• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj :wink:
Len, to je teda super historka z genetiky :grinning: :grinning: :grinning:

Ann, svědí mě dekolt, pupek a ksicht - jsem dneska byla v práci za červenku, ale hlavně že svítí :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teď si dávám obklad z kysaný smetany. A to jsem se přitom mazala 12 :confused:
7. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
kath tak to sis teda dala :pensive: Měla sis namatlat panthenol.ta smetana vytáhne snad jenom horkost,né??
7. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
Já jsem patlála matlála snad všechno - začala jsem panthenolem a skonšila smetanou, ale asi to zabralo - už to skoro necítím
7. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
Když jsem dneska nemohla na slunce, tak jsem byl za hospodyňku- umyla jsem teda jenom jedno okno balkonový, ale i tak to byla fuška :sweat_smile: , a žehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
7. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
ahoj ve spolek, já mám taky obr radost ze sluníčka :wink: jen na něj nelezu, miluju ho ze stínu :grinning:
7. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
ahoj katy, jsme se tady minuly, co?
7. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
mur, tys to tady všechno vyzpovídala :grinning:

tak pašáci budou mít už 12 týdnů, jsou báječní, krásně papají a spinkají a když se potentujou, tak se na mě smějou, když se jevím nad obsahem plínky :grinning: už to jsou velcí chlapíčci, teď jsme s nima každý den na zahrádce a oni pozorují, co se dá. Já se snažím nějak všechno stihnout a jsem z toho v řiti, protože nestíhám lautr nic... a pak udělám i takovou blbost, že si koupím časopis a stresuju se, že ho nemám kdy číst, tak si ho nosím na wc... :confounded: ale to si nestěžuju, budu muset zrychlit a vyeliminovat pouze potřebné :grinning:

7. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
leni, určitě mur myslela pašáky :grinning: :grinning: :grinning:

aann, hezky jsi to trefila, ale možná to byla psychogenetika :grinning:
7. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz
no nic, chlapíčci spinkají, tak já jdu taky, abych nebyla mrtvola. páááá a někdy zas :wink:
7. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
ahoooooooooooooj

no Leni, to byli pašáci :grinning: spravne, jak pise Zlatule :grinning:
to vis, to psani je tak pro mne nejpohodlnejsi :dizzy_face:

pekne jsem to vyzpovidala, to mas recht, ale nic moc odpovedi :slight_smile: u nas po vikendu, navstevky se vyvedly, dokonce jsme byli "nad plan" i na grilovacce u znamych a taky to bylo fajn. Doma jsem za sobotu stihla takovych veci, jako uz dlouho ne,mam ze sebe dobry pocit :sunglasses: a hned v nedeli jsme se stacila vykropit, ale to az v pozdnich odpolednich hodinach,a hlavne u toho byl jen muj muz, tak zadna ostuda :grinning:
holky, ale to rano - furt jsem si rikala, jeste spi, musis vystrizlivet :grinning: :grinning: a dnes uz dobry :dizzy_face:
jdu do hajan, vsechny zdravim!!!!
7. čer 2010 ve 23:19  • Odpověz
mur, to je super, s lepším počasím se i líp cokoliv podniká a víc se toho stíhá :grinning: halt ze sluníčka se čerpá energie :grinning:

my se chystáme v pátek k našim, tak se taky těším, táta bude mít narozeniny, budeme grilovat a kluci si vyzkouší jinou postýlku :grinning:

mur, ty jsi číslo :grinning: mě stačí na vykropení decka vína :grinning:
8. čer 2010 v 08:06  • Odpověz
jinak se teď na chvíli vzdálím, jdu na expedici, to bude Otíček rád :grinning: páááá
8. čer 2010 v 08:06  • Odpověz
čau děvuchy
jdeme dneska zase na 2 bodla to bude děs.

Zlati u mě už probíhá letní,kojící stříček :pensive: to je tak asi 1: 100 (snad jsem ty poměry napsala dobře,ty mi nikdy nešli).Prosim vás a vypiju tak jeden za 3 neděle -to abyste na mě neposlaly sociální pracovnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kath a co vodnatý pupeny,ty neproběhly??

Mur tak vše předělaný,udělaný,co???
8. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky,
tak vikendove plany hezky, hlavne Zlatka a kluci, to budou pane cubrnet, ze jsou jinde, coz?

Aann - neboj, socialky maji jiste neco jineho na praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu varit - nasla jsem v mrazaku posledni houby, bude bramboracka. Jinak houby uz prej rostou, dam vam vedet ve ct, jestli jsme neco nasli...

Aann - nemam jeste vsechno hotovy, treba okna nejsou umyty apod, ale to me nevadi, spim i takjako dudek a ve snech me to nestrasi :grinning: :grinning:

ted jsem prave muzikovi dodiktovala co koupit :grinning: :grinning:

polozky typu- hmozdinky do sadrokartonu s hackem (potrebuju uplne nutne povesit par kytek od stropu :wink: , hnojivo na orchidee - dnes jsem zjistila, ze bez meho pricineni maji nektere na kvet, tak se o ne chci najednou strasne starat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
jdu neco podelat, zatim pa
8. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
jsem z5, expedice byla super :wink: a jdu taky něco podělat. papíček :wink:
8. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
tak mi jsme taky zpět.Ďobance proběhly,trošičku řevu bylo,ale když jsem mamánka vzala do ruky tak ok.Máme 7kg takže pan Otesan
8. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj brebery :wink:
Tak koukám, že všechny si užíváte sluníčka :dizzy_face:
Já už vím, proč jsem se asi v dekoltu spálila - stříkám si tam totiž parfém a ten se se sluníčkem nená rád - flek tam mám ještě teď :confused:
10. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
Ann, chudák Šíma - dva ďobance najednou - to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky bych řvala.
Vodnatý pupeny neproběhly, ale furt červený flek. A co ty s tím spálením, už dobrý?
10. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Holky, včera jsem byla načerpat energii u 8 štěňátek ohaře - 4 týdny staré - takový ten šedivý velký ví(ý)marský ohař :sweat_smile: :dizzy_face: Tak jsem si je poňuchňala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hned bych si jedno odvezla domů, ale neprošlo mi to :sweat_smile:
10. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
čusík
Kath já nebyla spálená.štípalo mě to první sluníčko po dlouhý době-minulý rok jsem vůbec na sluníčku nebyla a ted už jsem hnědka
Hele,prodávaj panthenol s 8 faktory na rychlejší opalování.Měla jsem ho na horách a dobrý a ted to jdu zkusit na oskara

Kath-štěnátka jsou krásný,ale pak sbírat ty hovna...Já pořád řvu jak dementka.Já jediná psa nechtěla,sbírám hovna,sypu žrádlo.A ten náš pes už 5 let přesluhuje :pensive:
10. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj Ann, já vím, že jsou to starosti, ale byli fakt k sežrání :dizzy_face: Dokud nepůjdou od kámošky z domu, budu je chodit obden ňuchňat :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
Mě to v práci neba, všichni prudí :unamused: Ještěže to mám za pár :sunglasses: :grinning:
10. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
Ten krém znám, hezky voní. Tak to moc nepřežeň :wink:
10. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
hážu zdravici a jdu do postele. páááá
10. čer 2010 ve 23:29  • Odpověz
ahoooooooooooooooooj máte mě z5 z dovolené...jak se tu všici máte?už je někdo těhotnej?já si volala na imuno jak mi nabírala navíc ty krve a řekla ,že mám přechozenou ureaplazmu,nebo co ..musim mrknout na net co je to zač ..jináč výsledky za týden na tu alergii,jináč dneska jsem měla sen ,že jsem byla u aan v Pze na návštěvě a místo kavárny měla krám z hadrama :confused:
13. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
ahoj ahoj, co to za novinky? ja ani netusila, ze jsi byla na dovce.... :pensive:
13. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Len, já teda taky netušila, že si se dovolenkovala. Kde jste byli?
14. čer 2010 v 07:40  • Odpověz
čauves
Taky jsem nevěděla,že si válíš šunky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Co to je ta ureo......
Konečně chládek

Kath se ti blíží volno,co?
Mur co novýho doma?
Tak šup,hlašte jak budete dovolenkovat at se z toho čtení nabažim
14. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.