• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
právě jsem šla do té prd..když ste se na mě vy..to byl strašný den v práci ..musela jsem ,cestou jsem koupila lístky do kina a na tudorovce už jsem byla doma :dizzy_face: v práci jeden průser za druhým,řešim to tam z brigádnicí ,super prostě a nakonec jdu v klídku na pivo a potkala jsem holku od nás z baráku co jí před rokem zemřel 8měs. chlapeček na srdíčko a ona po tom roce poprvé se mnou promluvila a začla mi to vyprávět ,asi to měla v sobě a potřebovalo to ven,já vůbec nevěděla co jí mám na to říkat tak jsem mlčela a měla jsem husí kůži i na ksichtě a čekala jsem až budu moct utéct ,bylo to strašně nepříjemný .. :frowning2: ona je tak hodná,tak jsem vydržela až do konce ,ale ze všech sil.. :pensive:
2. črc 2010 v 08:11  • Odpověz
@lenkacar -chudák,potřebovala se vykecat.A už je aspon znovu těhule?
Hele a to si šla jako do hospy sama??? :confused:
2. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
nešla jsem sama :grinning: :grinning: :grinning: ale musela na mě počkat posila před hospou protože já byla zapíchlá před tim barákem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ona má holčičku asi 6letou a říkala ,že se bojí znova otěhotnět ,že na to ještě neni připravená .. :pensive: hnus prostě ..ona mi ho totiž v kočárku ukazovala týden před smrtí ,bavily jsme se spolu že půjde na operaci srdíčka a on jí nepřežil byl to pro ní šok ,prý nic nenasvědčovalao ,že by se mohlo něco stát..dějou se hrozný věco kolem nás ,asi bysme si měli všeho více vážit :confused:
2. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
Posílám zdravici :wink:
Len, to jsou někdy osudy, co? Chudák holka :confounded:
2. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
Večer jdeme na pivánko se známýma - už se těším :wink: A zítra asi vyrazíme na kola, doufám, že v tom vedru někde nezhebnu- to se teda moc netěším, radši bych se někde flákla u vody.
2. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ann a Zlatko,jak děcka snáší to teplíčko?
2. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@lenkacar jj to máš pravdu.Každý si začne vážit něčeho až když se něco stane
2. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
@kathyna šíma je v bazénu tak je to ok.Ještě bych potřebovala,aby seděl
2. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz
@aannggiie, tak to má Šíma fajn - to by se mi taky líbilo :wink:
2. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
já chci být v příštim životě šimánek :pensive:
2. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
@lenkacar no dělala bych s tebou Hopsa,hejsa do Brandejsa a berany,berany :grinning:
Ty se cachtáš s Vládysem snad,né
3. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
zdravim zdravim, uzivejte teplicka :dizzy_face:
hezky vikend!
3. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
Hezké po poledne :grinning:
3. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
@lenkacar no nazdar
3. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
@amilap cau ami, mizim ven
3. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
mur, toho teplíčka si užívám, ale už je ho moc... :pensive:
3. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
ahojky, tak se pořádně namaž, já jsem se minulý týden spálila :frowning2: a to furt slyším toho dr. na kožním, jak říká, hlavně se příliš nesluňte :confused: !
3. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
koukám, že jsou tady nějaké změny..., myslím na koníkovi....
3. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
Kathy, krásně si užij prázdniny!
Aann, též děkuji za fotky, oba kluci jsou fešáci po mamince :wink:
Len, ty jsi už měla dovču, nebo se teprve chystáš?
Zlati, bumbrlíčci rostou jako z vody :dizzy_face:
Mur, též si užij víkend :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
čusík ,mnojo s vladísem jsem vlezla 1 do bazénu a byla jsem znásilněna ,takže ted už jsme se zabavili prací ..krumpáč a kolec a lopata .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
čau děveny tak zase bude vedro jak v prdelce :wink:
dneska jedem na očkování a měli by nám dovolit příkrmy :fearful:
8. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
taky jsem se právě přikrmila nanukáčkem :dizzy_face:
8. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
Zdravím :wink:
Ann, tak co? Budou příkrmy?
Len já se právě na kanastě u tchánovců dokrmila mraženýma jahodama :grinning:
8. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
Zlatí, co u vás nového?
8. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdu se odvalit na gauč, normálně jsem se překrmila :sweat_smile: :grinning: Tak páááááááááá :dizzy_face:
8. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
zdar a sílu
9. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
tak napříště nám zase narvali Prevenar 13.Ten můj malej chudáček bude mít snad všechny injekce co existujou.
Jinak máme začít s mrkví tak za 3 dny po injekci tak to asi začnem v pondělí a do bazénu taky za 3 dny.......to ale rozhodně nedodržim.
Koupila jsem prckovi snad všechny sušenky co existují od 6.měsíce a zatim jsem mu dala ty křupky a může se užrat.Akorát je nasranej,že se nemůže dostat na ten zbytek co má v pěstičce takže křupky v nose v očíčkách.......

Jinak šištička přibral za měsíc jenom 450 takže má 7 450gr.Byly tam děti o dva měsíce mladší a měli o půl kg víc než mladej a to si řikám jaký to je tlustouš
9. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahoj Ann, teda chudák Šíma s tím očkováním, ale zase bude chráněnej :wink:
9. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
úplně si ho dovedu představit vytočenýho s pěstičkama, že to nemůže celý sezobnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
Já jsem dneska nevystrčila čumák ven -hnusný vedro. Zítra se chystáme k bazénu k tchánovcům na záhrádku, tak snad tam to vedro nějak zvládnu
9. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.