• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
to už snad podržej
23. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz
já se dívám mezi prstama
23. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz
a už je to ok
23. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz
tak já jdu rychle spát.Chlapi se začnou vracet z hospod a ten třetí to má otočený a bude chtít napít
23. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
nazdárek :wink:
24. kvě 2010 v 00:14  • Odpověz
tak Filípek třetí třetinu prokňoural. pak jsem byla venčit, teď jsme dokrmili Adámka a já jdu taky do hajan. papa

P.S. jo, kdybyste nevěděly, tak jsme MISTŘI SVĚTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 00:16  • Odpověz
Ahoj holky!
Včera jsme slavili s manžou ten úspěch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ty následky- dneska jsem jak přejetá buldozerem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde jsou ty časy, kdy jsem pravidelně pařila a hned jsem se zregenerovala :sweat_smile:
24. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
Dneska celé odpoledne jenom polehávám, ještě k tomu to deštivý počasí - no nic,moc :confused:
24. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
zdravim mistryne :grinning:
koukam tady se ponocovalo :grinning:
ziju, stale uklizim a zarazuju veci, je mi fajn.
Leni - nemas nahodou po kontrole v Podoli? ted me to tak napadlo..
no jdu zase do sanoniady, pokoukam kam co zalozim :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
holky, ty vase komentare v noci :grinning: :grinning:
fakt narez :grinning:
tak pa
24. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Kathy - at se brzo zregenerujes :sunglasses:
24. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
čus
už asi hysterčim z toho počasííííííí
25. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahoj, tak už jsem to zase já, vyspalá a zregenerovaná :wink:
Tak všem přeju krásný den :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj Ann, já taky hysterčím, počasí je hnus, je tma, pořád musím svítit :confounded: Ale co naděláme, věřím, že alespoň červenec a srpen bude pěknej :wink:
25. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
jenom červenec a srpen?????? vždyt jsme přesně půl roku topili tak čekám,že aspon 4 měsíce bude teplo
25. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Ann, tak to nemyslím, pak bude ještě krásné babí léto - září, říjen :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
teď jsem byla na obědě a krásně sluníčko vykukovalo z mraků - škoda že jen na chvíli
25. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahojky, zdravím, dneska jsem se nedostala na pc a teď mi už padají oči, takže dobrou a zítra dočtu. pááááá :wink:
26. kvě 2010 v 00:30  • Odpověz
ahoj holky!
posílám hubana Filípkovi k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz
Filípkůůů,teta koníková ti posílá pusinku na prdku :zipper_mouth:

Jinak je tady hnusně,že by se člověk posr.. :rolling_eyes:
Jakubovi už se to blíží tak je nervní jako prase........takže mizim na celý hnusný den
26. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
ahooooooooooj

Fiiilovi vse nej nej k svatecku!!!!
26. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
v rychlosti zdravím ,na všechny myslím,nejde nám zase net ,technik se ještě nedostavil,Filípkovi posílam pusinu na druhé hýžďátko.. :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz
ahojky, Filípek děkuje :wink:
26. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
tak konečně net zprovozněn hurááááááááááá,nějakej problém z IP adresou
26. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
ahoj Leni :wink:

tak mě to tady funguje celkem ok.
26. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahoj my máme věčně s nima problémy..ale už je to gut a doufám ,že na čas klid..spravili to na dálku.. :wink:
26. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
jinak holky na genetiku jsem se prostě nedovolala ,takže tak..nic nového
26. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
hezký večer všem :grinning:
ahojky len, vítam tě po "letech" :grinning: , to je na prd, když nejde pc, viď?
U nás momentálně nefunguje wc :angry: , jsem se rozhodla, že tentokrát ho opravovat teda nebudu, už tak dělám skoro všechny mužské práce :pensive: , takže přišel opravář, známý drahého, představte si, že je to instalatér, který montuje plynoměry a on nám přišel opravit wc!!!!!! Doufám, že nebudu mít u zadku zabudovanou nějaký plynovod :grinning: :grinning: .
Jinak též ještě jednou gratuluji Filípkovi k svátku!!!! Koukala jsem na fotečky, Zlati :wink: , to není pravda, že už jsou tak velcí :confused: :confused: :confused: . Já jsem si přece chovala takové malinkaté miminka :dizzy_face: :dizzy_face:

Aann, můžeš poslat taky fotku Šímy, párkrát se nedostanu na koníka a on půjde do 1. třídy :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
ahoj Kathy, u nás je taky hnusno, kdyby aspoň nepršelo :pensive: ...
ahoj Mur, prosím tě, když jsi v tom uklízecím maratonu, mohla bys přijít i k nám :wink:
26. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
ami, Filípek děkuje :wink: jen prostě hodně vyrostli. letí to jako blasen... dneska jim je 10 týdnů...
26. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.