• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Dneska jsem se přežrala ledovým melounem :dizzy_face: :grinning:
9. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
@kathyna no to doufám
9. črc 2010 ve 23:19  • Odpověz
@kathyna nafouknout matračku a ležet celý den v bazénu a jseš úžas opálená.Mě by stačily takový 3 hodinky
9. črc 2010 ve 23:21  • Odpověz
tak krásný víkendík
9. črc 2010 ve 23:21  • Odpověz
Zlatky kluci už museli být taky už ďobnutý
9. črc 2010 ve 23:22  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
@aannggiie , to si piš, z matračky mě jen tak nikdo nedostne :wink: Ještě budu muset přemluvit chlapa,aby mi občas k ní přines Frapé nebo nějaký long drink :grinning: :grinning:
10. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
@kathyna no to je úplně nejlepší nápad.Dobře si to vymyslela
10. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
ahóóój, nejsem nějak v tom vedru schopná fungovat na pc...

posílám milión pozdravů!!!!!!!!!!!!!
10. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
ani číst mi nejde, jen co sem sednu, už se vejlupci ozývají...

takže snad letos ještě juknu :grinning: ba ne, jak bude chladněji, nebudou kluci ta unavení a protivní...
10. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
@zlatovlaaska Zlati,nečekej nijak nic moc lepšího :unamused:
10. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
halo, halo :grinning: , hlásím, že tady je strašně vedro, furt jen spíme.....a koupeme se jen teda ve vlastním potu :grinning: .
Doufám, že vy si to užíváte přijemněji a někde u vody a v chládku :wink: !
11. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
@aannggiie děkuji za vzpruhu :grinning: no snad bude dobře. spíš zajdu na Facebook, tak jestli tam některá jste, dejte vědět!!!!!!!!!

Přeju pěknou neděli :wink:

@amilap taky se vařím, neboj...
11. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
@zlatovlaaska já vím :grinning: , u nás na balkóně je 55 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ve vnitř ve stínu 29!!! Zítra v práci pod střechou umřu :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Na facebooku ještě nejsem, ale jakmile mě to chytne, jednou, tak se tam taky přihlásím, abych byla in :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
čus
facebook taky neprovozuju,nechci být pod drobnohledem :wink: a stejně to nestíhám

Jinak hlásim,že šiška má zub
11. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
@aannggiie jéé, první zoubek, to by chtěla něco na něj :grinning: , no jo, já četla, že už Šíma papá jako velkej, jinak s tou to jídlo zapadlé v pěstičce by mě taky štvalo :grinning: :grinning: :pensive: . Koupete se v bazénku? :wink:
11. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
píšu jako prase, to je z toho horka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoooj, taky chcípu z horka - na chatě jsme měli ve stínu 35st a voda v bazéně byla jak kafe - 29st., ještě že z vodovodu tekla ledovka, byla jsem furt pod sprchou :wink:
11. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
@aannggiie , Tak Šíma už je zubatej, velká gratulace a kdo bude mít jako nálezné šatičky, ty, viď? :grinning:
My byli minulý víkend se známýma na chatě a já jsem celý ty dva dny hledala první zub v puse jejich 8mi měsíční holčičky - z ryze zištných důvodů :sweat_smile: :grinning: Ale nepovedlo se :unamused:
11. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
@zlatovlaaska , zdravím a nedivím se mlaďochům, že jsou z vedra protivní. Já taky nejsem na facebooku, taky bych si i vzhledem k mý práci připadala pod drobnohledem. Ale možná nám, @aannggiie , za pár let nic jiného nezbyde, než se tam přihlásit.
11. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
@kathyna no máš pravdu, já si říkala, co to znamená první zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
ledovou vodu máme taky a dokonce už 5-tý den nám teče z kohoutku pro teplou :pensive: :pensive:
11. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
@amilap , teda tu práci a ještě pod střechou ti teda nezávidím :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě že si můžu válet šunky doma :sweat_smile:
11. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
@amilap , ahoj, no to je pech, ale v tomhle vedru by mi to snad bylo úplně jedno :slight_smile:
11. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahoj kathy,
omlouvám se i ostatním.... jsem nepozdravila :pensive: .....ale jsem mimo :pensive:
11. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
@kathyna nebylo Kathy, ta studená je echt studená a některé partie si v ní fakt nemůžu ani smočit :grinning:
11. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@kathyna já ti to válení moooc závidím :grinning: :grinning: , ale myslím, že si ho zasloužíš....já si ho zasloužím v srpnu :wink:
11. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ami, já mám taky problém s určitýma partiema a echt studenou vodou, to mi jde, jenom když je hnus vedro na padnutí venku a já se smočím v ledové vodě v zahradní sprše, ale doma to je pak horší :sweat_smile:
11. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ami, jdu koukat na fotbal, tak páááááá :wink: A tu srpnovou dovču si moooooc zasloužíš, a už to máš skoro za pár :wink:
11. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
Kathy, u nás jde fotbal taky, akorát ještě nevím, komu vlastně fandíme :confused: ....., no asi je to jedno :grinning: , hlavně, že je to poslední utkání, už mě to nebaví :pensive: .
Jojo, za pár :grinning: :grinning:
papa a hezký večer :wink:
11. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
zdar děvuchy
Jsem zabedněná,stáhnutý žaluzky a v baráku 29 st-no hnus největší.A tahle noc tragédie,vzduch se vůbec nehnul
12. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
@amilap mě taky fotbal vůbec nebavil a ještě,když tam nebyly ty naše kopačky
12. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.