• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
miluju taky vedro a opalovačku,ale s tim mojim spratečkem to opravdu nejde takže ty pařáky už nenávidim :angry:
15. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz
Tak děvčata,poslouchejte jak jsem už na starý kolena hozená.
Podusila jsem mrkev,fazolky,cuketu-rozmixovala a zítra mrazim.A dělám domácí meruňkovo-jablečnou přesnídávku-samozřejmě zdravou :wink:
jsem zvědavá kolik toho mladej sní.Samotná mrkev tragédie takový ksichty jsem v životě neviděla.S bramborem už to docela jde,ale jabko s piškotem nebo banán to mu šmakuje
15. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz
jinak jsem spařená jak dobytek
Teď jsem koukala na zprávy.Zítra na jihu prší.....Leni vy se máte :sunglasses:
15. črc 2010 ve 23:14  • Odpověz
hm ale už je zítra a tady je azuro a zase 150st. :confused: bééééééééééééééé
16. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
tady je taky vedro jak v řiti a ještě se ani neopaluju,protože jsem s mladym zalezlá.Je trošičku zapařenina.Ted do toho nechce ležet,neumí sedět,rostou zuby,nemá dudlíka takže pořád přilepenej na koze prostě úňo ňúňo.
V neděli se má ochladit o 10 už aby to bylo
16. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
tak aan to jsi teda asi pěkně vyžvejkaná .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale zase když mu to dělá dobře .. :dizzy_face: a ty vzpomínky bude mít celej život :grinning: :dizzy_face:
16. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
ahoj, prolitla jsem rychlosti blesku.
Kathy - my jsme ted na dovce na Morave a NTB mame s sebou, tak obcas nakouknu. Manza je na nem prilepenej celej den, ja jen obcas mrknu.
Tak vedru zdar! :wink:
16. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
hůhůhů můrko
16. črc 2010 v 15:30  • Odpověz
@lenkacar jemu to dělá evidentně dobře a já jsem z toho na prášky
Dala jsem mu líznout zmrzky a moc mu chutná :pensive:
16. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
a kterýmu chlapovi to nedělá dobře ,žejo?! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
@lenkacar -no ten můj už na to zapomněl - chi chi chi
16. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
Zdar :wink: U nás se ochladilo - trošku - bouřka, ale hned je líp - hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
zdar u nás taky byla a ještě i ted to venku bouří ,ale hic je stejně .. :confounded: já teda nevim co mi je ,ale v tom břiše mi bolí furt tak nevim jestli to spíš neni něco gyndařskýho ..každopádně horečky nemám ,tak v pondělí jdu fakat..bud to přestane a nebo mi tam roste vetřelec
17. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@lenkacar viděla si včera zprávy??? Hned jsem si na tebe vzpomněla.Jsou plný čekárny lidí co maj teď URL problémy,protože nepijí.Je jim špatně,horečky,motá se makovice
17. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
@lenkacar nebo nejsou to dvojky??......nemyslím kozy,ale :astonished: :astonished:
17. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
jo dvojky? no břicho by na to vypadalo..leda by do mě on doňvstoupil,mám krámy jako hovado silný :rolling_eyes:
17. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
@lenkacar :sweat_smile: ty nejseš na chajdě?
17. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
nou nou jsem doma ...mám neschopnost pamatuješ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nikomu to neříkej večer jdu na pivo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
včera jsem dobrala anti..je mi furt stejně ..napadla mě i cysta ,fakt nevim už..prostě nemá cenu ležet doma a už mi to ani nebaví stejně mi furt píše jak je v práci ,si připadam jako když tam jsem..aan dneska jsem měla po dlouhé době zuřivý záchvat na vladíse ,dráždí hada..když má krámy ,to by neměl dělat :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
jedna otázka na vlásku já mám FB a ještě jsem nepřišla na žádné s tímto spojené výhody.. :confused: vysvětlit prosím..
17. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@lenkacar néééé neboj.Co já teda vim tak jseš od včera uschopněná :wink:
17. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
@lenkacar no to chápu,ale už si na to nemůžu vzpomenout,protože jsem neměla krámy přes rok
17. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
zdravím všechny :wink:
nešel nám notebook, ale protože jsem "v nadsázce" malá a šikovná, tak jsem ho opravila :dizzy_face: :dizzy_face: , takže myslím, že teď už si konečně a definitivne můžu dát na dveře ceduli Ferda mravence, práce všeho druhu :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
čtu (od konce), že povídáte o mrše, no tak to se přidám, dnes jsem 44 DC a ona nikde, testovala jsem asi ve čtvrtek a nic, jak jinak, že :angry: , takže v úterý musím volat na gynekologii a řeknu si o vyvolání. Štve mě to, od 30 DC mě bolelo břicho, píchalo v něm, ale fujtajble nikde, tak nevím, co je zase špatně :frowning2: . Teď jak čtu, že Len píše o teplotě......., já mám teplotu, měřím si ji teda vždycky až večer a mám 37,6, .....,říkám si, že je to z toho vedra :confused: .
Ne že bych nebyla ráda, že nefujtajbluju, v tom vedru to teda oceňuji, ale přece jenom... :pensive:
17. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
@kathyna kam Kathy cestujete na Hodonínsko? Jsem odtamtud :grinning: .....
17. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
@aannggiie zmrzlinu taky můůůžu, my ji i večeříme :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
@murasek tak tam pozdravuj mur a krásnou dovolenou :slight_smile:
17. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@aannggiie ty jsi taková domácí hospodyně, to je zajímavá kombinace mrkev, fazole, cuketa, já myslím, že to bude Šímovi chutnat, mě by to chutnalo, dnes by mi chutnalo všechno :pensive:
17. črc 2010 v 19:22  • Odpověz
@lenkacar jééé, já to přehlídla, ty jsi nemocná? :confused: Tak se brzo uzdrav :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
@zlatovlaaska odstávka již skončila, nevíš s jakým blahem jsem pustila kohoutek a ona tekla....., :dizzy_face: :dizzy_face: , to byl tak blažený pocit :grinning: :dizzy_face:
17. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.