• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
huhů tady leje kako blásen,včera večer to začlo,taková bouřka ,tak opět nefachčil satelit a čumělo se do zdi ..chudáci lidi ,ty musí být hotový z těch povodní ..jinak ami připojuji gratulaci
16. srp 2010 v 07:10  • Odpověz
@lenkacar taky si to, leni, neumím představit. sotva se nějak vzpamatovali po minulých dnech, přišla další smršť... to eadši čučet do zdi, co?
16. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
Tak oslavenkyně,dodatečně všechno nejle a posíláme štípanou
16. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
holky ty povodně jsou děsný.Včera v těch zprávách jak ukazovali ty lidi z Chrastavy jak jsou po třetí vyplavený.Já bych si šla hodit mašli a vůbec se nedivim,že jsou v prdeli.
16. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
já už na to nekoukám ,mám z toho potom depky ..je to hrůza ..
16. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
čus
hlásim,že Šiška začíná lézt :confused:
17. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
nemáme tady nějakou Petrušku?jé šíša dělá pokroky za chvíli budeš mít oči i na prdce ,bo ti uteče jen se ohlídneš..
17. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
nazdar babule,
dekuji za blahopranicko, ty jedna lenule :grinning:
a pripojuji se ke gratulaci Ami - holka na 20tku vypadas stale vyborne..si pamatuju z lonska a od te doby mas uz furu kilo dole, ne? :dizzy_face: tak jeste jednou blahopreju!!
17. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@murasek a jo, mur je dneska svátečnice :grinning: a aann byla minulý týden :grinning:

@aannggiie jéje, už leze? to za chvíli bude chodit :grinning:

@lenkacar hezky si to napsala, prej oči na prdce :grinning:

kluci se od minulýho týdne přetáčejí na bříško, čím dál víc a pak řvou, že je to už neba... nebo že už nemůžou nebo se zašprajcnou mezi nohy hrazdičky a nebo se odplíží mimo deku a jsou z toho na nervy :grinning: otočka zpět ještě není vychytaná...

a hlásím dnešní výsledky :

miláčkům je dneska pět měsíců. mudra je neměřila, tak jsem si je změřila sama tak cca 70 - 71 cm a váhy:
Adámek 7950 g
Filípek 8410 g
17. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
@murasek ahóóój mur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
17. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@zlatovlaaska čus
no ty máš pěkný Zlobry :slight_smile: To gratuluju k malým narozkám a hlavně k takovýmhle mírám :dizzy_face:
chudák ten můj oukropeček
Tak mě Šiška řve na břiše taky...co řve je vzteklej jako prase tak si dovedu představit to tvoje duo a mezi nima ten hysterickej Otík :wink:
17. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
@murasek všechno nejle a posíláme jednu štípačku :slight_smile:
17. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@lenkacar prdnu ho do hopsadla a nazdar bazar
17. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
pozor na prahy ...nebo myslíš to mezi futra?
17. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@lenkacar mezi futra
17. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holčiny moc vás po dlouhé době zdravím,jak se máte,co je nového?Lenčo a co ty,pujdeš ještě do snažení??
18. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
Angii a Vlásko co klučíci.něco jsem ted přečetla,že kluci se už točí na bříško,ale ještě neumí zpátky...
Michálek až do začatku července nechtěl být vubec na bříšku,byl takovy nestabilni.To mu bylo přes 7 měsícu,spravne přes 6-ten mesic mu mame odecitat,pry mu tech 5 tydnu v brisku nelze upřít :slight_smile: :slight_smile:
No a ted udelal behem cervence pokrok,začal se přetáčet a asi 2 týdny válí sudy.Zatím ješte sám nesedí,ale pry jestě nemusí. Ani se neplazí,jen takove lehčí pokusy :slight_smile:
je takovy pohodlnější,ale jeste asi budu vzpomínat až začne utíkat. a co Śíma,už leze??
18. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
Moje kámoška měla stejný termín jako já,chlapeček se ji narodil na Vánoce a ten je šíleně vyspělý pohybově.
v 7 dnech se pretočil na bříško a ve 3 měsících už seděl a musela ho už dat do sportáku a postýlku dát níže...
Ted je mu téměř 8 mesíců a už 3 týdny chodí za ruce,je to síla,stěžuje si,že neměla žádné miminko :slight_smile: :slight_smile:
Je to sranda vidět ty naše dva kluky spolunejde uvěřit,že jsou stejně staří :slight_smile: ,
18. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
Dnes tu asi nikdo neni :slight_smile: :slight_smile: tak se mějte fajn
18. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
ahojky holči!!!!!!!!!!!
18. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky!
Včera jsme se vrátili z dovky na Moravě a manža to asi nějak přehnal s koštováním, protože na něj sedl bacil a má 39horečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že to nechytnu.U nás to teď zapáchá, jak ve výrobně česnekový pasty, jak se s ním dopujeme :sweat_smile: Snad to pomůže :wink:
19. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
aspon na vás nepůjdou upíři :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeju brzké uzdravení ,tak mizim do fachy ..blééééé
20. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
zdarec co tady novýho??
koukám,že nic tak zase mizim.
Kath se zapojí do pracovního procesu :pensive:
a jak to vypadá u Len? Jsem si minule na tebe vzpomněla,když jsem házela kotata přes plot k sousedům... :pensive: šiškovi se to líbilo a já úplně na mrtvici. :angry:
Ami bude mít taky po dovolence a s Fan za chvíli do toho prásknou :slight_smile: a další maminy... :astonished:
a co Mur..máš tatku pořád bez práce? a co adopce...psala si,že se jdete na to zeptat nebo co?
a co naše dvojnásobná?? jak jí dávaj ty mackové zahulit :wink:
24. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
u len to vypadá že brzy někdo dostane do kušny ..aan představ si že můj neoblíbenější kočičák má zloměnou nohu ,no hnus .. a nedá se ani chytit a to je hrozně přítulnej ..jak ho to bolí tak se nedá ..škoda ho ,nevim co se mu staklo tu ránu má otevřenou a noha mu visí ..doufám že mu to neudělal nějakej šmejdskej soused co je tam chtěj zlikvidovat :rolling_eyes:
26. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@lenkacar tak mu tam nech ortézu třeba si jí nasadí až na něho nebudete čučet :zipper_mouth: :zipper_mouth:
jinak to musí být fakt hnus.... :confounded:
27. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
hm..tak to by byl celkem frajer,že by ode mě chytil nějaké vědomosti ohledně léčení? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: soused prý ho natírá framykoinem ..no to mu pomůže ,to je na antibiotika a dlažku..ale co třeba mu to sroste samo ,ikdyž asi blbě ,tak to bude kulhavec no..je škoda ,že to je ten nej..zbytek jsou staré potvory ,ale jeho mám ráda ,ikdyž jsem nikdá kočky nemusela ..mur ty nekoukej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mur je taková kočičí mamka :astonished: ,v práci je to na bednu ,včera mě tam dojala jedna paní učuitelka , přišla v půl 6 a zkoušela si horu bižu a v 6hod. si jako zkoušela úplně v klidu dál a v 6 hod. a 5 min. jsem šla za brigádnicí a řikam schválně kde to jako vázne ,že potřebuju uklidit do trezoru a ona ,,no tak já teda přijdu někdy jinde ,to jako abych si to zkoušela ve stresu ,to jako nééééééé,,to byl normálně spomalenej film ta holka a když jsem viděla ty pohyby a tu horu nevyzkoušených ,tak jsem jí řekla ,že to bude opravdu nejlepší a zabila jsem jí pohledem ,jako kdyby to byl nějakej pořádnej kšeft tak tam počkam třeba do půl 7, ikdyž mi to nikdo nezaplatí,ale toto a jak jsem zavírala dvečře tak jsem to řekla nahlas ,že kvůli naušnicím za 60kč tam nebudu dělat přesčasy ani omylem..tak mě tak nasrala,že jsem z toho měla ještě večer špatnou náladu.. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
@lenkacar Ty voléé framykoinem ??? To jako po framykoinu sroste haxna?? tak to ať si soused hlavně namatlá palici.
ono mu to nějak sroste a pak ty mu na chajdě uděláš nějakou berličku :pensive:

Hele jak to čtu tak je jedno jestli děláš v krámě nebo hospodě.Kryplové lezou všude.Já když slyšim v práci co si ty trotlové dovolujou,když tam já nejsem.Asi jim roste hřebínek a potřebovali by pořádně zase probrat.ale ten můj chlapec chce pořád kozy tak práce musí počkat :fearful:
28. srp 2010 ve 23:43  • Odpověz
aan já bych si to třeba nikde nedovolila .. :confounded: myslim že po tom framykoinu mu sleze i to co drželo na vlásku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: já s nim nemám dobré zkušenosti ,mokvá po něm každá rána ..jojo vyrobim mu na packu kolečko ..na řemínky na záda ..dneska se musim do vařenmí tak nutit ,udělala jsem těstoviny s kuřecim a sýrovo česnek. omáčkou ,smrdí to šíleně ,ale je to dobré a peču bábovku ,kterou odtáhne zedníkovi zítra a večer mě ještě čekaj řízky ,já tu budu žrát šváby ,ale zedník si bude vyžírat .. :confounded: no jo ,když to sám vladís nezvládne co se dá dělati..stejně si to staví pro sebe tak co ..já se nebudu nijak zvlášt angažovat ..prej mám rozhodnout kde bude okno ..a zapíchat jahody ,takže tam dneska pojedu ,aspon okouknu tu nohu ..
29. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@lenkacar buď ráda,že nemusíš nic dělat.Já vozila kolečka,kopala,házela.....prostě úkáčko hadr a ve 40 jsem strhaná jak kráva.
Přijdeš k hotovýmu jenom si zasázíš jahody tak nebul...

Jinak řekni Vládysovi ať kocourovi tu hnátičku zabetonuje :sweat_smile:
29. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.