• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
No jo, chlapi jsou zvířátka. Fan, třeba se tím uklidnil a teď bude líp :wink:
17. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Mur, ůplně jsem ti zapomněla odpovědět - vejlupci nezlobí, páč se bojí toho konce roku :sweat_smile: Jinak maturity máme v plném proudu.

Tak mě napadá, co starší mlaďoch Ann, kdy mu máme držet palce na ty zkoušky dospělosti :grinning: ?
17. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
úplně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
no ale je to smutne...koukal na ty analy.matka ze synem..a takove ty macate ,prsate....a pritom me rika ,ze mam velkou prdel....no nechapu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
jinak ja stojim na miste .apolinar ma prazdniny a pichat se tedy zacne az tak v rijnu...
17. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
ty jo maj prázdniny? nějak brzy ne? :rolling_eyes:
17. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
čau děvuchy jdu vás pozdravit
Dneska ten můj sprateček spapkal 3 lžičky kaše a vždycky se u toho zaklepal jak drahej pes.Chůdě moje malý nejradši bych mu dala do packy párek ten by mu šmakoval :dizzy_face:

Kath-jde maturovat jako poslední.Je z toho fakt nadšenej.Takže příští pátek budu v delírku.Jen jsem se zeptala jestli k němu nedali nějaký šroty :wink: prý ne,ale znáš to,musí mít kliku i na otázku.já už byla ve stresu,když chodil domu s tím kolik lidí nepustili k matuře
17. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj, tak kluci spinkají a my koukáme na televizi :wink:
17. kvě 2010 ve 23:33  • Odpověz
fan, aspoň víš, co ho nabudí :grinning:

leni, co tě na tom rozzuří? :astonished:
17. kvě 2010 ve 23:34  • Odpověz
aann, to bude ok, když tě k matuře pustí, tak je velká pravděpodobnost, že ti to dají... :sunglasses:
17. kvě 2010 ve 23:36  • Odpověz
tak já končím, přeju dobrou noc. páááá :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 23:37  • Odpověz
čus ženky..mě na tom zlati rozzuří to ,jak ty pipky důležitě zíraj do kamery a předváděj se jako nány a doma to snad chce pak taky tak ..se mnou to ani nehne ,jsem divná :confused: :pensive: ,se mnou hne už jenom výplatní páska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,aan tak prdelkovi nejede káša ? tovíš jiná konzistence ,však on tomu přijde na chuť :wink: týjo tak mladýmu přeju hodně štěstíčka u zkoušky z dospělosti.
18. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
18. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Ann, tak to budu mlaďasovi držet palce, hlavně aby si dobře vytáhl. Ale Zlatka má pravdu většinou, když se dělá čistka před maturou, tak pak ty co pustí, to snad dají :wink:
18. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
kuk, přeju dobrý ráno. dneska mě čeká návštěvka, přijdou rovnou 2 kámošky, štěstí, že máme 2 děti, aspoň se o ně nebudou prát :grinning: tak já to tady jdu pofackovat, ať se nemusím stydět :grinning:
19. kvě 2010 v 06:39  • Odpověz
nazdar Maruny co tady novýho?
19. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
k matuře jich nepustili dost,ale taky minulý rok od matury idost vyhazovali.
No musí se šrotit a mít i kliku na otázku.Když jsem ho slyšela,že se učí nějaký mongolský řeky......tak jsem si pomyslela k čemu mu taková debilita bude.........no ale bylo to i za nás
19. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Zlati pozdravuj kámošky
Ted už kluci začnou něco dělat...to vám začne do,, sajgon" :confused:
19. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
jinak už mi z toho počasí fakt mrdne

Leni co práce?
Kath-čekáme mě nákup chlebíčků a dortíků k matuře :grinning: To budete mít taky týdenní žranici :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
Zdravim vsechy z prace,,,tak zitra jdu na krev a 26 na ultrazvuk a snad i na pruchodnost vejcovodu....jak se to dela_? doufam,ze to neboli ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
čus Fan
neboj,dělaj to pod narkózou-laparoskopicky a pouští do vejcovodů tekutinu -takhle to dělali mě před 10 lety tak možná se i něco změnilo :unamused:
19. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
Tak to me delali v pronatalu...no nechapu proc to chteji delat znovu...no zavolam tam ...a poptam se ..
19. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
bre odpolednicko, profrcela jsem vas rychle koukam prehanky vsude, ale Fann u me zabodovala s ovladacem a nasledne shlidnutim stranek :grinning:
u nas jsou malovaci a uklizeci prace ve velkem dojezdu nebo rozjezdu, vyradim se o vikendu.
Leni - ta vyplatni paska taky dobry :grinning:
19. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
u me prehanka max pracovni, dnes me tak vytocila kolegyne, ze jsem se trikrat vytratila z tela a zase se do nej vratila :angry: kravka jedna
davam si predsevzeti, ze priste budu chytrejsi a nenecham se zatahnout do sporu.

Ami - bude lip, holka, uvidis!

Fann - ty pujdes k apoli?

taky jej zvazujeme, tedy az nekdy..ted na to nejsou koruny a ani nalada. co adopce - pokrocilo to nejak?
zatim pa
19. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
pocasi vylozene kvetnove, jdu to zalomit k telce :grinning:
19. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
Jo, Aann - matura - to pak budou oslavy!! :sunglasses:
19. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
autor
Ja jsem u apolinare byla ,musim ted zase delat testy a pichat se bude az tak v rijnu.
..adopce ...no ted se jen ceka na to ,az se nekdo narodi... :wink: ..jinak ja se dnes taky vytocila ...thajky mne serou ..otviraji si hubu ..ale to je prejde az zjisti,ze se bodou strahavat prachy :grinning:
19. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
jinak vse ostatni je ok....teda aspon se zda ,ze je ...
19. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
jo, kdyz se sahne na prachy - to je clovek uplne jak v rausi :angry:
19. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
holky - shanim stojan na kytky, ne takovy ten ratanovy, spis teleskopickou tyc od stropu po podlahu - poradite nekdo? uz pres hodinu sedim na netu a nic moc jsem nenasla...
chtela bych kytky pres celou stenu.
diky moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.