• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mur, teda, to tě lituju, takový práce, ale zase budete mít krásný doupátko :wink:
26. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
zlati koukala jsem na fotky a na některejch jsou si kluci ale děsně podobný ,nevěděla bych kterej je kterej ..zatim si vystačíte z jednou postýlkou vid?
26. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
leni, kdepak, každý je jiný :grinning: a s tou postýlkou to pomalu začíná být na knap. v obýváku už je dávám do jedné málokdy. spíš druhý leží na gauči nebo oba - jak je vidět na té jedné fotce. a na noc to ještě jde, když sebou ještě nemelou, ale až se začnou mlít, bude po společném spinkání...
26. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
leni, já je zítra popíšu, abys věděla, kterej je kterej :grinning:
26. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
ahoj :grinning:
ja psala elaborat, ale neodeslal se mi :angry:
26. kvě 2010 ve 22:41  • Odpověz
Zlati - to jsem zvedava, jak je popises :sunglasses:
26. kvě 2010 ve 22:41  • Odpověz
jdu zalehnout, i kdyz jsem tady ted malokdy, tak na Vas myslim...
aneb blizi se nam rocni vyroci srazu - neudelame dalsi? v blizkosti Zlatky - aby mohla odskocit nakojit?
26. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
tak brou, brou vsem
26. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
čus neříkam že na všech ,ale na některých záběrech jsou jak jednovaječný..a jak koukam ,fakt rozdíl nevidim ,tak jim příště písni na čelo začáteční písmenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,aan byla včera za pokupkami ,tak koukam ,že jí to nějak zmohlo a nepřišla..jinak jsem dostala maila na test z ČJ a to jsem ani vladísovi neukázala co mi vyšlo ,ale ty slova co tam, byly jsem v životě neslyšela,jsme se učili asi okrajově :confused:
27. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
čus neříkam že na všech ,ale na některých záběrech jsou jak jednovaječný..a jak koukam ,fakt rozdíl nevidim ,tak jim příště písni na čelo začáteční písmenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,aan byla včera za pokupkami ,tak koukam ,že jí to nějak zmohlo a nepřišla..jinak jsem dostala maila na test z ČJ a to jsem ani vladísovi neukázala co mi vyšlo ,ale ty slova co tam byly jsem v životě neslyšela,jsme se učili asi okrajově :confused:
27. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
nazdárek
co tady novýho
včera jsem celý den ,,šopovala",ale brutálně
27. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
jéé návrat stracený dcééry nebo jak se to říká...

no a já když jsem řikala,že jsou kluci někde stejný tak jsem byla za krávu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
to víš,že jsou z nějakýho pohledu stejný... :wink:

Leni tak co ta genetika??
Mur potřebovala bych taky vygruntovat...doma lezu se Šištičkou po čtyřech nic neuklízim,abych toho staršího chlapce nerušila při učivu....jinak je úplně v prdeli a řiká,že nic neumí a že na to sere.
Ami-hodim fotečku.Je už velkej kluk.Včera ležel na zemi na zádech za 5 min jsem přišla z koupelny a ožíral nohu od stolu
27. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
ahoj genetika nic ,nedovolam se prostě ... :rolling_eyes:
27. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahoj Len,
s tou genetikou jsou problémy snad všude :unamused: Mě teď poslali pozvánku, aby mi řekli výsledky.
27. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
Ann, a co si vyšopovala :dizzy_face: ?
27. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
tak jste mě navnadily ,jdu si udělat šopáček...mnamy ...
27. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
no kathy ale jako že se tam nedovolam ,abych se objednala to je teda maso :rolling_eyes:
27. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
U nás to bylo to samý, nezvedaj telefon a dokonce se mi stalo, že ho zvedli a hned položili - sviňky jedny :angry:
27. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
Krásné ráno!
Ann, držím palce i malíky tomu tvýmu velkýmu chlapečkovi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: A ty se matko nestresuj, ať nemá Šíma slabý mlíko :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 07:43  • Odpověz
Ann, a dej pak vědět :wink:
28. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz
aan taky držim synkovi pěstičky ,at se pochlapí..a souhlasím s kathy ,odnese to šimánek když se budeš nervit,nebo se ti vrazí mlíko do hlavy a už se s náma nebudeš bavit :pensive:
28. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
čus jdu dočíst

Hned na začátku vám řeknu,že jsem nervní jak prase
28. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
jéééžiš čtu včerejšek a místo ztracený jsem napsala stracený.....to jsem ale hlupaňa....sorry
28. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
Kath-pro mě dvoje džíny,triko a takový šato-nátělník :wink:

Ale šimánek co dostal :pensive: maminka se zbláznila-takový mix od všeho co se mi líbilo i s klóbrcem na léto-jestli teda nějaký bude
28. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
Leni já už to mlíko mám vražený asi až v prdeli
už jich 5 vyrazili
a ted je chůdě asi už na potítku
28. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
vědět dám určitě....tak nebo tak
28. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Ann, teda ty si šikulka - 2 džíny - to je mů nejhorší nákupní sen, málokdy máš štěstí, že mi nějaký na tu moji obr prdel sednou
a šatonátělník by se mi taky líbil - budu muset taky zase vyrazit do Prahy na nákupy :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
teď mi psal Jakub,že je to v prdeli,že do školy přišla inspekce kvůli těm kravam co to neudělaly ve středu.
No tak to chudáci musí být úplně na mrtvici a já taky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Ann, no to je teda vopruz :unamused: Ale já si myslím, že se učil, do školy chodil a kluci vždycky tu maturu zvládají líp než holky, neboj, to dá :wink:
A kdyby náhodou, tak se svět taky nepo..re
28. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
pořád nic

to víš,že se učil,ale znáš to :pensive: :pensive: a ještě když jim tam brnká na nervy inšpektór :rolling_eyes:
28. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
pomóóóóc to je děs.Takovýhle nervy jsem snad neměla ani u jeho přijímaček
28. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.