• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
včera jsem šla žehlit a opravdu v tom vedru to nejde
12. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
tak počkám až se vzbudí šištička a jdem do ba
12. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
tak hezký den a pracujícím přeju,aby to přežili.To jsem popřála i svému staršímu synovi
12. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
@aannggiie , tak mlaďoch už maká na stálo nebo jen nějaká brigáda?
12. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
Jinak v tom vedru fakt žehlit nejde, taky jsem to zkoušela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
@kathyna teď jsem dožehlila a myslím,že se o mě pokouší infarkt

jinak mladýmu řekli,že si na něj nechaj mail kdyby se něco uvolnilo,ale na tuhle pozici nemá zkušenosti.....no klasika.Nechápu proč ho teda kontaktovali :unamused:
Ted čeká na mail z letiště jestli se má dostavit
12. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
@amilap jak jsi přežila dnešní vedro pod střechou? Já pod pergolou docela přežila. Kluci vychlandili strašně moc čajíku, teď chrupkají, tak pomažu za nima :wink:

12. črc 2010 ve 23:41  • Odpověz
@aannggiie já jsem na FB už od roku 2007, založila jsem si ho kvůli spolužákům z německý školy a vlastně mi to nepřijde. tady tě vidí každý, sice neví, jak se jmenuješ, ale tam si můžeš zablokovat příštup k čemukoliv. tím tě nepřemlouvám, jen konstatuji :wink:
12. črc 2010 ve 23:42  • Odpověz
@aannggiie jo a samo vééééliká gratulace k zoubku :grinning: kulíškovi bylo půl roku, co? šílený, jak to letí...
12. črc 2010 ve 23:43  • Odpověz
@kathyna škoda, že jsi nenašla zoubek :grinning: šatičky by se šikly, kor v tomhle počásku, co? :wink:
12. črc 2010 ve 23:45  • Odpověz
@kathyna :grinning: tak když se na FB přihlásíte, myslete na mě :wink:
12. črc 2010 ve 23:46  • Odpověz
@amilap jak dlouho budete mít ještě tu šílenou odstávku??? docela jsem se zasmála, jak píšeš, že něco nemůžeš smočit... a to nejsi chlap :grinning:
12. črc 2010 ve 23:47  • Odpověz
@amilap taky jsem ráda, že je po fotbale, nevím, co to manžu popadlo, ale sledoval všechno... tak teď bude klid :slight_smile:
12. črc 2010 ve 23:49  • Odpověz
@kathyna
@aannggiie
čau žehličky, tak já teda nežehlím. taky to je na kilimanžáru vidět.

no nic, mrskla jsem is tady samomluvu, to abyste věděly, že vás mám ráda a myslím na vás :wink: a tím myslím všechny holky z vítěznýho!!!!
12. črc 2010 ve 23:52  • Odpověz
čus vlásko a ostatní ,já marodim,dneska je mi lépe tak vás aspon pozdravim..aan však víš jak je to z prací na něco jsi moc mladá a na něco moc stará.. :rolling_eyes: žehlička mě nezajímáuž asi 14dní,do koše na žehlení se raději nedívám. :grinning: v tom vedru se nedá existovat natož vykonávat domácí práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
@lenkacar čus leni, naprosto souhlasím :wink: domácí práce ignoruju :grinning: jen jak k nám chodí návštěvy, tak se vždycky vymlouvám, že nestíhám... no a teď jsem se práskla. co si ami pomyslí, až přidje... :astonished:
13. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
@lenkacar čus leni, naprosto souhlasím :wink: domácí práce ignoruju :grinning: jen jak k nám chodí návštěvy, tak se vždycky vymlouvám, že nestíhám... no a teď jsem se práskla. co si ami pomyslí, až přidje... :astonished:
13. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
koukám vlásko že ti to taky nešlo odeslat ,tak jsi tukla dvakrát ,já to mám každou chvíli a pak se to načte dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě to blbne od tý doby co to tady zřídili nově .. :rolling_eyes: jinak se jen velmi, velmi mírně ochladilo,naše mamka hned přišla v saku ,venku padaj mouchy vedrem a jak se blíží poledne už to zase nabírá na grádech ..fůůůj já už chci 18st.vlásko já mít dvojky tak nevim kdo by to za mě dělal ,já asi těžko ,už ted jsem líná jako prase,naopak jsi šikulka jak vůbec nefnukáš a vše v klídku ..
13. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Já mám pocit, že přežiju jen v bazénu, pod ledovou sprchou a nebo u větráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to ta vaše miminka snášejí líp než já :wink:
14. črc 2010 v 18:55  • Odpověz
Len, ty marodíš, tak ať je ti brzy líp :wink: V tom vedru se asi špatně dýchá, co?
14. črc 2010 v 18:58  • Odpověz
ahoj, zdravime z dovolene z Moravy, teploty vysoko nad 30st, je bajecne, postupne vas doctu, zatim jen zdravice
14. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
@lenkacar neboj, líná jsem, abych se zachránila před uštváním :grinning:
14. črc 2010 ve 23:14  • Odpověz
@kathyna kluci jsou celkem ok, dopo jsme na zahradě, pak je zavřu doma a odpo zase vykoukneme :grinning: já tohle počasí mám ráda, ale jsem z naší rodiny asi jediná :grinning:
14. črc 2010 ve 23:15  • Odpověz
tak dobrou a nějak se zase zjevím. páááá
14. črc 2010 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj Mur, tak jak z dovči? Odpočinutá?My jedeme na Hodonínsko v srpnu na týden a spojíme to s kamarádovou svatbou - už se těším na ty roviny na kolo a hlavně na vínko :wink: :grinning:
15. črc 2010 v 07:32  • Odpověz
@zlatovlaaska , tak to je fajn, že ty hicy s prďolkama v pohodě zvládáš :wink: Už jsem se chystala za Váma do Prahy, ale v tom vedru v autě bez klimošky se mi cestovat vůbec nechce.
15. črc 2010 v 07:34  • Odpověz
kathy ještě ti klepne v tom autě ..tak asi na 5 minut pršelo spadlo 10kapet ,já jsem z úderem hromů vynesla všechny kytky na balkon ,aby se holky osvěžily a drobet se umyly páč já to za ně dělat nemínim a ono to jako těma 10kapkama skončilo a začlo zase vedro jako blázen..
15. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
@kathyna moc ráda tě uvidím, tak až se trochu ochladí, tak se domluvíme :wink: chápu, že bez klimy to je masakr, zlatá klimoška :grinning:
15. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
@lenkacar tak ta tvoje očista květeny mě pobavila :grinning:
15. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
15. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz
hlásim,že u nás taky 10 kapek......možná 20
15. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.