• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
nemaj to dělat tak malý vid.. :grinning: ,nebyla zas tak malá bych jí dala bombu a šla by s bučkou domu .. :rolling_eyes:
14. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
lipoše jsem neměla ani nepamatuju..zato jsem si udělala jahody s cukrem a mlíkem ,jsem na to zvyklá z domova ,my smetanu nedávali byla drahá a už mi to ani s ní nechutná
14. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
čusík :wink:
Já dneska taky měla jahody s cukrem- to byla mňamka :grinning:
15. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
Včera jsem udělala plný kotel halušek, tak dneska nemusím vařit - jupí :dizzy_face: Škoda, že takhle ve velkým neumím vařit víc jídel.
15. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
Len, já bych denně v práci rozdávala bomby, za to jak na mě někteří čumí :sweat_smile: Ale to bych si s Váma dopisovala asi z Borů :grinning:
15. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
jde na mě nějaká únava, musím si dát kávu. Poslední rok mám pocit, že mám unavu letní, podzimní, zimní a teď jarní
15. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
čus
Mě chutnaj jahody s cukrem na zakysaný smetaně ( ta teda musí být taky s cukrem)
Kath já mám celoroční únavu..... :wink: Ba nééé sama se divim,že je všechno v poho.Naspim toho víc než když jsem byla těhotná
15. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
Ann, fakt jo? Teda tak to je Šíma borec, že maminku nechá vyspat :dizzy_face: Asi ví, že kdyby měla mamka málo spánku, byl by to vopruz :sweat_smile:
15. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
zlatí koukla jsem na fotečky asi vítání občánků vid ,je to moc hezké,kluci se tam tváří dospěle :wink:
15. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
aan tak to je príma ,že se cítíš báječně ..to já se cítím i bez mimina na 105 let.. :rolling_eyes: šíma bude prima klučina ..šetří si mamku na horší časy
15. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
jinak kathy o té únavě si můžem povídat ještě chvíli ,já mám pocit ,že mi krk neunese hlavu,nervy každou chvíli v hajzlu,v práci šéf je moc prima.. :rolling_eyes: a alergie všeho druhu se na mě lepí jak marmeláda
15. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
čus děvuchy
No,že jsem vyspalá,neznamená,že mě nic nebolí.Mám úplně v prdeli záda a to tak,že nemůžu Šišku vyndat z postýlky

Len co hučíš?? Mělas dovču tak musíš být ,,frýýýý" :wink:
15. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
Kath-mladej jde chrupkat cca ve 20 hod a baštit jde kolem 5-6 hod
15. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
hele jsem měla dovku a hned jsem dostala po návratu sprda ,že jsem si jí vůbec vzala .. :rolling_eyes: ..zdá se mi to tam horší než když jsem odcházela ..změny a novoty nikam nevedoucí ..a já si to pro sebe nenechávám..furt má plnou hubu kreativity tak jsem jí předělala výlohu,která se mi zdála děsná a ty rifle jí přerovnam hned zítra .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a ten bordel než dám do pořádku to bude do pátku.. :confounded:
15. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz
tak jdu zalehnout,kdoví kolikrát zase půjdu vyvenčit močák :rolling_eyes:
15. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
ahoj holky, zdravím, žijeme, dneska bylo vítání občánků :grinning: a abyste věděli, že kluci rostou, tak jsem něco nahrála do alba. papa, jdu chrupat :wink:
16. čer 2010 v 01:13  • Odpověz
dobré poledne
Len já jsem na to koukala jak máš bezvadnýho vedoucího,když ti dá po třech měsících dovolenou
16. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
aan já měla přesčasů ,že by to stačilo na celý týden a byli z toho 3dny dovky ,tak se snad neposral a navíc je to fakt na dohodě mezi náme dvěma kdo za koho bude sloužit ..šéfka si vzala dovolenou 4dny po 2měsících..ted tam zase lezu už od rána a ne kvůli sobě že jo ..ta dovka byla plánovaná a hlášená sakra dopředu ..už od nástupu ..nebylo jisté že to vyjde..nedělej z něj drahouše ..to fakt si nezaslouží :angry:
17. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
jinak hlásím že vladís neni stále doma a já po práci byla na pivku a topince..doma jak když bouchla bomba a zase dneska jdu od rána ,včera jsem tam měla strašněj hlad
17. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
čus já z něho nedělám drahouše.Tak proč teda pindá,když jste byli domluvený :confused:
A kde ti Vládys courá?
17. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
on vladís pokračuje v rehabilitaci víš prdelko měl to na 14dní a z toho jsem mu dělala týden společnost,druhej týden mu lili a lilo a zima jako blázen..z bláznivejma rybářema na pokoji.. :rolling_eyes: může být rád ,že jsem mu dělala týden společnost,páč tohle by ho asi zabilo :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
nafasovala jsem si další léky na alergošku,mimo jiné se mudra ptala na umělko :pensive: ten podzim mi schválila že je útlum alergenů,jsem letos extrémně rozhašená
17. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz
leni, to je teda na budku, co si u tebe v práci vymýšlejí...

hlásím zkrášlovací proces, budu zase blondýna z londýna :grinning:
19. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásný víkend :wink:
Zlatko, moc vám to na vítání občánků sluší :dizzy_face:
19. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
Už půjdu do práce jenom 8x-jupí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já se tak těším, už jsem na pokraji vyhoření
19. čer 2010 v 15:59  • Odpověz
Taky musím k holiči, akorát nevím, na kdy se objednat. Příští týden toho mám ještě nad hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Brácha má promoci, velká porada v práci a školení zakončené zkouškou - hnus- budu se muset učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2010 v 16:01  • Odpověz
Dneska se jdu zase pomazlit s psíma miminama :dizzy_face:
19. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
Tak pááá a hubana :wink:
19. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
ahoj katýýýýý!!!!!!!!!
19. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
katy, utekl ten šk. rok, co? ti to volno moc přeju :wink:
19. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.