• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Jinak u nás je taky hnus a hlavně zima, jako v prdeli eskymáka :unamused:
2. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ani mi nechce uschnout prádlo :angry:
2. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
já ho ani ven nedávám ,by dřív chytlo plíseň :grinning: tojo kathy na jihu hlásím jak v prdeli ledního medvěda :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
tady na středu zima jak v prdeli eskymáka i medvěda.
na víkend hlásí supr póčo ta uvidíme

prádlo mi taky neschne tak jsem zase dala věšáky dovnitř.hrůza hrůz
2. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
No holky, kde jste? :confused: že by jste zamrzly :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
potřebuju poradit, co koupit neteři k 3. narozeninám - jsem úplně dutoš
3. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
Jinak mě zima donutila žehlit s láskou :grinning:
3. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
A teď jsem koukala na předpověď a snad se zítra a v sobotu trochu ohřejeme, jupííííííií :dizzy_face:
3. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
čusííík
u nás v 8 večer prokukovalo slunce -jupííííííííííí

Kath-to je jasný-panenka
3. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
taky souhlasím s panenkou :wink:
3. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
Krásné ráno :wink: U nás svítí oskar-hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 07:01  • Odpověz
Dík za radu - zkusím nějakou nánu vybrat :slight_smile:
4. čer 2010 v 07:01  • Odpověz
čus
vypadá to,že bude asi pařák
4. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
hlásím se po genetice,v papírech napsáno ,že jsem orientovaná a bez známek vývojových vad a zbytek krev :grinning: ,když jsme dosedli pan doktor povídá ,tak tatínek si sedne na pravo,já mám svou oblíbenou tuniku a pravda vypadám tak na 5měsíc ,nu což se dá dělat že? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak jsme si to hned na začátku vyjasnili ,že do toho mega pupku potřebuju teprve něco vyrobit .. :grinning:
4. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahoj Len, tak vidíš, nakonec jste se tam dostali :wink: A kdy budou výsledky?
4. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
výsledky do měsíce,vid
4. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
Leni dávali jste oba jenom krev,vid?
4. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
zdravim pri patku, to je ale super pocasicko, coz? tesim se na vikend, mam volno, tak budu neco malo doma pacifikovat a hlavne grilovat a uzivat slunicka :wink:
4. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Aann - co vubec mladej - jake byly oslavy? a jak dal - bude mit prazdniny nebo makat, pripadne dalsi studia?
4. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
Len - kdy budou vysledky? za mesic? co pak dal? sup dalsi ivf?
4. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
tak me napada, jak si asi vede Fan - uz stimuluje???
4. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz
Kathy - jak u vas provoz o prazdninach? mate taky volno?
Zlati - co pasaci? jak si zijete?
Ami - chodis jeste na ty vikendove seance?
4. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
jednim okem koukam na Krause, popijim dvojku dobreho vinka, navarila jsem na nedeli aspon polivku, abych pak mela klid. Pradlo mi hezky schne na balkone, je mi blaze.
Jinak muzik uz mohl makat, ale nedohodli se financne, neverila bych, s cim muzou firmy prijit - to snad ani nevezme kluk po skole, natoz s vice nez dvacetiletou praxi :angry: ta :angry: k zkousi dal, uvidime
4. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
uzivejte vikend.
jinak bych se chtela zeptat, jak moc je vazne, kdyz je holka cca v 18tt otevrena uz na 2prsty, ma to kamoska a ma z toho bobek, vsam vite.
diky papa
4. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky!teda to počasí je žužo - akorát jsem se trochu osmahla - holt jsem chtěla toho sluníčka urvat co nejvíc :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
Tak krásný zbytek víkendu a načerpejte co nejvíc energie ze sluníčka :dizzy_face:
6. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
mur to je pěkný jak píšeš bez háčků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej pasaci,tak to budou buď pasáci ,nebo pašáci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,holky my jeli hned po práci na chatu,tak už jsem nebyla ,jo výsledky za měsíc,brali oběma krev a dotazník ,nakresila si rodokmen ,ale nic na dlouho,jen co sourozenci ,děti a rodiče a u Vládi to samé,zato pohovor s dokym to byla estráda ,nikdo mi neřekl ,že je nějakej nemocnej,dělá nepředvídatelné pohyby,jezdil na židli sem tam ,pak prásknul do stolu ,papíry lítali a mezitím vysvětloval ,musela jsem se staršně soustředit ,abych mu rozuměla o čem mluví,,jinak byl hrozně fajn ,já musela koukat na zemm ,páč se mi chtělo z toho ohromení strašně smát ,hlavně když jsem viděla zděšeného vladíse,to jsem nemohla a nakonec vladís řekl ,že vůbec neví o čem mluvil a že sám nebyl geneticky v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,doky je dobrej akorát doufám ,že on sám neprovádí amniocentézu ,kterou mi hnedka nabízel,až se to povede ,páč to bych mohla domu přijet třeba bez oka..
7. čer 2010 ve 04:51  • Odpověz
čau
no ty jsem ale velký ranní ptáče
Kdybych nevěděla,že jste na genetice tak si myslím,že popisuješ návštěvu u psychiatra
A co řekl Vládisovi

Jinak čau holky
Kath jsem na tom stejně ramena,ruce,záda.Hlavně,když jsem byla s tou pihou tak se mi dr ptala jestli nelezu na sluníčko.Ta kdyby mě ted viděla :pensive: A to už se nesmažim tak jako dřív

Mur tak na 2 prsty asi nic moc.A celý těhu proležet bych jí teda nepřála
7. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.