• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ňam řízek :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no já už myslim jenom na to žrádlo pardon :grinning: :grinning: ,vlásko klucí jsou fakt veliký ..maj se dobře ,budou po tátovi vysoký
21. črc 2010 v 15:48  • Odpověz
tak a ted můj tip ,na těch nejnovějších fotkách je první filípek a druhej adámek? je to tak? :grinning: :grinning: stejně na první pohled jsou si podobný v tom ksichtíku ..
21. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
aan tak to chápu ,že nesnášíš ubečenou šištičku ,takovýho malinkýho uřvánečka ..že je ti ho líto .. :pensive: :dizzy_face:
21. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahoj Len, já si myslím, že je to opačně - vlevo se víc culí Adámek a vpravo (při pohledu na fotku) je Filípek :sweat_smile: :grinning:
21. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
tak to jsem zvědavá co řekne vláska :grinning:
21. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
To jo :wink: :grinning:
21. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
zase chcípu vedrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
Typuju jako Kath
Aďouš je celá Zlatuna a Fífa je po tatínkovi
21. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
@lenkacar Jinak řízeček s bramborovou kašičkou...néééjlepší na světě
21. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
vedro je děsný....už se předem těšim na neděli.Má být ochlazení
21. črc 2010 v 18:17  • Odpověz
@lenkacar Dvojky byli stejný tak do prvního měsíce teď už vůbec
21. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
já když na ně koukám ,tak po levej ruce se mi zdá že je to filípek,mě se zdá právě ten druhej že je víc zlatky .. :grinning:
21. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
@lenkacar ty jseš zralá na brejličky :sunglasses: :sunglasses:
21. črc 2010 ve 23:15  • Odpověz
asi jo ..poslední dobou vidim furt ruděnevim čim to je :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz
@lenkacar já dneska z toho vedra viděla mžitky.A taky jsem si nedávno řikala jestli nevidim špatně,protože jsem dlouho neviděla nějakýho pěknýho chlapa- :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 23:51  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: já viděla tuhle nedavno takovýho fešáka a co myslíš kráčel po boku z takovou hydrou ..no kde to ty ženský lověj :rolling_eyes: ,táhli i sviště takže to nebylo náhodné potkání
23. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj :wink:

@aannggiie taky kluci furt jí, nestačím kupovat nutrilon a větší oblečení :grinning:

@kathyna už se těším, až zavítáš :wink:
26. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz
@aannggiie, máš pravdu, Adámek je vykuk, furt se culí. Filda je trošku stydlivej, ale taky se umí krásně smát :wink: jen je těžký je chytit najednou, jak se smějou :wink:
26. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz
@kathyna @aannggiie taky nesnesu, když brečí. ale už trénujou vyděračský bulení, tak to je nechám... ale pak to stejně nevydržím. hlavní vyděrač je Adámek... Filípek pláče tak potichu, brouček, ale když se nasere, tak to je taky řev :-O
26. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz
@lenkacar dneska jsem měla řízek, mňam :grinning:, taky bych pořád žrala... a pak jsem si dala třešně... ehm... no, byly strašně dobrý, jen střeva žasnou...

doufám, že budou kluci po tátovi, náš rod moc velký není... tak snad, když rostou stejně...
26. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz
@lenkacar abys věděla, kterej je kterej, tak jsem to na pár fotkách popsala :grinning: na vítání občánků má Honza Adámka a já Filípka :wink: jo, tak na těch novej fotkách je vlevo Adámek a vpravo Filípek
26. črc 2010 ve 22:51  • Odpověz
@aannggiie ochlazení o víkendu bylo na palici, byli jsme u tchýně a já neměla nic na sebe a pro kluky taky nic moc, tak jsme se vrátili domů a já lovila, co jim dát na sebe, protože ze všeho, co nosili před horkama, vyrostli. v těch vedrech byli buď jen v plíně nebo v bodíčku... a pyžamka? ty něměli snad 3 týdny, tak když jsem jim to u tchýně oblíkla, tak jsem nemohla zapnout patenty v rozkroku, jak jim to bylo malý...
26. črc 2010 ve 22:53  • Odpověz
@aannggiie :grinning: jak to, že nejsou pěkný chlapí???
26. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz
tak jsem vás aspoň pozdravila, @kathyna, jak si užíváš volno? a co mur? ami žije, občas s ní hodím řeč a fan taky :wink:

no jak to teda bude s nějakým tím srazíkem?????

tak já se zase loučím, jdu na půdu věšet prádlo, ještě se pere jedna pračka, tak ta mě taky čeká, pak probudím robátka na papu a hurá do postele :wink:

páááááááááááááááááá
26. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj Zlatí :wink:
Volno si užívám, je to bájo, akorát už jsem v půlce - je hrozný, jak to letí.
27. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
No jo, kluci rotou jako z vody, tak jm musíš vytáhnout větší garderóbu, aby je to neškrtilo :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
Ami a Fan pozdravuj a ať na nás tady brzy houknou :wink:
27. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
Dneska vařím bramboračku, vůbec mně to nebaví, jsem líná jako chro,chro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
ikdyž asi zs tak ne, protože jsem teď, jak se ochladilo, zdolala horu k žehlení :wink:
27. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
ahoj holky,
po delsi odmlce vas vsechny zdravim< moc,moc :grinning:
jak se tady mate, co vase zlaticka - pripadne dalsi pokusy - Len, Kathy, Fan, Ami?
Mame po dovce na Morave, bylo skvele, pocasi pralo, grilovacky, bazen, kolo, no proste luxus jednim slovem a ted uz zase zdarne v praci ve stereotypu. Muzik stale bez jobu, no okurkova sezona, nebo nevim. ale bereme to psortovne, ono se to ani jinak neda, ze?
Zlati - tak me napada - co Fan - a adopce? uz to bude cca rok co pozadali, ne?
my do ni pujdem, sezenu info a zacneme behat, jinak dalsi pokus o svoje po novem roce u Apoli, takze vlastne vsechno pri starem.
casem doctu, ted mame plno aktivit, zahrada, grilovacky doma, kolo...no a v neposledni rade prace, ktera me vysava...
ale koho ne, ze? Leni - jak ty makas, co dovca?
Kathy - uzivas 2 mesice vona? to vam zacne tak koncem srpna - vsechny ty pripravy, ne?
Aann - co malej Sima? musim zkouknout albicka, jestli pribyly fotky.
Zlati - jak kluci - nezlobej?
Chodim ted malo, ja vim,ale na podzim se polepsim, pokud mate chut, pisnete mi do IP, pac nez to tady najdu je stedry den :grinning:
29. črc 2010 ve 23:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.