• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ann, nebóóój, ten brnká na nervy víc kantorům, za chvíli budeš už snad vědět, ne?
28. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
jupíííííííí dal to :wink:
28. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
No super :wink: Gratulace největšííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uf, to byla fuška, jsem se z těch nervů taky opotila :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
U vás bude dneska veselo, co? A jediný střízlivý bude Šíma :dizzy_face: Ikdyž :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
díky za gratulaci tu předám dál........
já se vožeru po neperlivce,ale myslím,že dám lehký stříček,ale sama samotinká.
Jakub zahlásil,že když to udělá tak bude celý víkend v transu
28. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
no to se mu nedivím :wink:
28. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já taky.Myslím,že slavnostní véču nechame na nedělní oběd.
Já jsem štastná,že už mám všechno za sebou.Tak ted mě čeká ještě jeden lump
28. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
Aann - tak ma uspesne za sebou :grinning:
gratuluju a hura do zivota :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
Mur-Díky za Kubajze.To bude sodoma gomora už odtáhli chlastat
28. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
aan tak hlavně ,aby se vrátil v pořádku dom a jinak je to jenom jednou za život ..tak jsem přišla domu z práce a z voleb ..a jdu i zítra ,šéfku skolila blijoza a seroza
28. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
ahojky holky:grinning: ,
Aann, gratuluju Kubovi ke "zkoušce dospělosti"....tak už to máš za sebou :wink: , no jo, zapít to musí....takové stresy je nutné vyplavit :grinning:
28. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Len taky jsem mu dávala takový rady a ještě jeli hodit škrpálem do centra Prahy-dovedeš si představit ty jeho ksichty.........jáááá víííííím mamiiiiii

Ami vyřídim díky.A ten měl mega stresy Co nový výsledky?
28. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak jsem si odskočila umýt nádobí..., u nás nic nového, wc je konečně opravený...no opravený :unamused: , zatím je "ve zkušební době", tak doufám, že ji zvládne :pensive: . Jinak já hřeším. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jsem před fujtajblema, ale tolik sladkého jsem nesnědla ani nepamatuju :frowning2: , navíd drahý má zítra narozky a já jsem nebyla schopná vymyslet originální dárek, tak jsem objednala "krtkův dort alias banánová bomba" u Hájka (já na to domácí pečení moc nejsem :pensive: ), a to teda bomba je :confused: , jsme ho už raději dnes ochutnali, že....., co kdyby se do zítra zkazil :grinning: .
Aann, dle posledních dnešních výsledků mám v moči bakterie, ale prý je to na hranici, po fujtajblích a při potížích zase přijít...., no takové močení středního proudu do zkumavky na poprvé je pro mě nyní naprostá "brnkačka", bych se tím mohla živit :wink:
28. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ještě jsem se vás chtěla zeptat, prý si mám udělat brusinkovou terapii......předpokládám, že to bude formou nějakého čaje.....nevíte, jestli se dá něco takového koupit v bylinkářství nebo v lékárně? Urinal mi nepomohl :unamused: , slazené brusinky jsou dobré, ale toho cukr je tam ažaž, :frowning2: .....Tak kdybyste měly nějakou dobrou babskou radu, budu váááám mooooc vděčná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
brusinky jsou i v tabletkách ,nic levnýho ,pár pilulí ,ale pomáhá to
28. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
jináč jsem v bille zahlídla i sušený . :wink:
28. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
jéé díky len, v bille a kde? tam jsem narazila jen na ty slazený :pensive: . Na ty tablety se zítra zeptám v lékárně...., s tím počítám, že to nebude láce, já je neviděla tady růst, všechno je to dovoz z Ameriky :frowning2:
28. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
jak se vůbec máš? Furt v práci? U vás řádí střevní chřipka - to že ta šéfka má takové příznaky :wink:
28. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
kolem 200,-stojí ty tablety ,ale fakt pomáhaj :wink:
28. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
prej řádí ,tak nevim co jí je ,ale vypadala zeleně když došla do práce..tak se mě jí zželelo a vzala jsem to za ní..ani jsem moc nepindala a stačila jsem i vyhnat vladíse k volbám..bylo to směšný tam 20sedících lidí a nikde ani noha a oni se tam tak líně protahovali ,asi je už bolela prdel..
28. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
tak jdu chrápat,ráno vstanu dřív a musim ze sebe nejprv udělat člověka ..měla jsem v plánu být neučesaná v teplákách u kamen s kníhou ..takhle musim ráno do sprchy ,namalovat si ksicht,nasadit úsměv a jít ..
28. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
Koukám, že jsi též na ty dobré skutky :wink: , jestli se ti zdám ironická, tak jsem :frowning2: , já bych v práci už pro nikoho ani prstem nehnula, jsem se pěkně spálila :angry: .
To je dobrý džob být v komisi.....
28. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
přeju dobrou noc a zítra ať ti to rychle uteče :frowning2:
28. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
ahoj, jsem nějak nemožná a nechodím sem, tak mi to odpusťte, snad se brzo polepším. dopadá na mě spánkový deficit a přes den se snažím být s klukama co nejvíc venku. takže zatím papíček a zatím dobrou noc :wink:
28. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz
ahoj
Tak dítě se mi ještě nevrátilo,ale ve 3 ráno nahlásilo,že spí u kámoše

Ami taky bych radila brusinky v tabletách.A v Tescu je maj sušený,vážený :wink:
Jinak bych se v práci taky na všechny vysrala.............ale ono se to radí :unamused:
29. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Ami-http://www.celostnimedicina.cz/zanety-mocovych-cest.htm
nebo v Krakovský je super bylinkářství
29. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj!
Ami, taky mám vyzkoušený tablety s brusinkama, napsala jsem ti IP :wink: Moje mamka je brala na nějakou hnusnou bakterii, kterou měla v močáku a nezabírala na ní žádná antibiotika, tak jí urolog doporučil taky brusinky v tabletách - brala je 3měsíce v kuse, pak šla na kontrolu a ta bakterie byla fuč :wink:
29. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojky, moc vám všem děkuji za tipy....., tablety si určitě půjdu koupit, včera v večer jsem brousila po internetu a objednala jsem si přípravek složený z bylinek, jmenuje se to Diocel Biominerál, dneska jsem si koupila brusinkový čaj a terapie může začít :grinning: :grinning: . Dneska nevytáhnu ani paty, jinak bych se někde poč...la :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mimochodem ten záchod selhal, takže dneska odpoledne oblíkám montérky a fasuju hasák... :pensive:
Aann, to máš hodné dítě.......ve 3 ráno :grinning:
Jo, nečetly jste někdo knížky od Monyové? Jestli ne, tak doporučuji, jsou super :grinning:
Zlati, to je dobře, že kluky venčíš :grinning: .......
Teď jsem si vzpomněla, že Mur psala o dalším mecheche, tak já jsem taky pro :wink:
Zatím se mějte :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
čus zase je tady hnus

to mám básnický střevo :confused:
30. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
čau Ann, u nás je taky zima jako v riti a ani se mi to nerýmuje :unamused:
30. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.