• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
:grinning: :grinning: to nevadí.Je to k nakakání
Tak jsem dopsala jideláky do práce a jdu koupat tak zatim
30. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
zdravím..aan ty i vymýšlíš jídla ? vy tam i vaříte?jsem myslela ,že je to nějaká kantýnka a ty jedeš ve velkém čéče..to zírám na šikulku.
31. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
to byl zase víkend ..nic se nestihlo a počasí na posrání,doufám ,že si to vynahradim příště ,mám rozmalovanou chatu ..vladís chtěl pobíjet dveře a koupil si nějaké špatné cajky na to ,tak zase nic .. a mě to neschlo hýml.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale už mi chybí jen kousek a budu mít meruňkové podkrovíčko,tuhle barvu já můžu :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
jináč žádanku na genetiku budu mít z caru ,ale zase mi to nikdo nebere ..já to nechápu ,znova jsem koukala na net ,je to číslo k objednání a nic ..
31. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
čauves
Tady je zas tak hnusně :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Len- cca 30 míst k sezení
A nejde domluvit,že by ti tam zavolali z caru? Nebo se na ně vyser a jet do Práglu,ikdyž je to dál,ale už bys byla 3 neděle objednaná
31. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
čus aan ,tak to bych po nich asi chtěla už moc..ty bláho to jste docela pěknej podnik a kolik máš zaměstnanců?
31. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: jednu holku-sebe ( ted teda Standa) a ráno uklízí ruslana
jdeme dneska na kyčle - snad naposled :rolling_eyes:
1. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj :wink:
Ann, tak ať už je to dneska s kyčlema naposled, držím palce :dizzy_face:
1. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
A holky kupte dneska něco klukům ke dni dětí :sweat_smile: :grinning: Tetka posílá pusu :wink:
1. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
to všechno zvládáš sama?ty bláho klobrc dolu ,tak aspon nemusíš nikoho platit,včera mi skončila zkušebka nikdo nic neřikal,tak uvidíme ..tak at máte nožky jako srnka.. :dizzy_face:
1. čer 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahoj Len, tak to je dobrý,ne? Už jsi stálý stálý zaměstnanec :wink:
1. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
asi prd velebnosti..smlouvu mám od 1.3. tak to je vlastně dneska .. :rolling_eyes: kdyby furt neměl šéf kydy tak mě to ani nenapadne počítat..
1. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
to je zase hnus venku ,dětí chodí s batůžkama a v nich nacpané pláštěnky chuděry ,to se jim ten den dětí moc nevyvedl
1. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
kathy a tobě něco zjistili na genetice?mě jenom zajímá jestli nemám tu trombofilní mutaci a jinak co můžou zjistit ,prd
1. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
Zjistili, je toho hodně, co můžou zjistit, pokud nemá někdo z vás problémy se srážlivostí, tak ti mutace trombofilní ani nebudou zjišťovat.
1. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
mám to napsaný v žádance ,mutace všech stavů.. :confused:
1. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
vzhledem k věku už ty mutace hrozí ve velkém :pensive:
1. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
hoj devuchy, prdolkum ke dni deti hudlana a vse nej - nam aspon lepsi pocasi :dizzy_face:
jdu zasadit kytii, manza uz je nachystanej s hlinou, tak zatim papa, vsechny zdravim
1. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
můrko tak to pěkně zahrabte ,taky bych se dneska zahrábla do peřin ,za půl hodiny mizim ..
1. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
zdravím kočky :wink: dneska jsem si dala Petřín a od té doby tady poletuju. za chvíli dorazí naši, tak ať to tady není jako v chlívu... :astonished:
1. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
Len,aha, tak když to tam máš napsaný :wink: , mě to třeba vůbec nedělali :confused:
1. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
Ann, a co ty kyčle?
A co vůbec oslava dospělosti :grinning: ? Zvládli jste to všichni ve zdraví :sweat_smile:
1. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
též všechny zdravím a dětem a všem, kdo se trošku dětmi cítí :grinning: , přeju vše nej k dnešnímu zbytku svátku!!!!
1. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
čus tady je hnusně,že by se člověk posral

tak co tady novýho?
2. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
tak na kyčlích jsme byli naposled a gut.

šiška tam byl se třema stejně starýma klukama,který se neotočili pomalu ani na bok a šiška se tam předvedl v plný parádě jak se otočí na břicho a klečí na kolínkách.No byla jsem za starou,pyšnou matku :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
Kath-koupila jsem gumový,chrastící leporelo
2. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
Len-musim platit :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
jinak dneska asi budem čumět z okna jak prší

Kath-oslava dospělosti proběhla v klidu
2. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
zdravím všechny ... :dizzy_face: gratuluju k nožičkám :dizzy_face:
2. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
Ann, tak to potěší u srdíčka, viď? Že byl Šíma šikovný artista :wink:
Tak kyčle super, skvělá zpráva :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.