• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak já jdu k tv...., kdybyste se objevily, tak houkněte :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
Huuuuu, zdravím :wink:
17. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
Teda dneska si moje tělo od toho vedra odpočinulo, celý den bylo u nás fajn :wink:
17. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@amilap , teda ty si teda šikulka, pardon, Ferda :sweat_smile:
17. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@amilap , jedeme přímo do Hodonína, pak do Čejkovic, pak Prušánky -na kole na výlet třeba do Petrova a hlavně tam jedeme na hodonínské slavnosti :wink:
17. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
Len, já jsem taky na chlapa podrážděná - u mě je to asi tím vedrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem na něj vlastně dneska byla hodná :sweat_smile: :dizzy_face:
17. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
@aannggiie , mě taky zmrzka moc chutná, to se Šímovi nedivím :slight_smile:
17. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@murasek , aha, tak vy ještě dovolenkujete, tak si to krásně užijte :wink:
17. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
@zlatovlaaska , tak až se ochladí a bude čas, tak písnu :wink:
17. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
V tv skoro nic, tak si jdu číst, tak pááááááá a dobrou chladnější noc :wink:
17. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
ty jo prší ted padla rána ,že snad spadnul vedlejší panelák musim se jít podívat :confused: ,jinak uschpněná jsem od pondělka ..tak pšt ,byla jsem na pivě a nakonexc s někým jiným než bylo v plánu ,ale gut to bylo ,daly jsme frapíčko a já 3 maličký pivečka,abych si protáhla ledviny a už jsem od 21h doma
17. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
jééé, tady je živo a já čučím na tv :sunglasses:
17. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
@kathyna tak to máte hezky naplánovanou štreku, v Petrově nezapomeňte navštívit vinné sklípky, ale pozor někdy jsou ty ochutnávky docela náročné, teda spíše ta rána na druhý den :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
@lenkacar přísahám na psí uši, na kočičí "něco", že to nikomu neřeknu :wink: , jinak "jak s někým jiným než bylo v plánu"? To jsou nějaké tetchle, nebo jen mechtle? :grinning:
17. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
ále ne ,měla jsem jít s kamarádkou a ta se na mě jako obyčejně zase vyflákla a už jsem myslela ,že budu dřepět na zadku jako hodná a zavolala mi švagrová ,že trčí doma tak sama neužitečně tak jsme šly spolu ,já malá, tlustá ,kozatá a ona 1,80cm ,hubená jako vyžle,v podprdě lentilky, ještě si vzala podpatky a oblečená luxus,táhla sebou deštník a nakonec se hodil..ale super jsme pokecaly,ještě ,že nesladí jinak by mě to frapíko nechutnalo .. :rolling_eyes: kdyby mi nedala svojí dávku..fakt se mi chtělo jít ven ,protože jsem byla strašlivě vytočená ,byla jsem nařčena ze spiritualismu,že prej jsem zaklela bejvalýho současnou asi 150milenku od našeho rozchodu ..stěžovala si mýmu strejdovi se kterým, dělá v práci ,že na ní asi žárlim a udělala jsem nad ní kříž..je toto možné ve 21století ,kam on chodí na ty blbky bože ..to spíž žárlí ona ,že mi furt volá a otravuje ..
18. črc 2010 v 08:06  • Odpověz
čus co novýho?
19. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@amilap -to je každá zeleninka zvlášť namrazená.To aby měl Šiška pestřejší :wink:
19. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
aan obdivuju tě jak žiješ zdravě a vše děláš pro šištičku ..beztak máš bio záhonek což?
19. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz
@lenkacar Leni vůbec mě neobdivuj.já se tady s tim dělám jak kráva a mladej to nežere.Chutná mu banánek nebo piškůtek.jo a zdravě vůbec nežiju teď se cpu zlatým magnumem-to je mega kalorii :fearful:
záhonek je u babičky já bych se z toho zbláznila chodit to pořád zalejvat a plejt.Z toho už jsem tak před 10.lety vyrostla.Skleník nám funguje jako dřevník
19. črc 2010 ve 23:18  • Odpověz
čus
Tak starší chlapec odjel na policajty.Jsem zvědavá co mu napařej-projel na červenou.To je 5 bodů a 2500-5000 pokuta.
To jsem na frajera zvědavá kde na to vezme
20. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
Jinak druhý den každý večer uspavá tatínek.úplně ho obdivuju.....40 minut řvaní a pak chrápe-mě by hráblo
20. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
aan jen ho nech ,to se hodí ,kdybys musela a nebo chtěla někam vyrazit ..
20. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
@lenkacar to já ho nechám,ale vyrazim tak akorát do prdele,když ho mám pořád na cecku :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
čus, v rychlosti zdravím, jdeme akorát krmit :wink: teď se chladí mlíko, tak mám minutku :grinning:

a jsem tak vygumovaná za celý den, že ani nevím, co napsat.

Jo tak aspoň aktuální míry drobečků po čtyřměšíční kontrole :grinning:

Adámek má 66 cm a 7,14 kg a Filípek má taky 66 cm a 7,62 kg No bodeť by ne, když pořád papají :wink:

a taky jsem lupla nějakou fotečku bobánků, tak pááá a těším se na vás, až se srazíme :wink:
20. črc 2010 ve 23:43  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
@aannggiie , tak to má ten tvůj tatka výdrž, mě by taky hráblo :sweat_smile:
21. črc 2010 v 06:41  • Odpověz
Zlatí, bobánci už jsou pořádný kousci chlapů :grinning:
21. črc 2010 v 06:43  • Odpověz
@zlatovlaaska Ty bláho to nemá ani šiška v 6.měsících to co má filous :sweat_smile:
21. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
@kathyna no to má já bych se zastřelila.A vůbec bych ho nemohla nechat brečet,protože bych hned začla taky.On má takový srdcervoucí bulení :cry:
21. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
@kathyna Standa je z toho teda taky na mrtvici pak ho chodí pořád kontrolovat jestli se mu něco nestalo.
21. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
@zlatovlaaska teda to jsou řízci.Koukám,že Adámek se taky rád fotí
21. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.