• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj, ahoj, ahoj, posílám zdravici, byli jsme u tchýně a tak jsem ráda, že jsme zase doma :grinning:

mužík dorazil z venku a já teda razím do kavárny, tak zatím a číhnu. nějakou fotku jsem přidala...
1. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@kathyna rostou, rostou, fakt nestačím kupovat větší oblečení a to malé se mi kupí, mám toho už dvě krabice a to jsem nekupovala kombinézu a tak... za chvíli zase půjdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak se zase vytáhli a ztěžkli, to vím sama, už se celkem pronesou, co budu říkat za půl roku :grinning:

byli jsme u tchýně, jak jsem psala a mamina byla zalít kytky, tak se mi podívala na hromadu, fakt je zlatá, byly tam tři pračky a jsou fuč :grinning: teď mi tam už jen zbývá jedna nová a jedna, co visí ještě na šňůrách.

@murasek fan stále čeká, až přijdou na řadu.

kluci nezlobí, jen někdy nemají náladu, ale to my taky ne a my to umíme říct a vyrozčilovat se.

tak se tady mějte, já jsem dneska na 2 hoďky v krámu, tak příjemná změna :slight_smile: pááá
6. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
tak vás všechny zdravím :grinning:
Jsem tady dlouho nebyla, ale nějak nebyla síla :pensive: , ale dnes mi odpoledne začala ofiko 14-ti denní dovolená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Nejdřív jedeme na Moravu na chalupu a pak do Krkonoš, do wellness hotelu, kde mě budou hýčkat a mačkat a mazat a perličkovat a ...vůbec ať dělají, co chtějí, jenom když u toho budu moct ležet :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@zlatovlaaska kluci jsou k pomačkání a pěkně vyrostli, co jsem je neviděla!!!
6. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@murasek vítám tě po dovolené :dizzy_face: , tvůj popis mě ujistil, že náš výběr dovolené na Moravě, nebyl vůbec špatný :sunglasses: 8-
) . Držím pěsti, ať se zadaří, ať už adopce, nebo pokus u Apoli. Mě čeká další pokus v září, doufám, že je to poslední nejzašší termín, který mi dali :confused: .
6. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@kathyna moc sem nějak nechodím :pensive: , v práci nemůžu a doma se k pc dostanu zřídka, někdy ho ani nepouštíme, zvlášť když bylo vedro, tak se nám přehříval a my s ním :grinning: :grinning: . Jak si užíváš druhou polovinu volna :grinning: ?
6. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
a teď koukám, že se ztratila Len :confused: :confused: a Aann taky:confused: :confused: ......????
6. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
no a když jsem se tak rozepsala, tak se i pochlubím :grinning: , Zlatovlááska mi před 3 týdny poslala svoji očistu těla, kterou držela vloni, jak si asi pamatujete, a já ji držela od 17.7. do dneška, bylo to teda husté :stuck_out_tongue_closed_eyes: a měl by se za to dostávat nějaký bobřík :grinning: :grinning: . Ale zase výsledek je hezký, 7 kg dolů, z 94,5 na 87,5, to se dá, že jo? :dizzy_face: :dizzy_face: . Hlavně, že tam už není ta 90 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , od zítřka musím zase najet na nějaký režim se cvičením, protože musím začít zase něco jíst, ....snad to ještě umím :grinning: :grinning: :grinning:
tak zatím pa a pěkně si tady užívejte :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
6. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@amilap :grinning: napsala jsi to hezky, jsi statečná a šikovná!!! a přeju ti, ať si užiješ nejen dovku, ale i papání :wink:
6. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
čus
to je hnus venku....nevim jestli existuje normál počasí.Jsou budto 40-tky nebo chčije
7. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ami na takovou relax dovču jsem měla políčíno před dvěma lety a Standa na mě čuměl jak z jara....užij si to než budeš přikovaná doma
7. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
ami-držim palce při dietce :unamused:
7. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@amilap jsem se neztratila,ale ten můj chlapec spí mín a mín................nedělám háčky,čárky,v.písmena,protože kojim :wink:
7. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
@zlatovlaaska už bysme mohly seznámit ty chlapečky :wink: počkáme na lepší počasí a na tety,který se chtěj přidat :slight_smile:
7. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@aannggiie no taky si myslím :grinning: my to nějak zvládneme, spíš co ty naše tety????? jedna bude mít od září zase frčák, další pofrčí na dovku a tak... tak cholky, jak jste na tom??? :slight_smile:

@aannggiie představ si, že jsme byli s Filípkem na kardiologii, tak srdíčko ok, mezírka se dovyvinula, ufff. Jen jsem zase zírala na váhu. Náš malý Filda má 8,16 kg... do poradny jdeme v úterý, tak hodím i míry a i od Adámka :grinning: ten je takový hubenější oproti Filípkovi. Jo a hlásím, že v pondělí se Adámek už otočil z bříška na zádíčka a pak ze zádíček na bříško. Je to šikovný kluk. Filda jde zatím na bok, ale k překulení zbývá už jen kousíček :grinning:

tak zatím, jdu makat, za chvíli dorazí kámoška očíhnout naší zoo :grinning:
11. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
@zlatovlaaska čus
jsou to šikulky
já jdu zítra do poradny a myslím,že šiška nebude mít ani 8 :fearful:
11. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@zlatovlaaska
to je super,že to má Filous všechno v poho
11. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@aannggiie a víš, jak se to pronese? naše 2. patro bez výtahu a 2x... ufff. začínám mít pěkný bicáky... :grinning:

tak hoď zítra info, jak jste dopadli. my jdeme příští úterý, tak taky budu hlásit :wink:
12. srp 2010 v 00:25  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím :wink:
Trochu koníka nestíhám, užívám si ještě zbytek dovči :dizzy_face:
12. srp 2010 v 07:48  • Odpověz
Zlati, tak to věřím, že se kluci pronesou - jsou to svalíci :wink: A gartulace Filípkovi k úspěšné kontrole :wink: :wink: :wink:
12. srp 2010 v 07:50  • Odpověz
Jinak s tím seznámením chlapečků za přítomnosti tetiček - u mě není problém - od září zase fičák, ale jenom dopo, na nějakou 2-3hod.dorazím v pohodě kdykoliv :wink: :wink: :wink:
12. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
Tak pá a posílám hubana všem třem juniorům :wink: :dizzy_face: :grinning:
12. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
ahoj holky, hlasim, ze nas to zaplatbuh nezaplavilo, takze jsem pripravena ke srazu temer kdykoliv, staci se jen domluvit :dizzy_face:
posilam hudlana
papa
12. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
já jsem téměř pořád v práci takže nevím :confused: ,ale francka posílám též :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@kathyna
@murasek
@lenkacar

vracíme hudlánky zpět :wink:

mur, to jsem ráda, že nejte vytopení. je to šílený...
leni, neupracuj se...
katy, juknu na předpověď, hodím řeč s @aannggiie a něco určo vymyslíme :wink:

ale kdy, když se léto, no co léto, nejdřív parna a teď hnus..., blíží ke konci...

no nic, hlavu vzhůru. papapapapa a na viděnou :wink:
12. srp 2010 ve 23:46  • Odpověz
čus tak něco musíme vymyslet a hlavně sledovat zprávy o počasí :confounded:
jinak odjíždím na 10 dnů kolem 18.září tak to nevymejšlejte nic.

Jinak ten můj chlapec,který je pořád plně kojen :unamused: váží 7850 gr.Nechce zeleninu po ovoci se může užrat a včera nám dovolila už jogurt prý klidně s domácí marmoškou.
Jinak jsem včera nakoupila miliony skleniček s jídlem,protože jsem odmítla vařit domácí stravu.Stojim u toho hodinu a pak nic nesežere.
Mám zamražený domácí cukety,fazole,mrkev tak to k tomu budu přidávat a nazdar bazar

Jinak posíláme taky líbačku a šiška by s váma udělal berany,berany duc,že by vám rozštípal hlavu :pensive: :pensive:
13. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
Tak vás všechny zdravím...po první polovině dovolené..... :grinning: , ale uteklo to :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v pondělí jedeme ještě do Harrachova.
Všechno jsem si přečetla a jsem moc ráda, že Mur neplave....je to hrozný vidět to, ale zažít to ....to musí být peklo :frowning2: .
Jinak já bych se též ráda zúčastnila "seznámení" princátek navzájem :grinning: !!!
Zatím papa...
14. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
kuk, venku pěkně leje :confounded: dneska jsme měli odpolední návštěvku tak na dvě hoďky, přišli ve dvě a odjížděli před chvílí tágem :grinning: fakt povedená akcička :grinning:

takže jsem ready na "cokoli". až se ami vydovolenkuje a než se aann pojede dovolenkovat, taky bude mít dovku fan, kurník, tak kdy teda?! :confounded:
15. srp 2010 ve 23:29  • Odpověz
@amilap musím tě naprášit, VŠECHNO NEJ K NAROZENINÁM :grinning:DDDD
15. srp 2010 ve 23:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.