• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie já taky dostala maila, dík :wink:
24. čer 2010 v 00:12  • Odpověz
@aannggiie ta palice mě bolela z blbýho pitnýho režimu...

a teď mažu chrupat, pááá
24. čer 2010 v 00:12  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
24. čer 2010 v 06:10  • Odpověz
Ann, dík za fotky - malej je úžasnej a ten starší se ti taky moc povedl :grinning:
24. čer 2010 v 06:15  • Odpověz
hola, hola, zdravim vsechny.
me zadny foto neprislo :frowning2: :pensive: , ale asi to bude tim, ze na me nema Aann mailika, ne? :sweat_smile: :grinning:
jdu zalehnout, zpravy podam pozdeji, papa
24. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz
topry den vespolek...na to ,že jdu za chvíli do blbákova mám nějak moc humoru ..včera jsem přišla z fachy odpolko zajeli jsme na chatu pro jahody a já stála jak pipka do půl 11 u sporáku a dělala jsem ovocné knedlíky a kynutou buchtu jahodovou a spirály z kynutýho ..do půl 1 jsem čuměla do stropu ,páč jsem do sebe přitom hodila vystydlý kafe a když jsem zabrala, tak svinák komár začal,jak jsem vzala plácačku tak se propadl do země ,hajzl .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:ale musim se pochválit ,páč nikdo jinej to stejně neudělá ,buchty se mi povedly .. :sunglasses:tak aspon něco mám hotovo na víkend .
25. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
topry den vespolek...na to ,že jdu za chvíli do blbákova mám nějak moc humoru ..včera jsem přišla z fachy odpolko zajeli jsme na chatu pro jahody a já stála jak pipka do půl 11 u sporáku a dělala jsem ovocné knedlíky a kynutou buchtu jahodovou a spirály z kynutýho ..do půl 1 jsem čuměla do stropu ,páč jsem do sebe přitom hodila vystydlý kafe a když jsem zabrala, tak svinák komár začal,jak jsem vzala plácačku tak se propadl do země ,hajzl .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:ale musim se pochválit ,páč nikdo jinej to stejně neudělá ,buchty se mi povedly .. :sunglasses:tak aspon něco mám hotovo na víkend .
25. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
@murasek no to nemám.tak pošly
25. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
@lenkacar jahový knedlíky s tvarohem,cukříčkem a máslíčkem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych si dalaaaa.no tak až příští rok :frowning2:
25. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
čau rajdičky kde se couráte?? Chlapeček dneska nechtěl spinkat a prudil do 2 hod tak ted je kožak a chrápe mi na ruce u kozy :unamused:

@lenkacar měly to být jahodový to je ti snad jasný :wink:
27. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
Zdravím :wink: Já se courám po výletech- včera jsme byli na Konopišti a dneska jsem celý den chytala bronz na zahrádce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
aan jasně jahodový .. :grinning: já jsem též přijela ze zahrádky a zase mi svědí hnáty a to beru prášíky na alergošku .. :confused:
27. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
čus holky, kde jste? Já už jdu jenom zítra do práce a pak hurá - dlouhá dovolená - jupíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
Zlatí, kde je ta slíbená fotka blond hřívy :wink: ?
29. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
čus holky ..já kdybych měla vyfotit svojí hřívu tak byste viděly 3vlasy 5 řadama ,taká jsem krásná :pensive:
29. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
čus holky ..já kdybych měla vyfotit svojí hřívu tak byste viděly 3vlasy 5 řadama ,taká jsem krásná :pensive:
29. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
ahooooj
no já mám taky tři zlaté vlasy.pořád čekám až mi zabere zinek.no s ježkem na palici jsem už chodila taky......abych pravdu řekla bylo to lepší než dlouhý........no účes alá ,,Anička Lennoxová
29. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
já jsem už zralá na Sinead
29. čer 2010 v 18:31  • Odpověz
aan já mám šedivé vlasy ty máš aspon zlaté ..možná zítra hodim nějaký přeliv ..už byl úplněk a já zase nebarvila a nestřihala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se z tebe pokakám.Hele nesmím se rouhat budu kojit ještě půl roku a jsem taky Sinead jak vyšitá,ale chyběly by mi ty kukadla její takže spíš Kája Hálů
30. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
@lenkacar se má jako stříhat a barvit za úplnku?
30. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
aan jo při úplnku a nemusíš do lesa ,stačí v koupelce :wink:
30. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj úplňkový čarodějnice :wink: Já mám ode dneška nožky na hoře - dovolenkuju :dizzy_face:
30. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
Jinak se hlásím do klubu - šedivý vlas už mi kadeřnice našla, ještěže se to v těch blond vlasech ztratí :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
A o Fan, Ami a Mur? Co u vás nového?
30. čer 2010 v 17:54  • Odpověz
zdravím dovolenkáře všech druhů..pracovní i mateřský,jo kathy v zlaté hlavě se ty šediny líp skryjou ,ještě dám jednou černou a popřemýšlím o změně ..už mě nějak nebaví ..možná zase hodim borůvku
30. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@kathyna to bude váleníčko.A kam razíte na dovču?
1. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
@lenkacar Hele úplněk jsem ted stihla a barva dobrá :sweat_smile: Jěště bych potřebovala nějaký den kdy by se mi ta makovice sama upravila.Ten neznáš?
1. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: řekni staníkovi on ti dá zleva zprava a makovice se ti spraví sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já jsem nabarvená,oholený chlupík a za hodinu razím do práce kde mi to děsně nebaví .. :pensive:
1. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
já mu dám raz dva,že se z toho neprobere
Prdnu na palici klóbrc
1. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
gde sté u vody bo co?já jdu večír na pivko,jsem slamněná vdova
1. črc 2010 v 18:50  • Odpověz
@lenkacar ty nás naháníš a sama jseš v prdeli :confused:
1. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.