• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak hnátka k pláči ,celý odpolko spal kocour v chatě pod mým svetrem v teple a pak to nemohl ani rozchodit ,když jsem ho vyhnala ,že už jedem domu ..začla mu z toho lejt krev ,no humáč ,jinak máme další kotata.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@lenkacar ty vole,že si nezlomí ptáka...vy už musíte mít kotat jak nasráno.Nesmrdí ta zahrada kočičincem? :fearful: :fearful:
A proč si mu tu nohu aspon nezavázala,když si ho neodvezla o víkendu za 4 tis na veterinu ? :pensive:

Já myslela,že máš alergii na zvířata?
30. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
kromě alergie na vladíse mám alergii na morčata a jiné myšiny ,kočka mi zatim asi neva ..to přijde ,ale zbytečný 4tis. to fakt nemám..a myslim si že fakt ty poslední kotata byl incest ,viděla jsem bráchu se ségrou a pak ho pánbůh potrestal a zlomil mu místo péra nohu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
nesmrdí ,ale tuhle se teda fakt vysral echt a to byl tah ..na zblití ,oni to zahrabávaj ,mám tam takovej Boubín a tam choděj házet bobky
30. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
@lenkacar já myslela,že smrdí i chcanky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Těmhle vopšourníkům ufiknout i ptáčka :zipper_mouth:
Jinak kočku si měla doma taky,né? A byla si z ní voteklina tak šla taky světem
1. zář 2010 v 09:38  • Odpověz
no měla jsem jeden večer mamky na hlídání a nachcal mi hajzl do postele :rolling_eyes: ,ono jim to smrdí až když dospějou ..
1. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holkyyyy!
Len, teda chudák kočičák :confounded:
2. zář 2010 v 08:05  • Odpověz
Zítra budu na pár hodin opuštěná v Letňanech - asi tak od 9:30h., neplánujete tam Ann a Zlatí zítra taky cestu :wink: ?Čas ještě upřesním.
2. zář 2010 v 08:09  • Odpověz
Krásné ráno, budu tam už od 9hod., tak si dám holt kávu sama :sweat_smile:
3. zář 2010 v 06:47  • Odpověz
tak co jak to dopadlo?kathy ujmul se tě někdo?dneska byla kosa .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz
.............jééé čusík Kath ty jo taková rychlá přepadovka a já nečíhnu :confounded:
3. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz
Nazdárek :wink:
No jo Ann, byla to rychlovka, svezla jsem se s manžou, ten mě tam vyhodil, já něco pokoupila a v jednu hodinu zase zpátky domů.
Tak třeba příště písnu dřív :wink:
4. zář 2010 v 08:27  • Odpověz
přeji hezkou neděli všem :wink:
5. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jsem tady dlouho zase nebyla :pensive: ,.....nějak není o čem psát, či co....
5. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
Moc vám děkuju za přání k narozeninám, jste hodné...na mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Já dodatečně přeju všechno nejlepší k svátku Aann a Mur :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
5. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
Co bych vám tak napsala....., dovolená byla fajn, sice tam byla kosa, taky co bych chtěla na horách, že? Naštěstí tam žádné povodně nebyly, ale chčilo dost teda, místní jsou zvyklí, ale já myslela, že je konec světa a do stavění archy se mi teda moooc nechtělo :grinning: . Užila jsem si masáže a bazén, romantická prochajda pod deštníkem taky byla....., akorát teda mám pocit, že letošní dovolená byla asi tak před 150 lety :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz
A co je nového u vás? :grinning: :grinning:
Jdu se podívat do trouby, peču "cosi ala já", tak snad to bude k jídlu :grinning:
Zatím pa :dizzy_face:
5. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz
u mě je nového že nic :confused: v lednici plno hrnců a neni na nic chutě ..zedník se na to v neděli vy.. a já budu další víkend cmuchtit ve stresu čim ho nakrmit.. :angry: do fachy se vyloženě těšim :rolling_eyes: nová brigádnice je sice ochota sama ,ale neumí počítat ,vracet peníze a ani spočítat tržbu ,než aby ještě pomohla s obvyklými pracemi navečer .. :pensive: ,takže jsem tam včera tvrdla déle než bylo zdrávo a jí jsem pustila dom ,protože tam na ní bušil muž ,že pospíchaj kamsi ..to mě ještě chybělo toto..ale chtěla jsem odejít s vědomím ,že je vše v pořádku
7. zář 2010 v 08:16  • Odpověz
@lenkacar a to jako ta brigádnice bude brát prachy za to,že tam je vopřená?? Bych s ní hejbla
7. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz
@amilap u mě taky nic
7. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahoj, hlasim, ze ziju :grinning: nove vsechno a nic, tak zapadam do rady jako vy :dizzy_face: vsechny zdravim a pozdeji doctu :sweat_smile:
7. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
hůhů můrko to je dobře ,že žiješ ..tady je jaxi mrtvolov ..hlásím ,že kočičák má nohu lepší už mu to zasychá a líp chodí ,ale bude to křivonožka ..myslim ,že v dělání dalších harantů mu to nebude vadit ,další kočka je sbouchnutá ,já už ztrácim přehled ,kdo s kým čeká ,kdo je dcera, kdo je máma ..holky ,sodoma gomora tam..
7. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz
@lenkacar si můžeš hrát na kočičí princeznu :sweat_smile:
8. zář 2010 v 08:40  • Odpověz
Zdravím :wink:
U mě je novýho to, že mi naskočil opar - teda rovnou dva, abych asi měla ksicht symetrický :angry:
8. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
Hezký večer,...všem,
:grinning:
.....to jsem ráda, že žijete ....a že i jinak jste ok :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
@lenkacar ahojky, ty jsi taková obětavá kočičí máma.... :slight_smile: , by sis měla založit útulek....a vy něco stavíte? Na chatě?
Jo a ta brigádnice je taky fajne......to jste si ji dobrovolně vybrali, nebo vám byla vybrána? :confused:
8. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz
@aannggiie ahojky, ....ani u Šími nic??? :grinning:
8. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@murasek ahojky, taky po dovolené a taky v pracovním procesu.....? :wink:
8. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
@kathyna ...též zdravím.....jak je v práci po tak dlouhé dovči? Já si vždycky vzpomenu, jak ty prázdniny hrozně rychle utekly a teď se mi zdá, že už to tolik neletí. Slyšela jsem, že prý je mají nějak zkrátit a rozdělit volno do celého roku :confused: ?
8. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz
....vy jste všechny asi u tv :pensive: ,.....tak snad budete později......ona ta samomluva je taková divná :grinning:
hezký večer :wink:
8. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.