazdar
máme třetí noc co nespíme
včera jsem da kaši ,,na dobrou noc" a Šíma se mě na ní pěkně vyprd

Zlati kluci jsou fakt úžasný na fotkách jsou jak jednovaječňáci
13. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
tak já už pěkný den přát asi nemůžu, takže pěknou dobrou noc :wink:

leni, to víš, manža teď na sedačce moc nepoleží :grinning:

aann, vždyť jsou každej jinej :grinning:
13. kvě 2010 ve 23:37  • Odpověz
zlati jo jsou každej jinej,jenom maj společnou zálibu v ležení na sedačce ..manžel nemá co ležet manžel má kmitat,dobře jsi to zařídila ,chválim :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
no, leni, zas tak to není, oni byli na sedačce, protože byl manža na pivku... :pensive:
14. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
myslela jsem to kmitání... i když on si připadá předřenej.. ale na druhou stranu krmí, přebaluje, povídá si s nima, houpe je v houpátku a tak. ale to, že je někdy na zabití, mu zůstalo... :confused:
14. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
no nic, jdu vyvenčit šelmu a zajdu za holkama do kavárny, aby věděly, že žiju :grinning:
14. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, moooc zdravím :wink:
Mamka už je doma, tak už je to všechno zase v pohodě - ufff :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
Zlatí, budulínci jsou nádherní a rostou jak z vody :dizzy_face: :grinning: Teď bych je asi od sebe už poznala, ikdyby měli stejně modrý tričko :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
Ann, koukám, že máš taky s manžou veselo, tak hlavně ať je brzy ok a doma :wink:
14. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
čus
Zlati na těhle fotkách mi to nepřipadá nebo už jsem fakt v prdeli.
Pomoc je ůžasná taky bych potřebovala :cry:

Kath-už je to v pohodě je doma,ale ještě musí na imunologii
14. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoj,
ḧlasim, ze ziju.
Aann - manza je uz doma? to je dobre :wink:
vypada to, ze u nas se zase dobre navraci, pac mamca je uz 2.dnem doma z nemocnice,nakonec to byla mononukleoza, ma dietu, ceka ji jeste vysetreni na stitku, laloky ma zvetsene,ale po hlase dobry, jeste jsem ji nevidela.
remeslnici skoncili v patek, od te doby malujeme, ale taky se to snad chyli ke konci. vypada to, ze po 9tydnech spani na zemi a zivote v bananovych krabicich si zase lehnu jako clovek do postele, vidim to napristi vikend, do te doby nestiham, v praci na pikacu a jeste druha smena doma :grinning:
14. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
ted varim jak pro armadu, pac musim toho meho nakrmit v poledne i vecer :grinning: a kdyz nedejboze v praci neobedvam, tak doma me ceka akorat prazdna lednicka :grinning:
ale vidim to dobre!

Kathy - jak je holka? klasifikace se blizi, co? CO vejlupci, nezlobi?

Len - jak jsi zvladla ten tyden sama v praci?

Zlati - kluci jsou prenadherni!!
14. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
za chvili to zalomim, dnes jsem bala v praci otekla jeste v devet rano, splasklo to az kolem desate, nemohla jsem se vubec probrat, chnus fialovej...ale jak jsem tak pozorovala lidi, tak jsem zdaleka nebyla jedina :grinning:
o vikendu makam, tak snad behem tydne,uzivejte volnicka..
paaaaaaaaaaaaaaaaaa
14. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
katy, to je dobře, že máš mamču doma. to se vždycky člověku uleví...
14. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
katy, oni jsou každý jiný, ale v určitý moment si jsou strašně podobní. můj táta si je pořád plete :grinning: a to moje máma říká, že jsi jde pochovat manžela, když drží Adámka :grinning: a tchýně zase chová svýho syna. Ukazovala mi fotky a je to on přes kopírák - myslím Filípek :grinning:
14. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
aann, tak už máš manžu doma, to je dobře, nedočetla jsem, ale pochopila, že se něco dělo. jj, pomoc je potřeba, ty dva dají zabrat, ale když se oba začnou smát, je to hezký :wink:
14. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
mur, dík :wink: a jsem ráda, že i u tebe se to lepší :grinning:
14. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
Hezký večer všem,
tak vám jdu říct, jak jsem dopadla dnes v CARu...., jak bych začala....., tak budu mít dlouhý protokol, puregon, ICSI...., ale až se uzdravím....totiž minulý týden mi zjistila dr. v moči vysoký počet bílých (červených též) krvinek, má jich být 14 a já má 39 :frowning2: !, což značí, že se mezi ledvinami a močovým měchýřem něco děje, ale zatím se neví co; ve čtvrtek jdu na sono břicha a ledvin, modlím se, aby tam našli jen to, co tam patří a nic víc :pensive: . Takže tak...., jinak mám depku, ....jinými slovy jsem psychicky a fyzicky v prd..i :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem se tak dlouho držela :pensive: . Do CARu se asi hned tak nedostanu....a jestli budu chodit po vyšetřeních, které nikam nepovedou, tak je z prominutím akorát na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Omlouvám se vám, že jsem vnesla do naší hezké pozitivní diskuse hnusný pesimismu, ale budu se snažit to příště vyvážit nějakým veselým pozitivním optimismem :wink: .
Ani jsem vás nedočetla..... :pensive: , ale už se mi zavírají víka...., tak snad zítra....jo zítra budeme mít navštěvu z Deutschland; tímto bych se chtěla Zlatovláásce omluvit, že budu asi několik hodin kur..t její druhou mateřštinu, ...věz holka, že za to fakt nemůžu :pensive: :grinning:
Opatrujte se a dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 23:17  • Odpověz
ahoj ami. teda, ty jsi ponocníček :slight_smile: Uvidíš, že až ti dají ledviny do cajku, tak budeš zase vesele píchat :grinning: a bude i po depkách. Jen hezky šprechti, já budu dělat, že to neslyším :grinning: a to, že sem píšeš, jak ti je, je snad normální ne? přece nebudeš jako blázen psát, že je všechno ok, když to tak není. ale zase bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
posílám všem sobotně odpolední zdravici a mažu na půdu, dokud divoši spinkají. :sunglasses:
15. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
tak ja se pridavam k negativni strane...dnes mne manzel poslal do pi.......ci .no ja jsem mu rekla ,ze je pocmarany sasek .... :grinning: a jsem v praci i s ovladacem na televizi,co asi bude doma chudak delat ..... :grinning:
15. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
nicmene asi to tak vypada,ze dnes bude ticha noc a i dalsi nastavajici dny.....
15. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.