• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
kathy tak to věřim ,že se těšíš na volné 2měs. zdravim zlatovlásko
19. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
ahojky leni :wink:
19. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
tak mám novou hlavu, ještě budu muset někdy skočit na zastřižení konečků. barvu mi matlá máma, takže to je bez stříhání.
19. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
ahoj a to ti to chytne na zlato?
19. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
zdar a sílu :wink:

no chytá mi to do světla, až se mi podaří se vyblejskout, hodím aktuální foto :wink:
19. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
čuuuus děvuchy

Tak Zlatko jestli ti chytá dobře barva tak buď ráda.Já jsem si dala barvu na palici a vypadala jsem jak ty hnusný tříbarevny kočky co nám tady běhaj po ulici.Takže tónovací shampoo to jistil-a docela to zachránil

Z toho zlata se ta barva asi rychle vymyje,viď Léňo :grinning:

Tatínek s dědečkem a se Šímou jeli do Bauhausu jsem úplně ve smrti.Když jede Standa s malým sám tak jsem v poho,ale ten dědeček mi tam trošičku hapruje :unamused:

Zítra má Jakub pohovor do práce a přišel s cucflekem jak hovado,debil jeden...já se z něho poseru i ve 20.letech

A co dneska kuchtíte?? Já peču krůtí křídla s anglickou a cibulkou a k tomu nový brambory s libečkem a možná salát udělám.......
20. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
to mi v týdnu pslaa kámoška jak si dědeček vzal malého na chatu a vrátil jí ho se zlomenou rukou a to jí tvrdil jak kluka prohlédl a nic mu nebylo .. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,aan když je tam velkej tak se mu nic nestane .. :wink: ale tak nějak tě chápuu ,taky bych takovou šištičku nikomu nesvěřila a s tim většim..no spíš může poděkovat slečně ..at hodí na krk šáteček .. :sunglasses:
20. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
to mi v týdnu pslaa kámoška jak si dědeček vzal malého na chatu a vrátil jí ho se zlomenou rukou a to jí tvrdil jak kluka prohlédl a nic mu nebylo .. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,aan když je tam velkej tak se mu nic nestane .. :wink: ale tak nějak tě chápuu ,taky bych takovou šištičku nikomu nesvěřila a s tim většim..no spíš může poděkovat slečně ..at hodí na krk šáteček .. :sunglasses:
20. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
dík,že si mi to napsala 2x jak dementovi :frowning2:

V životě bych nedala šištičku standovýmu tátovi a hlavně nechtějte popisovat proč,rozvinte si fantazii a nemusíte jí mít vůbec bujnou. :confounded:
20. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
@lenkacar jseš pořád sama samotinká?
20. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
neeee od pátka mám doma milého ..
20. čer 2010 v 16:24  • Odpověz
prosimtě furt to nešlo tak jsem na to tukla znova a hned je to tam 2krát ..nějak mi to blbne .. :confused:
20. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
aan já bych nedala mimi ani takovým nadrženým holčičkám co stojí v řadě na vození kočárku ,jsem hroznej sobeček a určo bych sde nedělila ,páč bych stejně nemohla nic dělat v tom volném čase a stála bych u okna vyklepaná jak startka jestli to vrátí včas ,živé a zdravé.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2010 v 16:27  • Odpověz
zase bys mi mohla poslat nejnovější šištičku ..je tak nádhernej ..zase jsme probírali eventuality a vladís je hrozně skeptickej..že se o tom bavit nebude ,dokud nebudou výsledky ..genetika prokázala mutaci na 1 alele u mě ..ale nic hroznýho ..vladís je v oukeji
20. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
aann, se tady řehtám, no jo, Jakub je pašák :wink:
20. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
jo jinak mi barva naštěstí dobře chytá, takže jsem dobrá chemka, což bylo v plánu :grinning: aann, asi nemám tolik pigmentu a hlavně hodně jemný vlasy, nemám takový háro, jako ty aann :pensive:

20. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
já dneska kuchtila šunkafleky :wink: už jsme je dlouho neměli, mňam :wink: v pátek jsem koupila uzený žebra, takže pátek žebírka, včera uzená polívčička a mamina mi donesla rizoto a dneska ty šunkáče-flekáče :grinning:
20. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
aann, už to chápu, taky bych prcky nedala. jedna kámoška se mi nabízela, že se s nima projde po parku, no nedám... nevím proč, ale byla bych doma jako na trní... a s tím dědou, chápu... našim bych je dala, ale u tchýně nevím-nevím. i když nemám důvod, nevím. :confused:
20. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
jééé, tak akorát jsem si teď přečetla lenku, souhlasím!!!!! když jsem u toho, tak ať si je chová kdokoliv, ale nevzdálila bych se. jen když je hlídá manža nebo naši. to jsem relativně klidná. i když se vzdaluju tak max. na hodinu :wink:
20. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
leni, já tý genetice nerozumím, takže nevím, cos psala... jen bych ti přála, abyste už měli nějaký verdikt. i když mi přijde, že jsi na tom teď líp, ne? myslím psychicky... jestli se pletu, tak to bude tím, že tady teď tolik nejsem...
20. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
jo, dneska jsem byla totál tuhá. hrůza. kluci mě vzbudili v půl pátý, pak jsem před šestou šla ještě spát. spala jsem do půl desátý. pak jsem vyrazila koupit klukům hrazdičku, aby měli co pozorovat :grinning:, přišla domů, nakrmila, i když manža taky krmil, kluci by papali pořád :grinning: uchlácholila je a ve tři si šla lehnout, vytuhla jsem teda maximálně a spala do šesti. ale teda musím pašáky pochválit, ty spinkali do půl sedmý :grinning:. teď se tady kroutí na dece a pozorují hrazdičku. budeme muset koupit ještě jednu, aby měli oba co pozorovat :grinning: celkem mám pocit, že jsem i trochu vyspalá. ale těším se, až je nakrmím tak za hoďku a hurá zase do hajan :grinning: asi mám spavou nemoc :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
ahoj holky, hlasim navrat z Moravy, v tydnu podam hlaseni, rychle skouknu a jdu vybalovat, rano do prace, ble
20. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
můrko tak to jsi neměla moc počasí ,vítej z5 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vlásko ty jsi ale růžena ..bane ,to dospáváš ty začátky :grinning: a taky bobku už nejsme nejmladší a je to znát ta únava
20. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
ahoj mur :wink: tak sis zavýletila, co? a zítra do rachoty, blééé, to se ti nedivím :grinning:

leni, máš pravdu, nejmladší už nejsme :confounded: teď se mi zase spát nechce, ach jo. tak jdu se pokusit, abych zase zítra nebyla jako praštěná palicí.

papa a dobrou noc a příjemný týden všem :wink:
20. čer 2010 ve 23:45  • Odpověz
čauves

Prosim tě,fotky Šišky házim už asi měsíc.Dám jich víc a pošlu zase mailem.Sne sead dnes večer :unamused:
Tak to je supéééér,že jste v poho tak běžte co nejdřív.A co to je mutace 1?

Zlatko-bys mu dala přes držku,když ti řekne,že si vezme rolák.Ve 30 st. jelito.Včera mu volala ženská,že se pohovor odkládá na úterý to zase nemůže Kuba,protože má pohovor v jiný firmě takže jde až ve čtvrtek.Mu voblepim krk izolepou
21. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
@zlatovlaaska -já,že mám háro???No to jsem se zase pobavila já.Vlasy mi padaj jak blázen.žeru zinek,ale žádný změny nevidim teda na sobě....já se cpu a šištičce roste páčo
21. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
@zlatovlaaska -já šíšu bych dala mojí mámě a i moje 85 letá babička vozí kočár,ale Standy táta....nemám radši slov.
U Kubíka to bylo jedno a to samééé......že by to bylo v mamince :pensive: :sweat_smile: :wink:
21. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
@zlatovlaaska -Zlatuše,spi jak jen to jde.Teď ti začne ,,saigon" jako blázen s těma vašema dárečkama
21. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
čau Mur tak jak jste si dali do sosáčku?
21. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
tak dneska se jedu podívat do práce
21. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
@aannggiie aann, ty si s těma fotkama nemožná :confounded: tak doufám, že až něco pošleš, že budu taky v rozdělovníku :slight_smile:
21. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.